holejnik
07.11.05, 21:22
Witam, uprzejmie proszę o zaproponowanie ciekawego miejsca na spedzenie w
miłym towarzystwie balu sylwestrowego. Powyższe powinno dotyczyć Jeleniej
Góry bądz okolicy.
Mam wątpliwości co do jakości usług w restauracji LOT oraz ZDROJOWA , być
może się mylę ....... Pozdrawiam