rudka-a
31.07.13, 05:50
wlasnie przed chwila ogladalam na TVP Polonia program o dzieciach porzuconych przez wlasnych rodzicow..bo urodzilo sie z Downem, lub innym dysfunkcjami...chore, oddane, jak niechciana zabawka zaraz po porodzie, bo...nie pasuja do bogatych rodzicow, co powiedza znajomi, jak pokazac takie dziecko. Wlos sie jezy na glowie, niedowierzanie rodzi o bezdusznosci ludzkiej, blizniaki - jedno oddane, bo niedowlad zadecydowal o pozbyciu sie, zdrowe zabrane do domu...nic mnie wlasciwie nie dziwi juz, bo troche lat sie przezylo, ale...jak mozna zyc wiedzac, ze gdzies tam wlasne dziecko na lasce obcych jest....spac spokojnie...niepojete to dla mnie...