Gość: Henio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.03, 20:14 Co sądzicie o Alizee? Tak się pytam z ciekawości, bo właśnie Alizee leci w radiu, a początek piosenki "J'ai Pas Vingt Ans" przypomina mi "Disarm" Smashing Pumpkins. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Vulture Re: Alizee IP: *.chomiczowka.net.pl 14.11.03, 20:16 Pierwszą płytę tej pani robiła Mylene Farmer, megagwiazda francuskiego popu, popularna głównie w ojczystym kraju (bo śpiewa właściwie tylko po francusku, z drobnymi wyjątkami). Brzmiało to jak płyta Farmer z głosem nastolatki - M.F. ma bardzo rozpoznawalny styl (mimo że to tylko pop) i chyba chciała "zrobić" płytę nastolatce, bo sama już jest za stara na śpiewanie o lolitkach w pończoszkach. Drugiej płyty Alizee Mylene Farmer już nie robiła. I starczy. Odpowiedz Link Zgłoś
ihopeyouwilllikeme Re: Alizee 14.11.03, 20:17 Jest ładna, ale nie umie śpiewać ) Odpowiedz Link Zgłoś