Gość: pltm71 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 22:48 Bardzo prosz o pomoc w odnalezieniu bloga o dyrektorze Buraku, niestety nie pamitam ani tytulu, ani autora. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t0m Re: Dyrektor Burak 22.10.04, 11:01 Dyrektor Burak to było słynne forum, bloga o tym nie było. Chyba, że czegoś nie wiem Trzeba szukać na forum praca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Dyrektor Burak IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.10.04, 11:14 na Dilbertozie coś znalazłam: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=279&w=104037&a=104037 Odpowiedz Link Zgłoś