pmisiek_kosmaty Re: Mam chrapkę 05.05.09, 22:20 a że nikogo tu nie ma..... to sobie.... Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: BINGO!!!!! 05.05.09, 23:34 Pmisiek 4x4 kojarzy mi sie z samochodem. Trafiłas totka czy co? Odpowiedz Link
pmisiek_kosmaty Re: BINGO!!!!! 06.05.09, 09:11 Prawie Trafiłam na Waszym liczniku 4444 Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: ojej,a ja tylko 06.05.09, 11:04 Ja też chrapię, ale to u krokodyli normalne. Odpowiedz Link