boguslaw.wnek 13.07.07, 19:54 gdzie można pojeździć z kilkoma kuplami na quadach (wypożyczonych)-tylko nie placyk przy szosie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antos Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 13.07.07, 20:10 spie..j!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTOS Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 13.07.07, 20:13 zapomnialem dodac ---Ty CH.u.j.u Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakt Re: quady IP: *.233.udn.pl 13.07.07, 22:43 zajezdnia autobusowa-tam zapytaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: quady IP: *.231.udn.pl 14.07.07, 09:41 w siedlęcinie jest tor motocrosowy, wiem ze jezdzą tam na quadach, może i można wypożyczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antos Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 14.07.07, 11:09 w sumie,nie chodzi o quady,chodzi o kulture uzywania,to wszystko.Ale jesli ktos chce sie WYBITNIE reklamowac,za darmo w dodatku,to powinien otrzymac odpowiedz,tak jak powyzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 006,9 Re: quady IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.07.07, 18:58 antos,zenon5 czy jak cie wolaja ,chyba o jeden łyk boryga za dużo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon5 Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 20.07.07, 19:10 o co ci chodzi palancie?nie dolozyles sie palancie do skladkii weszysz jak pies? Starczy boryga i dla ciebie,tylko stan na tylnych lapach i popros!! Odpowiedz Link Zgłoś
hary-poter-bis Re: quady 20.07.07, 19:25 boguslaw.wnek napisał: > gdzie można pojeździć z kilkoma kuplami na quadach (wypożyczonych)-tylko nie > placyk przy szosie Czy ktos,z twojej rodziny,lub ty,nie pracowal w milicji? Odpowiedz Link Zgłoś
lekarz-ostatniego-kontaktu Re: quady 22.07.07, 21:26 Wyciszenie,zlikwiwowanie buractwa,dostosowanie sie do spoleczenstwa,to tak malo ,a jednoczesnie duzo.Facet!Nie stanowisz tutaj regul,mysle ze prosisz.Nie?To bedziesz jedzil na desce do prasowania,nie poparz jaj!!!! Odpowiedz Link Zgłoś