grave_digger 07.02.10, 17:30 ...hell, tudzież mony, czy jak jej tam wy się chwalicie różnymi hand made cudami, to ja się pochwalę czyimś synkiem a co podziwiać Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agik82 Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:37 synek fajowy grave czy to ty swymi ręcami takie dzieła tworzysz? masz babo talent! a jakbym cię pięknie poprosiła to namalujesz mi coś? Odpowiedz Link
mysiam Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:39 rewelacyjne! masz Kobieto talent. Odpowiedz Link
grave_digger Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:44 agik, namalować to nie, ale narysować jak najbardziej Odpowiedz Link
agik82 Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 17:53 no właśnie o to mię idzie czyli mogę ci fotki podesłać w najbliższym czasie? daj mnie mejla i tą drogą pogadamy o szczegółach kobito, ty jeszcze zarobić na tym możesz Odpowiedz Link
grave_digger Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:06 no bo ja na tym dorabiam pisz na pattie@poczta.onet.pl Odpowiedz Link
doral2 Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:26 zbieram właśnie szczękę z podłogi... Odpowiedz Link
prigi Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:50 mogę powiedzieć tylk0o jedno:FANTASTYCZNE Odpowiedz Link
papiki Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 18:58 Super! Twoje palce + ołówek = Wielki Talent Mi kiedyś rysowanie ze zdjęc też sprawiało wielką frajdę, może do tego wrócę? Może "Twój" synek mnie zachęci? Odpowiedz Link
grave_digger Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 19:10 każda motywacja dobrą jest ale po cichu ci się zwierzę, że ja nie rysowałam latami. wróciłam do tego na wakacjach, bo zostałam zmuszona Odpowiedz Link
mona_mayfair Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 19:16 Noo, fajnego mam faceta, nie? Zawisnie w "salonie" Odpowiedz Link
papiki Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 07.02.10, 19:18 no to jest nadzieja, że po ok. 15 latach przerwy jeszcze potrafię coś nabazgrolic ołówkiem Odpowiedz Link
agusia79-dwa Re: Grave 08.02.10, 00:08 ja też chcę- pisz szczegóły na maila gazetowego Odpowiedz Link
bryanowa-1 Re: Grave 08.02.10, 18:50 grve piknie piknie ,mnioe sie takie rysowanki podobaja Odpowiedz Link
mama_vinca Re: Czy mogę wam się pochwalić synkiem... 08.02.10, 19:22 Masz talent kobieto! Odpowiedz Link