Gość: SOLARIS IP: proxy / 212.244.106.* 09.11.02, 20:19 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gaspar Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ !!!!! IP: *.opa-carbo.com.pl 09.11.02, 21:25 Nie zgadzam się. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkie_nic IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 09.11.02, 21:30 zgadzam sie z Gasparem, kóry sie nie zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 09.11.02, 22:03 wielkie_nic napisał: > zgadzam sie z Gasparem, kóry sie nie zgadza. > > > Nie zgadzam sie z wielkim nic który zgadza sie z gasparem. Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 09.11.02, 22:05 miecio4 napisał: > wielkie_nic napisał: > > > zgadzam sie z Gasparem, kóry sie nie zgadza. > > > > > > > Nie zgadzam sie z wielkim nic który zgadza sie z gasparem. Nie zgadzam się z Mieciem, który nie zgadza się z wielkim nic i Gasparem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IP: 213.25.159.* 10.11.02, 12:23 nie zgadzam sie z nikim, chyba ze sie ktos ze mna zgadza, to zgadzam sie z nim Odpowiedz Link Zgłoś
homohedonistus Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ !!!!! 10.11.02, 01:26 A Ziemia jest płaska i basta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aimarek Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ !!!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.02, 13:26 Zgadzam się z przedmówcą...przejdźmy od słów do czynów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obi Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ !!!!! IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 10.11.02, 14:00 Najgorzej, jak się komuś coś zdaje... Biedactwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz. Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ !!!!! IP: *.humangenetik-med.Uni-Goettingen.de 11.11.02, 09:51 ....Chcialbyn powiedziec kilka slow. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ buahahaha 10.11.02, 17:12 Ten wątek już była parę miesięcy temu; chyba go wywalono na "Forum humorum". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielkie_nic Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ buahahaha IP: 80.51.254.* 11.11.02, 08:36 vulture napisał: > Ten wątek już była parę miesięcy temu; chyba go wywalono na "Forum humorum". Odpowiedz Link Zgłoś
wielkie_nic Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ buahahaha 11.11.02, 08:37 nie zgadzam sie! Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ buahahaha 11.11.02, 11:16 Oczywiście, powinno być "wątek był". Co do samej treści mojej poprzedniej wypowiedzi- podtrzymuję zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: MYSLOVITZ- NAJLEPSZY POLSKI ZESPÓŁ !!!!! 11.11.02, 15:49 denerwujecie mnie!!!!! ))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 16:17 coz za pazernosc!!! Loveletter..to miala byc honorowa funkcja! a nie jakis zarobek! a Myslowitz to JEST najlepszy polski zespol..! Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 17:15 mallina napisała: > coz za pazernosc!!! > Loveletter..to miala byc honorowa funkcja! a nie jakis zarobek! honorowa? No nie wiem - Ty się będziesz wylegiwać, a ja będę za Ciebie znosić razy od innych forumowiczów, wyzywać ich na pojedynki, ciągać po sądach... Nie Ci będzie - możemy jeszcze ponegocjować ...)))))))))))) > Myslowitz to JEST najlepszy polski zespol.., a świstak siedzi i zawija....) Kłaniam się pięknie Loveletter Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 17:41 > honorowa? No nie wiem - Ty się będziesz wylegiwać, a ja będę za Ciebie znosić razy od innych forumowiczów, wyzywać ich na pojedynki, ciągać po sądach... Nie Ci będzie - możemy jeszcze ponegocjować ...)))))))))))) wylegiwac sie? ))))))))))))))))) Loveletter! ja jestem czlowiekiem w ciaglym ruchu!brak czasu na sen - nawet nie pamietam kiedy ostatnio cala noc przespalam! mysle ze duzo sie nie napracujesz..w koncu dlaczego ktos mialby mnie tu atakowac..ale jak mialbys duzo pracy to mozesz spisac pozniej te doswiadczenia i wydac, to co na tym zarobisz to Twoje! > > > > Myslowitz to JEST najlepszy polski zespol.., > > a świstak siedzi i zawija....) > > Kłaniam się pięknie Loveletter Swistak niech sobie zawija, taka ma robote..)))))) A Myslowitz niech graja i ..nagrywaja.. Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 17:45 mallina napisała: > Swistak niech sobie zawija, taka ma robote..)))))) > A Myslowitz niech graja i ..nagrywaja.. Tak sobie myślę: a nie lepiej gdyby się zamienili?? Może się okazać, że Świastak lepiej nagrywa, a oni lepiej zawiają)))) Loveletter Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 17:50 Loveletter..pamietasz co napisalam? "prosze mnie nie denerwowac.." ))) zamiast muzyki Swistakow wole sluchac muzyki Myslowitz)) pisz co chcesz, dzis mam bardzo dobry humor!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 18:04 mallina napisała: > Loveletter..pamietasz co napisalam? > "prosze mnie nie denerwowac.." > ))) Tak jest madam > zamiast muzyki Swistakow wole sluchac muzyki Myslowitz)) > pisz co chcesz, dzis mam bardzo dobry humor!!!!!!!!!!!!!!!! ok). Dręczy mnie od pewnego czasu taka myśl: ten wokalista znanej zagranicznej kapeli, o którym ostatnio wspominałaś obchodził ostatnio swoje urodziny, nie? Miałem mu nawet mailem wysłać jakieś pozdrowienia, tyle, że, wyobraź sobie - zapomniałem, które to urodziny były. No i nie wysłałem, ale w przyszłym roku chętnie bym wysłał!!! Nie pamietasz może mallina, które to urodziny będzie miał za rok?????. Cholera, no za nic sobie nie mogę przypomnieć.... Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 18:12 oj, bardzo mi przykro..ale niewiem jakiego wokaliste masz na mysli..jesli tego co ja to niewiem nawet czy mial niedawno urodziny)) wiesz, ja nie patrze ludziom w metryke.. ale niezmiernie mi przykro, ze meczy Cie to ze nie wyslales temu czlowiekowi zyczen)))) poszukaj na ich stronie w necie))))))))))))))))))))))))))))))) M. Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 18:25 mallina napisała: > poszukaj na ich stronie w necie))))))))))))))))))))))))))))))) > M. no racja!!! A pamiętasz może ich adres????)) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 18:30 troche samodzielnosci..)) www.(nazwa zespolu).com powinno cos sie znalezc)))))))))) nie cwaniakuj.... M. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 23:50 mallina napisała: > a Myslowitz to JEST najlepszy polski zespol..! No tak, teraz, kiedy Ich Troje robią przerwę w działalności... Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 11.11.02, 23:57 Vulture..chcialam udawac ze tego nie widze.. ale i tak nie dam sie sprowokowac)))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 12.11.02, 00:08 Najważniejsze że Rojek raczej nie wpadnie na zrobienie zwrotu... to by mogło być tragiczne w skutkach... Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 12.11.02, 07:19 vulture napisał: > Najważniejsze że Rojek raczej nie wpadnie na zrobienie zwrotu... to by mogło > być tragiczne w skutkach... oj, ja bym vulture taki pewien nie był - nie oglądałeś "goło i wesoło"?)) poranny Loveletter Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 12.11.02, 18:50 Oglądałem "Goło i wesoło", ale także słyszałem głos Rojka, który brzmi, jakby wokalista został, hm, poddany zabiegowi, któremu poddaje się eeee koty, żeby nie śmierdziały. Stąd moje wątpliwości, czy w takim wypadku zwrot w karierze miałby sens. Odpowiedz Link Zgłoś
loveletter Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 12.11.02, 18:53 vulture napisał: > Oglądałem "Goło i wesoło", ale także słyszałem głos Rojka, który brzmi, jakby > wokalista został, hm, poddany zabiegowi, któremu poddaje się eeee koty, żeby > nie śmierdziały. Stąd moje wątpliwości, czy w takim wypadku zwrot w karierze > miałby sens. to chyba nie słyszałeś Prince'a)))))))))) a swoją drogą - to forum przeżywa istne oblężenie. W ciągu minuty dochodzi chyba z dziesięć postów, jak tak dalej pójdzie to w końcu Teddy wprowadzi podatki Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: OK. konsultacje z adwokatem: 500$/godz (n/txt 12.11.02, 21:26 Słyszałem Prince'a, ale zabawniejszy był niejaki Maxwell śpiewający "This Woman's Work" Kate Bush )) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkie_nic Re: patataj patataj 13.11.02, 06:41 vulture napisał: > Oglądałem "Goło i wesoło", ale także słyszałem głos Rojka, który brzmi, jakby > wokalista został, hm, poddany zabiegowi, któremu poddaje się eeee koty, żeby > nie śmierdziały. Stąd moje wątpliwości, czy w takim wypadku zwrot w karierze > miałby sens. a byli wy kiedy w mysłowicach? "wyjście na świat" z takiego miejsca to jeden pierd... (b. wielki) zwrot, który wystarczyłby jeszcze na kariere kilku synów i córek różnych "sławnych" muzyków. Odpowiedz Link Zgłoś