Dodaj do ulubionych

Porzucone...

31.07.13, 05:50
wlasnie przed chwila ogladalam na TVP Polonia program o dzieciach porzuconych przez wlasnych rodzicow..bo urodzilo sie z Downem, lub innym dysfunkcjami...chore, oddane, jak niechciana zabawka zaraz po porodzie, bo...nie pasuja do bogatych rodzicow, co powiedza znajomi, jak pokazac takie dziecko. Wlos sie jezy na glowie, niedowierzanie rodzi o bezdusznosci ludzkiej, blizniaki - jedno oddane, bo niedowlad zadecydowal o pozbyciu sie, zdrowe zabrane do domu...nic mnie wlasciwie nie dziwi juz, bo troche lat sie przezylo, ale...jak mozna zyc wiedzac, ze gdzies tam wlasne dziecko na lasce obcych jest....spac spokojnie...niepojete to dla mnie...
Obserwuj wątek
    • debi_bebi Re: Porzucone... 31.07.13, 05:58
      W chorych czasach chorzy ludzie, więc wszystko zaczyna ulegać przeróżnym patologiom.
      • tropem_misia1 Re: Porzucone... 31.07.13, 06:02
        to ja się pokłócę...,bo drzewiej to zamykano w piwnicach i komórkach
        • debi_bebi Re: Porzucone... 31.07.13, 06:03
          Że niby mniejsze zło?
          • tropem_misia1 Re: Porzucone... 31.07.13, 06:06
            smile))
            Nie
            ja o wstydzie
            i to takim przykrytym


            mam za chwilkę niebieski autobus
            nie chcę się rozpędzać

            ale ja tu wrócę ...https://emoty.blox.pl/resource/chytry.gif

            smile)
            • debi_bebi Re: Porzucone... 31.07.13, 06:16
              To ja biegnę pod pryszNIC smile Interesująca nazwa.
        • darima_ka Re: Porzucone... 31.07.13, 18:46
          Teraz też się takie przypadki zdarzają,nie tak dawno media obiegła taka wiadomość.
          Rodzice gdzieś tam trzymali dwójkę dzieci.
          Nie potrafię takich programów oglądać,dołują mniesad
    • rena-ta49 Re: Porzucone... 31.07.13, 14:00
      Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że u nas brak jest specjalnych ośrodków
      dla takich dzieci,i trafiają często do psychiatryków.
      Postępuje znieczulica ,kompletny brak empatii,a drugim powodem jest zakaz aborcji?
      Gdyby matka mogła decydować sama za siebie być moze takie dziecko nie musiałoby się urodzić?
      Jest też wiele rodzin które wychowują kalekie dzieci i bardzo je kochają i walczą o ich byt,
      o rehabilitację.Matki godne podziwu w naszym kraju ,gdzie ważne jest by dzieci się rodzily,
      i na tym kończy się rola państwa?
    • darima_ka A co o tych "rodzicach" można? 01.08.13, 17:50
      Bo ja mało sie nie popłakałam.Przecież to jakieś hitlerowskie metody?

      "Chłopiec był zmuszany klęczeć w kącie albo biegać do omdlenia wkoło w pokoju. Był też regularnie zamykany w małym pomieszczeniu bez klamki, topiony i karmiony za karę solą.
      wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Polacy-zaglodzili-czterolatka-w-Wielkiej-Brytanii,wid,15860500,wiadomosc.html?ticaid=1110c9
      • rena-ta49 Jest wyrok w/g mnie sprawiedliwy! 02.08.13, 14:05
        za takie bestialstwo kara należy się najsurowsza
        • tropem_misia1 Re: Jest wyrok w/g mnie sprawiedliwy! 03.08.13, 05:34
          i takie potwory trza zamykać w ciemnicy i karmić solą.

          Co za psychopatyczne zachowania.

          coraz mnie widzę " chluby wszechświata"
          • rena-ta49 Re: Jest wyrok w/g mnie sprawiedliwy! 03.08.13, 07:17
            Potwory w ludzkiej skórze coraz częściej się trafiają,
            ale wyrok uważam za sprawiedliwy.
            • czarek_sz Re: Jest wyrok w/g mnie sprawiedliwy! 03.08.13, 09:48
              Gdyby byli sądzeni w Polsce dostaliby maksymalnie po 10 lat a po pięciu byliby na wolności. Za dobre sprawowanie i poprawnie przeprowadzoną resocjalizacją.
              • darima_ka Re: Jest wyrok w/g mnie sprawiedliwy! 03.08.13, 11:28
                Albo sąd jak kilka dni temu ,by nie wiedział dlaczego to dziecko zgineło?
          • darima_ka Re: Jest wyrok w/g mnie sprawiedliwy! 03.08.13, 11:30
            Ja bym dodatkowo kroił i sola posypała!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka