Dodaj do ulubionych

samochodem przez granicę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.07, 20:34
czy przekraczając granicę samochodem nie będącym na mnie potrzebne są
dodatkowe dokumenty. proszę o info.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka