krokodyl_13 Re: mały gest,a 08.06.09, 07:54 Ząb mnie dalej rypie, i nie pojęłam, nawet gdyby nie on też bym nie zajarzyła Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: mały gest,a 08.06.09, 08:17 jeżyk rączką gest piękny pokazał a ręce nad wodą to pryszcz? Idż z tym zębem,kurna,coś ma pewnikiem pod plombą. Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: mały gest,a 08.06.09, 18:28 jaja może nie ale zaliczka 200 zł nie wiem co dalej Odpowiedz Link