Gość: ARTUR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.07, 20:34 czy przekraczając granicę samochodem nie będącym na mnie potrzebne są dodatkowe dokumenty. proszę o info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj