13.07.07, 19:54
gdzie można pojeździć z kilkoma kuplami na quadach (wypożyczonych)-tylko nie
placyk przy szosie
Obserwuj wątek
    • Gość: antos Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 13.07.07, 20:10
      spie..j!!!!!!!!!!!!!!1
      • Gość: ANTOS Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 13.07.07, 20:13
        zapomnialem dodac ---Ty CH.u.j.u
    • Gość: fakt Re: quady IP: *.233.udn.pl 13.07.07, 22:43
      zajezdnia autobusowa-tam zapytaj
      • Gość: ja Re: quady IP: *.231.udn.pl 14.07.07, 09:41
        w siedlęcinie jest tor motocrosowy, wiem ze jezdzą tam na quadach, może i można
        wypożyczy
        • Gość: antos Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 14.07.07, 11:09
          w sumie,nie chodzi o quady,chodzi o kulture uzywania,to wszystko.Ale jesli ktos
          chce sie WYBITNIE reklamowac,za darmo w dodatku,to powinien otrzymac
          odpowiedz,tak jak powyzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: 006,9 Re: quady IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.07.07, 18:58
      antos,zenon5 czy jak cie wolaja ,chyba o jeden łyk boryga za dużo
      • Gość: zenon5 Re: quady IP: *.ppp.tiscali.fr 20.07.07, 19:10
        o co ci chodzi palancie?nie dolozyles sie palancie do skladkii weszysz jak pies?

        Starczy boryga i dla ciebie,tylko stan na tylnych lapach i popros!!
    • hary-poter-bis Re: quady 20.07.07, 19:25
      boguslaw.wnek napisał:

      > gdzie można pojeździć z kilkoma kuplami na quadach (wypożyczonych)-tylko nie
      > placyk przy szosie

      Czy ktos,z twojej rodziny,lub ty,nie pracowal w milicji?
      • lekarz-ostatniego-kontaktu Re: quady 22.07.07, 21:26
        Wyciszenie,zlikwiwowanie buractwa,dostosowanie sie do spoleczenstwa,to tak malo
        ,a jednoczesnie duzo.Facet!Nie stanowisz tutaj regul,mysle ze prosisz.Nie?To
        bedziesz jedzil na desce do prasowania,nie poparz jaj!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka