Dodaj do ulubionych

Dirty Sanchez...

15.10.03, 09:07
Ktoś ogląda?? Jackass to słabizna przy tych kolesiach.
Normalnie zabiło mnie jak zobaczyłem co ci "bawiacy się inaczej" goście
odpierdalają.smile
A już udeżenie kula bilardową w mosznę mnie rozjebało...
MTV2 rules po 23.00.smile
Obserwuj wątek
    • aric Re: Dirty Sanchez... 22.10.03, 10:05
      A wczoraj gościowie ogolili sobie pachwiny, zebrali wszystkie słosy łonowe do
      woreczka, a troche ich było.smile
      Nastepnie zamówili pizzę, posypali ją włosami i spżywali, normalnie sie
      popłakałem ze smiechu jak gościu wcinał pizzę z włosami, później na to sobie
      żygnął i spozywał dalej.smile))
      Dzizys, to jest kurwa odrażające.smile)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka