Dodaj do ulubionych

mały gest,a

07.06.09, 22:31
tak znaczący!!!




https://www.humor.webo.pl/albums/humor0a05f6y/funfunfuns14021840.jpg
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: mały gest,a 07.06.09, 22:32
      https://www.humor.webo.pl/albums/humor0a04y4f/no%20first%20aid.jpg
      • krokodyl_13 Re: mały gest,a 08.06.09, 07:54
        Ząb mnie dalej rypie, i nie pojęłam, nawet gdyby nie on też bym nie
        zajarzyła
        • tropem_misia1 Re: mały gest,a 08.06.09, 08:17
          jeżyk rączką gest piękny pokazał

          a ręce nad wodą to pryszcz?

          Idż z tym zębem,kurna,coś ma pewnikiem pod plombą.
          • krokodyl_13 Re: mały gest,a 08.06.09, 14:25
            byłam odesłał mnie na endodoncję
            • tropem_misia1 Re: mały gest,a 08.06.09, 14:30
              ale jaja
              forsa!!!!!!!!masę.
              • krokodyl_13 Re: mały gest,a 08.06.09, 18:28
                jaja może nie ale zaliczka 200 zł nie wiem co dalejsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka