Dodaj do ulubionych

lakierowanie włosów

02.12.12, 17:54
powiedzcie mi, te które na co dzień stosuja lakier do wlosów, gdzie i jak rozpylacie?
wciąż słyszę od domowników,ze na wszystkim osadza się, na recznikach, na lustrze, na kosmetykach...kurcze, a da się inaczej? ja tylko w łazience, bo tak mam najlepszy widok.

p.s. jaki dla was najlepszy jest?
Obserwuj wątek
    • rose.rouge Re: lakierowanie włosów 03.12.12, 09:45
      Tak się zastanawiam ile trzeba by było użyć aby się osadzało na okolicznych przedmiotach, ale może jak się tak robi codziennie to i owszem? Sama używam tylko od świeta i to niewielka ilość.
    • dziennik-niecodziennik Re: lakierowanie włosów 03.12.12, 10:17
      rozpylam w łazience w ktorej mam cały osprzęt do włosów. gadanie olewam, jak mój ślubny pyszczył to poszłam sie polakierowac do sypialni - od razu stwierdził ze juz lepiej w łazience big_grin
      jak rozpylam - no jak jak, układam włosy, biore butelke i spryskuję najpierw całosc strumieniem ciągłym, a potem pryskam po troszkę w miejsca ktore dodatkowo chcę poprawic.
      • jk3377 Re: lakierowanie włosów 03.12.12, 17:01
        w pytanie 'jak' chodzilo o to, jak to zrobic by nie na cala łazienke to robicwink ehehh bo jak robie zbyt blisko, nie chca na cale pomieszczenie, to mi slady zostaja pozniej i gluio to wyglada na czarnym, jak siweuncertain powinno sie z wiekszej odleglosci....ech...

ja gł taft, obecnie złoty, a starcza mi srednio 1 na srednio 10 dni.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka