Dodaj do ulubionych

Czy mogę wam się pochwalić synkiem...

07.02.10, 17:30
...hell, tudzież mony, czy jak jej tam tongue_out
wy się chwalicie różnymi hand made cudami, to ja się pochwalę czyimś synkiem
a co smile
podziwiać big_grin
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/jd/nh/aeis/f3Ta0OOV0nznaDTvLB.jpg
Obserwuj wątek
    • agik82 Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:37
      synek fajowybig_grin

      grave czy to ty swymi ręcami takie dzieła tworzysz? masz babo talent!
      a jakbym cię pięknie poprosiła to namalujesz mi coś?
    • mysiam Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:39
      rewelacyjne!
      masz Kobieto talent.
      • grave_digger Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:44
        agik, namalować to nie, ale narysować jak najbardziej big_grin
        • agik82 Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:53
          no właśnie o to mię idzie
          czyli mogę ci fotki podesłać w najbliższym czasie? daj mnie mejla i tą drogą pogadamy o szczegółach

          kobito, ty jeszcze zarobić na tym możesz
          • grave_digger Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:06
            no bo ja na tym dorabiam
            pisz na
            pattie@poczta.onet.pl
            • doral2 Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:26
              zbieram właśnie szczękę z podłogi...
    • prigi Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:50
      mogę powiedzieć tylk0o jedno:FANTASTYCZNE
      • papiki Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:58
        Super! Twoje palce + ołówek = Wielki Talentsmile
        Mi kiedyś rysowanie ze zdjęc też sprawiało wielką frajdę, może do
        tego wrócę? Może "Twój" synek mnie zachęci?
        • grave_digger Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 19:10
          każda motywacja dobrą jest smile
          ale po cichu ci się zwierzę, że ja nie rysowałam latami. wróciłam do tego na
          wakacjach, bo zostałam zmuszona wink
          • mona_mayfair Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 19:16
            Noo, fajnego mam faceta, nie? Zawisnie w "salonie"wink
          • papiki Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 19:18
            no to jest nadzieja, że po ok. 15 latach przerwy jeszcze potrafię
            coś nabazgrolic ołówkiemwink
    • karra-mia Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 21:56
      piekniesmile
    • mathiola Grave 07.02.10, 23:10
      Majla zaraz ci napisze. Odbierz go uprzejmie proszę smile
      • agusia79-dwa Re: Grave 08.02.10, 00:08
        ja też chcę- pisz szczegóły na maila gazetowego
        • bryanowa-1 Re: Grave 08.02.10, 18:50
          grve piknie piknie ,mnioe sie takie rysowanki podobajasmile
    • mama_vinca Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 08.02.10, 19:22
      Masz talent kobieto!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka