cudko1 26.03.09, 20:09 na jakiś seks kącik albo cuś a podobno to tylko faceci myślą ciąglę o jednym - zawsze mówiłam, że to bzdura Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dlania Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:11 Ja nie myśle! I wypraszam sobie zmiane nazwy! A ty jestes wyposzczona Odpowiedz Link
cudko1 Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:13 no jestem jestem. Ale popatrz na ilość dzisiejszych wontkuf na wiadowmy temat a tak w ogóle puścić się czy nie puścić, co?? bo miałam prowadzić zycie moralne ale dzisiaj emagielek vel sekmagieleg przelał czarę goryczy i mam meeega chcice Odpowiedz Link
dlania Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:15 A kto ci głupot nagadał, że zycie bez seksu to zycie moralne? Odpowiedz Link
cudko1 Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:18 a widzisz jakoś samo mnie tak naszło ze ja matka teraz jestem i czas się kurwa ustatkowac. Ej ale wiecie co to nie moja wina tylko "tatusia" gdyby nie był bucerm to bym prowadziła życie moralne.... a tak w ogóle moje doświadczenie mi mówi ze seks bez zaangażowania emocjonalnego to nie to, i jak z tego w pizdu wybrnąć??? Odpowiedz Link
patrice7 Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 21:32 Ja tez proponuje zmienic nazwe na (seks)magiel Odpowiedz Link
deela Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 21:35 no zmienmy nazwe na Klub Matek Niedopchnietych Odpowiedz Link
emigrantka34 a moze 27.03.09, 00:27 powinnas cudko zalozyc nowe forum o seksie ? albo chociaz magiel orgazmowo - seksowy co ? Odpowiedz Link
cudko1 Re: a moze 27.03.09, 06:08 no nie chcesz się mnie stąd pozbyć?? e mi tu dobrze, co najwyżej będę was męczyć wontkami seksowymi. Odpowiedz Link
hany3 Re: a moze 27.03.09, 09:50 Nie Cudaku ciekawa nie jestem, ale wiedzieć bym chciała Odpowiedz Link
cudko1 Re: a moze 27.03.09, 09:53 A czy podasz mi TRZY RACJONALNE ARGUMENTY do czego Ci ta wiedza potrzebna?? Odpowiedz Link
hany3 Re: a moze 27.03.09, 09:57 cudko1 napisała: > A czy podasz mi TRZY RACJONALNE ARGUMENTY do czego Ci ta wiedza > potrzebna?? Postaram się!A więc: 1. Jestem ciekawa 2. Jestem bardzo ciekawa 3. Kurwa, umrę zaraz z ciekawości Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: a moze 27.03.09, 10:04 eno nie chce...ale mozemy zrobic tematyczne forum Odpowiedz Link
cudko1 Re: a moze 27.03.09, 10:10 hany niech Ci bedzie odpowiedam i zaspakajam Twoją ciekawość cobyś nie zeszła - jeszcze na sumieniu bym Cię miała, moim podreperowanym ostatnio - NIE! emigrantka - tematyczne? serio chce Ci się rozkręcać nowe, bo tu jakoś fajnie się zrobiło. A gadać ciągle o seksie to też zwariować idzie. Tu przynajmniej od czasu do czasu jakiś inny temat zarzucą chyba ze masz jakiś konkretny pomysł to dawaj Odpowiedz Link
joanna266 Re: a moze 27.03.09, 10:13 nie no nie robcie mi tego.po wuja tematyczne?przeciez tu mozna o wszystkim.a tematy oralno-analno-sadomasochistyczne w koncu sie wyczerpia. bo ilez mozna.czasem cos tam powroci jak bumerang napewno.ale moim zdaniem dobrze jest jak jest Odpowiedz Link
cudko1 Re: a moze 27.03.09, 10:19 joaśka (mogę tak? bo deela za deluś się na mnie że tak powiem chyba żdziebko zdenerwowała ) ja się z Tobą zgadzam w 100% - zreszta jak często to ma miejsce Odpowiedz Link
joanna266 cudko 27.03.09, 10:22 wal joaska.maz na mnie żaba mowi. po imieniu tylko w gniewie.wiec zniose wszystko Odpowiedz Link