Dodaj do ulubionych

nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D

26.03.09, 20:09
na jakiś seks kącik albo cuśtongue_out a podobno to tylko faceci myślą
ciąglę o jednym - zawsze mówiłam, że to bzdurawink
Obserwuj wątek
    • dlania Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:11
      Ja nie myśle! I wypraszam sobie zmiane nazwy! A ty jestes wyposzczonawink
      • cudko1 Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:13
        no jestem jestem. Ale popatrz na ilość dzisiejszych wontkuf na
        wiadowmy tematbig_grin

        a tak w ogóle puścić się czy nie puścić, co?? bo miałam prowadzić
        zycie moralne ale dzisiaj emagielek vel sekmagieleg przelał czarę
        goryczy i mam meeega chcicetongue_out
        • dlania Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:15
          A kto ci głupot nagadał, że zycie bez seksu to zycie moralne?wink
          • cudko1 Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 20:18
            a widzisz jakoś samo mnie tak naszłobig_grin ze ja matka teraz jestem i
            czas się kurwa ustatkowac. Ej ale wiecie co to nie moja wina
            tylko "tatusia" gdyby nie był bucerm to bym prowadziła życie
            moralne....wink

            a tak w ogóle moje doświadczenie mi mówi ze seks bez zaangażowania
            emocjonalnego to nie to, i jak z tego w pizdu wybrnąć???
        • patrice7 Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 21:32
          Ja tez proponuje zmienic nazwe na (seks)magiel big_grin
    • deela Re: nie no chyba musimy zmienić nazwę :D:D:D 26.03.09, 21:35
      no zmienmy nazwe
      na Klub Matek Niedopchnietych
      • emigrantka34 nooooo 27.03.09, 00:27
        noooo
    • emigrantka34 a moze 27.03.09, 00:27
      powinnas cudko zalozyc nowe forum o seksie ? albo chociaz magiel
      orgazmowo - seksowy co ?
      • cudko1 Re: a moze 27.03.09, 06:08
        no nie chcesz się mnie stąd pozbyć?? e mi tu dobrze, co najwyżej
        będę was męczyć wontkami seksowymi.
        • hany3 Re: a moze 27.03.09, 09:35
          I co? I co, Cudko, puściłaś siętongue_out?
          • cudko1 Re: a moze 27.03.09, 09:47
            ot jaka ciekawskatongue_out
            • hany3 Re: a moze 27.03.09, 09:50
              Nie Cudaku ciekawa nie jestem, ale wiedzieć bym chciałasuspicious
              • cudko1 Re: a moze 27.03.09, 09:53
                A czy podasz mi TRZY RACJONALNE ARGUMENTY do czego Ci ta wiedza
                potrzebna??
                • hany3 Re: a moze 27.03.09, 09:57
                  cudko1 napisała:

                  > A czy podasz mi TRZY RACJONALNE ARGUMENTY do czego Ci ta wiedza
                  > potrzebna??
                  Postaram się!A więc:
                  1. Jestem ciekawatongue_out
                  2. Jestem bardzo ciekawatongue_out
                  3. Kurwa, umrę zaraz z ciekawościsuspicious
        • emigrantka34 Re: a moze 27.03.09, 10:04
          eno nie chce...ale mozemy zrobic tematyczne forum
          • cudko1 Re: a moze 27.03.09, 10:10
            hany niech Ci bedzie odpowiedam i zaspakajam Twoją ciekawość cobyś
            nie zeszła - jeszcze na sumieniu bym Cię miała, moim podreperowanym
            ostatnio - NIE!

            emigrantka - tematyczne? serio chce Ci się rozkręcać nowe, bo tu
            jakoś fajnie się zrobiło. A gadać ciągle o seksie to też zwariować
            idzie. Tu przynajmniej od czasu do czasu jakiś inny temat zarzucąbig_grin
            chyba ze masz jakiś konkretny pomysł to dawaj
            • joanna266 Re: a moze 27.03.09, 10:13
              nie no nie robcie mi tego.po wuja tematyczne?przeciez tu mozna o
              wszystkim.a tematy oralno-analno-sadomasochistyczne w koncu sie
              wyczerpia. bo ilez mozna.czasem cos tam powroci jak bumerang
              napewno.ale moim zdaniem dobrze jest jak jestsmile
              • cudko1 Re: a moze 27.03.09, 10:19
                joaśka (mogę tak? bo deela za deluś się na mnie że tak powiem chyba
                żdziebko zdenerwowałatongue_out ) ja się z Tobą zgadzam w 100% - zreszta jak
                często to ma miejscebig_grin
                • joanna266 cudko 27.03.09, 10:22
                  wal joaska.maz na mnie żaba mowi. po imieniu tylko w gniewie.wiec
                  zniose wszystkosmile
            • emigrantka34 Re: a moze 27.03.09, 10:20
              co ty zartowalam
              monz by mnie zabil
              • cudko1 Re: a moze 27.03.09, 10:23
                ależ za co?? za forum seksikowe?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka