Dodaj do ulubionych

Anglistki do tablicy:D

16.09.09, 19:53
Bardzo proszę o przetłumaczenie tytułu pracy "Zjawisko anoreksji i bulimii w
opinii młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na przykładzie Łodzi". Mnie już się
mózg lasuje od pisania.
Obserwuj wątek
    • grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:08
      ANOREXIA AND BULIMIA PHENOMENON IN THE YOUTH OF JUNIOR HIGH SCHOOL OPINION ON
      ŁÓDŹ EXAMPLE
      chyba tak
      andziulec, to twoja praca?
      • andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:16
        Moja. Dziękuję Ci bardzosmilesmilesmile
        • grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:35
          hehe to temat mojej przyszłej godziny wychowawczej.
          • andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:39
            To może Ci podesłać wyniki badań?big_grin
        • slimakpokazrogi Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:36
          a dlaczego junior high school? nie high school? bo to
          ponadgimnazjalne, nie? ale ja się nie znam, angielski to Ty znasz
          lepiej ode mnie. no i ładniej rysujeszsmile ja mam talent tylko do
          liczenia bzdurbig_grin
          • grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:55
            mnie się chyba na mózg to gimnazjum rzuciło (w którym uczę), bo doczytałam
            gimnazjalne = no pewnie, że high school. sorry andziulec. pomyślałam o tej mojej
            godzinie wychowawczej i tak zostało. a ty masz może jakieś ćwiczenia czy cuś czy
            tylko 'suche' badania? może ankiety?
            • grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:56
              ślimak widzisz, jedni liczą drudzy rysują tongue_out nie ma sprawiedliwości wink!!
            • andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:58
              Mam ankietę dotyczącą zaburzeń odżywiania jak jesteś zainteresowana. No i
              oczywiście badania i ich wyniki. A co konkretnie by Cię interesowało?
              • grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 21:00
                wiesz, nic konkretnego. coś co na lekcji można użyć. dzieci przygotowują temat,
                może dodałabym coś od siebie. może ankieta, lub jakieś pytania z niej?
                • andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 21:06
                  Mogę ci wysłać ankietę na priva może jakaś jej część Ci się przyda
                  • grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 21:07
                    dzięki wielkie, jak możesz wyślij na ten adres
                    pattie@poczta.onet.pl
                    fenks big_grin
                    • andziulec grave 16.09.09, 21:23
                      wywaliło mnie z neta. Masz ankietę na obu pocztachbig_grin
    • lolinka2 Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 22:55
      "The phenomena of anorexia nervosa and bulimia in the opinion of
      adolescents from secondary schools as exemplified by Łódź"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka