andziulec 16.09.09, 19:53 Bardzo proszę o przetłumaczenie tytułu pracy "Zjawisko anoreksji i bulimii w opinii młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na przykładzie Łodzi". Mnie już się mózg lasuje od pisania. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:08 ANOREXIA AND BULIMIA PHENOMENON IN THE YOUTH OF JUNIOR HIGH SCHOOL OPINION ON ŁÓDŹ EXAMPLE chyba tak andziulec, to twoja praca? Odpowiedz Link
grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:35 hehe to temat mojej przyszłej godziny wychowawczej. Odpowiedz Link
andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:39 To może Ci podesłać wyniki badań? Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:36 a dlaczego junior high school? nie high school? bo to ponadgimnazjalne, nie? ale ja się nie znam, angielski to Ty znasz lepiej ode mnie. no i ładniej rysujesz ja mam talent tylko do liczenia bzdur Odpowiedz Link
grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:55 mnie się chyba na mózg to gimnazjum rzuciło (w którym uczę), bo doczytałam gimnazjalne = no pewnie, że high school. sorry andziulec. pomyślałam o tej mojej godzinie wychowawczej i tak zostało. a ty masz może jakieś ćwiczenia czy cuś czy tylko 'suche' badania? może ankiety? Odpowiedz Link
grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:56 ślimak widzisz, jedni liczą drudzy rysują nie ma sprawiedliwości !! Odpowiedz Link
andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 20:58 Mam ankietę dotyczącą zaburzeń odżywiania jak jesteś zainteresowana. No i oczywiście badania i ich wyniki. A co konkretnie by Cię interesowało? Odpowiedz Link
grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 21:00 wiesz, nic konkretnego. coś co na lekcji można użyć. dzieci przygotowują temat, może dodałabym coś od siebie. może ankieta, lub jakieś pytania z niej? Odpowiedz Link
andziulec Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 21:06 Mogę ci wysłać ankietę na priva może jakaś jej część Ci się przyda Odpowiedz Link
grave_digger Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 21:07 dzięki wielkie, jak możesz wyślij na ten adres pattie@poczta.onet.pl fenks Odpowiedz Link
lolinka2 Re: Anglistki do tablicy:D 16.09.09, 22:55 "The phenomena of anorexia nervosa and bulimia in the opinion of adolescents from secondary schools as exemplified by Łódź" Odpowiedz Link