Dodaj do ulubionych

Dyrektor Burak

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 22:48
Bardzo prosz o pomoc w odnalezieniu bloga o dyrektorze Buraku, niestety nie
pamitam ani tytulu, ani autora. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi
pomoze.
Obserwuj wątek
    • t0m Re: Dyrektor Burak 22.10.04, 11:01
      Dyrektor Burak to było słynne forum, bloga o tym nie było. Chyba, że czegoś nie
      wiem sad
      Trzeba szukać na forum praca
      • Gość: ania Re: Dyrektor Burak IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.10.04, 11:14
        na Dilbertozie coś znalazłam:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=279&w=104037&a=104037

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka