tropem_misia1 Re: popłynę 05.06.10, 22:37 i popłynę w ciemność na samotnej łódce grafitowe żagle snami wzbiorą wkrótce rozgwieżdżone niebo drga pod powiekami a księżyc leniwie karmi mymi snami na srebrzystej ścieżce kota włóczykija a ja...tak łagodnie w muszelkę się zwijam by spłynąć swobodnie na dno samej nocy łapczywie spijanej świtem, który kroczy................... Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: drogą mleczną 19.06.10, 18:42 Nocą gdy księżyc za chmurą nie chowa swego zimnego oblicza widzę droga biało - płowa jak mleko, wzywa i nęci........ a po niej Gromada od lat milionów gna niesforna, rada przestrzeni jakże nieskończonej przede mną lata świetlne...po nic płonę. Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: popłynę 20.06.10, 20:07 mam go ochotę zapodać na najbardziej opier...jacy mnie portal poetycki od razu lepiej chyba to zrobię dziś- zaraz Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: popłynę 22.06.10, 10:41 ale mnie zjechali)) no to za tydzień ( bo raz na tydzień można) następny proszę )) Odpowiedz Link