05.06.10, 22:07
https://2.bp.blogspot.com/_Fzq94YVbHHM/Spf0kYonv6I/AAAAAAAAhFc/kCyo9eh6Xuc/s400/Photo-Manipulation-by-Erik-Johansson-08.jpg
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: popłynę 05.06.10, 22:37
      i popłynę w ciemność
      na samotnej łódce
      grafitowe żagle
      snami wzbiorą wkrótce
      rozgwieżdżone niebo
      drga pod powiekami
      a księżyc leniwie
      karmi mymi snami
      na srebrzystej ścieżce
      kota włóczykija
      a ja...tak łagodnie
      w muszelkę się zwijam
      by spłynąć swobodnie
      na dno samej nocy
      łapczywie spijanej
      świtem, który kroczy...................
      • tropem_misia1 drogą mleczną 19.06.10, 18:35
        https://www.astro-czemierniki.pl/images/articles/M11.jpg
        • tropem_misia1 Re: drogą mleczną 19.06.10, 18:42
          Nocą gdy księżyc
          za chmurą nie chowa
          swego zimnego oblicza
          widzę droga biało - płowa
          jak mleko, wzywa i nęci........
          a po niej Gromada
          od lat milionów
          gna niesforna, rada
          przestrzeni jakże
          nieskończonej
          przede mną lata
          świetlne...po nic płonę.
      • krokodyl_13 Re: popłynę 19.06.10, 23:10
        ten mnie się bardzo podoba
        • tropem_misia1 Re: popłynę 20.06.10, 20:07
          mam go ochotę zapodać na najbardziej opier...jacy mnie portal poetycki

          od razu lepiej
          chyba to zrobię
          dziś- zaraz
          big_grin
          • tropem_misia1 Re: popłynę 20.06.10, 20:16
            no...pooooooooooszło
            • tropem_misia1 Re: popłynę 22.06.10, 10:41
              ale mnie zjechalismile))
              no to za tydzień ( bo raz na tydzień można) następny proszę smile))
              • krokodyl_13 Re: popłynę 23.06.10, 00:01
                a za który bo mnię się pierwszy podobał
                • tropem_misia1 Re: popłynę 23.06.10, 09:04
                  za pierwszy
                  ale to norma big_grin
                  • krokodyl_13 Re: popłynę 23.06.10, 15:02
                    mnie sie podobał i jużsmile
                    • tropem_misia1 Re: popłynę 23.06.10, 20:52
                      https://gify.city24h.pl/data/media/42/0009misie%28gify.city24h%29.gif

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka