Dodaj do ulubionych

Walka z bezrobociem

25.04.05, 08:44
Ciekawe jakim sposobem p. Ula Filipczuk {kierownik Powiatowego Urzędu Pracy)
i za ile,załapała się do Rady Nadzorczej w byłym ZGM,teraz
Nasz Dom.Może Stasio zabezpiecza się na powyborczy SUKCES?
Obserwuj wątek
    • kornelia33 Re: Walka z bezrobociem 25.04.05, 11:20
      A jaki jest pozostały skład tej rady nadzorczej?Ciekawe byłoby poznać pozostałe
      osoby,może będzie je można połączyć w jakiś logiczny ciąg?
      • inferno_m Re: Walka z bezrobociem 25.04.05, 12:52
        Niestety nie ma takich informacji na BIP-ie którego też już nie ma.
    • irys15 Re: Walka z bezrobociem 25.04.05, 13:13
      wg BIP-u/którego NA RAZIE nie ma/współpracą z PUP zajmuje się niezastąpiona
      pani inspektor oświaty.To chyba jej inicjatywa?I stąd tez chyba taki "wysyp" w
      P.stażystów skierowywanych do pracy przez PUP .W każdej chwili można zadzwonić
      do znajomego i spytać,jak to już ktoś na forum napisał:"chcesz zarobić 300
      stówki?"No i popularność rośnie!
      • krakowiakbis Re: Walka z bezrobociem 25.04.05, 15:53
        No, teraz to rozumiem. Ciekawe, czy jest to zgodne z prawem? Czy tylko na
        granicy prawa? Czy nie lepiej etycznie, uczciwie rządzić i tak czcić pamięć
        Jana Pawła II, a nie wymyślać medialno-wyborcze akcje. Piszę o tym, bo GD
        stała się bardzo wierząca.
        • inferno_m Re: Walka z bezrobociem 25.04.05, 16:29
          Takei zabiegi robią wrażenie na osobach starszych, które niestety nie mają
          bladego pojęcia co się dzieje w około (znam kilka osób). I poźniej głosują na
          członków E-kipy. Ale i na to są sposoby.
          • urzednik13 Re: ??? 26.04.05, 07:16
            Ciekawe czy mieszkancy bloków orientuja sie,że muszą oprócz pensji prezesa i
            pozostałych pracowników "Naszego Domu" finansować jeszcze uposażenia członków
            rady nadzorczej.No chyba,że jest to funkcja honorowa.Albo olimpus2 podał
            nieprawdziwą informację,sądząc po dzisiejszych jego porannych postach i po tym
            tajemniczym teście...wszystko możliwe!
            • inferno_m Re: ??? 26.04.05, 11:43
              A więc olimpus2 ma jakieś zadanie, a może wymieniona przez niego/nią osoba jest
              osobą która ma jakies zadanie?
              • z.michalek Re: ??? 26.04.05, 22:45
                Dlaczego olimpus2 donosisz na swoja znajomą? O nieznajomej nie mówisz
                chyba "Ula"?
                • stankost1 Re: ??? 26.04.05, 23:24
                  Tak, olimpus2 to "(nie)ciekawa" postać. Czyżby pani "Ula" podpadła E-kipie i
                  postanowili ją zadenuncjować?
                  • inferno_m Re: ??? 26.04.05, 23:33
                    A może ma to być podwójny agent? Dołączyć do nas i rozsadać od środka. W
                    najgorszym przypadku donosić co się dzieje.
                    • mgr5 Re: ??? 27.04.05, 07:18
                      W przeszłości często się zdarzało,że Ekipa sama produkowała na
                      siebie "donosy",aby później udawać pokrzywdzonych i opluwanych,co u części
                      wyborców wzbudza zawsze współczucie i dodatkowe głosy.Myślę,że podobną rolę
                      pełni na forum olimpus2,podrzucic temat na osobę,która podpadła i czekac co się
                      będzie działo.
                      Przeciez o tej rzekomej radzie nadzorczej nikt ze zwykłych śmiertelników nie
                      wie,popytajcie ludzi,przekonacie się,że tak jest.Olimpus2 należy do grona
                      wtajemniczonych w sprawę!Ohyda!
                      • inferno_m Re: ??? 27.04.05, 09:47
                        To są informacje o których się nawet fizjologom nie śniło. A co dopiero takim
                        szarakom jak my.
                        Olimpus2 pomyślcie nad czymś innym, może sprowadzicie kogoś zza granicy?
    • olimpus2 Re: Walka z bezrobociem 27.04.05, 10:22
      ?
      Mysle ze mogl bys TY .Zamienili bysmy debila na debila.
      • inferno_m Re: Walka z bezrobociem 27.04.05, 10:33
        Dziękuję że jesteś tak uprzejmy/a że piszesz do mnie z dużej litery:)
        • z.michalek Re:wróć olimpusie do tematu! 27.04.05, 10:44
          Dlaczego olimpusie2 nie odpowiedziałeś na moje pytanie?
          A może raczysz także powiedziec mi skąd w ogóle wiesz o tej radzie nadzorczej?
        • olimpus2 Re: Walka z bezrobociem 27.04.05, 11:08
          inferno_m napisał:

> Dziękuję że jesteś tak uprzejmy/a że piszesz do mnie z dużej litery:)
        • olimpus2 Re: Walka z bezrobociem 27.04.05, 11:11
          )
          mysle tak ja ciebie nie lubie ty mnie terz wiec wylanczamy siee do niewidzenia?
          • z.michalek Re: Walka z bezrobociem 27.04.05, 11:19
            Teraz już nie mam żadnej wątpliwości:podrzucili temat a teraz "rżną głupa"
            • inferno_m Re: Walka z bezrobociem 27.04.05, 11:29
              Absolutnie brak sensu, we wszystkim co pisze olimpus2.
              Boją się więc szukają wtyczek, a kombinują... żenujące.
              • olimpus2 Re: Walka z bezrobociem 28.04.05, 09:04
                Jestes kolego w bledzie.
    • olimpus2 Re: Walka z bezrobociem 28.04.05, 09:17
      zMIENIAM ZDANIE NA TWUJ TEMAT.PRZEPRASZAM.
      • inferno_m Re: Walka z 28.04.05, 10:27
        To chyba tylko na lepsze.
      • z.michalek Re: daremny trud 28.04.05, 11:25
        olimpus2 odpowiadaj na pytania albo wyłącz się i leć przepraszać Panią Ulę za
        to,że wmieszałeś ją/celowo/w to forum!A najlepiej będzie ,jak zajmiesz się
        pracą.Za co ci płacą?
        • loonapark lepiej jak najpierw przeprosi swoją polonistkę 28.04.05, 11:37
    • olimpus2 Re: Walka z bezrobociem 28.04.05, 11:55

Kochani robicie miedzy soba bl ble ble .Nie macie zielonego pojecia co dzieje
      sie w Piechowicach.Chyba oplaca was E.
      • loonapark A kto opłaca tak dobrze poinformowanych jak Ty? 28.04.05, 12:36
      • urzednik13 Re: Walka z bezrobociem 28.04.05, 15:50
        olimpus2 mnie nie opłaca Ekipa i chciałbym uwierzyć w twoje rewelacje,ale
        przez niektore mało poważne posty stajesz się niewiarygodny.Jeżeli masz jakieś
        wiadomości o Piechowicach ,o których nikt nie wie, to opisuj je,ale rób to w
        sposób bardziej cywilizowany.Może to "zielone pojęcie",które ty masz ,a my
        nie ,dotrze dzięki temu do wszystkich czytających forum!
        • inferno_m Re: Walka z bezrobociem 29.04.05, 00:59
          Olimpus2 odwrotnie, to Ty, ja, my opłacamy E-kpię.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka