svenne
17.12.06, 02:21
tak dla schlodzenia procesorow i co niektorych glow. ida swieta. impreza
nieustannie na topie, jesli chodzi o liste najbardziej irytujacych przerw w
pracy:> wkurza mnie cale to zamieszanie. zamiast wypoczywac, mecze sie
niemilosiernie. dzis jednak moge byc z siebie dumny. udalo mi sie dokonczyc
liste swiatecznych podarkow. bynajmniej to mam z glowy:> moje dzisiejsze
zakupy to: komplet przesmiesznych podstawek pod herbate (dla siostry) i dwie
ksiazki dla przyjaciol. dla niej, o sztuce wytwarzania witrazy i innych
szklanych ozdob. dla niego album o amerykanskim futbolu. mam przeczucie, ze
dobrze trafilem:>
w srode lece do europy, dwa dni pozniej bede w zlotowie, moim ulubionym
miescie na ziemii...