Dodaj do ulubionych

Nowy singiel Kukulskiej

IP: *.proxy.aol.com 15.09.03, 12:01
No,wlasnie kto sluchal? Warto kupic?
Obserwuj wątek
    • Gość: Someone Re: Nowy singiel Kukulskiej IP: 172.16.3.* 15.09.03, 12:09
      Polskich singli nie można kupić... możesz poczekac na album !
    • vulture gnój 15.09.03, 14:19
      Słyszałem fragment na stronie cgm - nie jestem zaskoczony. Fekalia, jakie
      wyleciały z głośnika były w zasadzie do przewidzenia. To coś nosi
      tytuł "Kamienie" i gościnnie rapuje tam Tede, co ma jedną dobrą stronę, że może
      choć troszkę zagłusza to wycie.
      • boobie Re: gnój 15.09.03, 15:32
        To ona jeszcze żyje i próbuje śpiewać? Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
        • xamel Re: gnój 15.09.03, 17:33
          wypuscili ja ze USA ???
          czy ktos wie gdzie mozna w sklapie kupic zatyczki do ucha?
          • cze67 Re: gnój 15.09.03, 17:36
            xamel napisa3:

            > wypuscili ja ze USA ???
            > czy ktos wie gdzie mozna w sklapie kupic zatyczki do ucha?

            W Aptece.
            • pizmak31 Re: gnój 15.09.03, 17:37
              Ma sie to doswiadczenie w zatyczkach... Ale mysle, ze i tak wolisz sluchac
              swoich kotow, niz miauczenia Natalii.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka