Dodaj do ulubionych

BAL SYLWESTROWY

07.11.05, 21:22
Witam, uprzejmie proszę o zaproponowanie ciekawego miejsca na spedzenie w
miłym towarzystwie balu sylwestrowego. Powyższe powinno dotyczyć Jeleniej
Góry bądz okolicy.
Mam wątpliwości co do jakości usług w restauracji LOT oraz ZDROJOWA , być
może się mylę ....... Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: zenon5. Re: BAL SYLWESTROWY IP: *.ppp.tiscali.fr 07.11.05, 21:26
      kiedys zdrojowa to bylo cos,mysle naturalnie o Cieplicach.Bylem tam "pare "razy
      i wtedy to bylo naprawde cos.To sie nie da opisac,wtedy trzeba bylo byc tam
      .Dzisiaj moge tylko posluchac innych.
      • xystos Re: BAL SYLWESTROWY 08.11.05, 11:27
        Czy "Trupki" jeszcze istnieja ? , witalem tam nowy 1973 rok ,
        puzniej juz tam nigdy niebylem , moze w tym roku w Jelonce ... ?

        Pzdr.
        Stary Emigrant Jelonek
    • niusiapl Re: BAL SYLWESTROWY 08.11.05, 12:06
      w Łomnicy jest restauracja która nazywa się Łomniczanka i tam jest naprawdę
      świetnie, fajnie jest również w Zajeździe pod Skarpą (leży za Chatą za Wsią jak
      się jedzie w stronę Karpacza)ale nie orientuję się czy w tym roku również coś
      organizują

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka