pia.ed
23.04.19, 01:53
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24689158,niemal-300-osob-zabitych-w-zamachach-na-sri-lance-wsrod-ofiar.html#s=BoxMMtImg2
.
Dzieci duńskiego miliardera
W zamachach życie straciło troje z czworga dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlsena. BBC, powołując się na rzecznika Povlsena przekazała, że rodzina miała spędzić Wielkanoc na Sri Lance. Tam dotknęła ich tragedia. Trójka dzieci Andersa Holcha Povlsena nie żyje. Nie podano imion ofiar.
Kilka dni temu Alma, córka miliardera [nie wiadomo, czy przeżyła zamach - red.], umieściła na Instagramie zdjęcie zrobione nad basenem na Sri Lance i dodała podpis "trzy małe misie". Na zdjęciu widać trzy osoby siedzące tyłem. Teraz w komentarzach pod nim ludzie wyrażają swoją rozpacz.
www.expressen.se/nyheter/kanda-miljardarparet-forlorade-tre-barn/
.