aric 15.10.03, 09:07 Ktoś ogląda?? Jackass to słabizna przy tych kolesiach. Normalnie zabiło mnie jak zobaczyłem co ci "bawiacy się inaczej" goście odpierdalają. A już udeżenie kula bilardową w mosznę mnie rozjebało... MTV2 rules po 23.00. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aric Re: Dirty Sanchez... 22.10.03, 10:05 A wczoraj gościowie ogolili sobie pachwiny, zebrali wszystkie słosy łonowe do woreczka, a troche ich było. Nastepnie zamówili pizzę, posypali ją włosami i spżywali, normalnie sie popłakałem ze smiechu jak gościu wcinał pizzę z włosami, później na to sobie żygnął i spozywał dalej.)) Dzizys, to jest kurwa odrażające.))) Odpowiedz Link Zgłoś