Gość: loli78 IP: *.proxy.aol.com 15.09.03, 12:01 No,wlasnie kto sluchal? Warto kupic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Someone Re: Nowy singiel Kukulskiej IP: 172.16.3.* 15.09.03, 12:09 Polskich singli nie można kupić... możesz poczekac na album ! Odpowiedz Link Zgłoś
vulture gnój 15.09.03, 14:19 Słyszałem fragment na stronie cgm - nie jestem zaskoczony. Fekalia, jakie wyleciały z głośnika były w zasadzie do przewidzenia. To coś nosi tytuł "Kamienie" i gościnnie rapuje tam Tede, co ma jedną dobrą stronę, że może choć troszkę zagłusza to wycie. Odpowiedz Link Zgłoś
boobie Re: gnój 15.09.03, 15:32 To ona jeszcze żyje i próbuje śpiewać? Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
xamel Re: gnój 15.09.03, 17:33 wypuscili ja ze USA ??? czy ktos wie gdzie mozna w sklapie kupic zatyczki do ucha? Odpowiedz Link Zgłoś
cze67 Re: gnój 15.09.03, 17:36 xamel napisa3: > wypuscili ja ze USA ??? > czy ktos wie gdzie mozna w sklapie kupic zatyczki do ucha? W Aptece. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: gnój 15.09.03, 17:37 Ma sie to doswiadczenie w zatyczkach... Ale mysle, ze i tak wolisz sluchac swoich kotow, niz miauczenia Natalii. Odpowiedz Link Zgłoś