agik82 30.04.09, 09:09 na dzisiejszy obiad. Ma być smaczne, szybkie i łatwe do zrobienia. Zaraz leze do sklepu to nabędę co potrza. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agik82 hell 30.04.09, 09:12 w moim najbliższym sklepie nie uświadczysz skrzydeł, toż to wieś Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:10 jak ja chcę szybki i smacznie to spagetti robię Odpowiedz Link
moofka Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:12 bef strogonov i smazone ziemniaki do tego kiszony ogorek niams mi sie zamarzylo i tak zrobie dzisiaj i grypa swinska niegrozna Odpowiedz Link
hellious Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:14 jqa to bym kopytka z sosem grzybianym zjadla. Obieram zaraz ziemniory chyba Nie lubie ich robic, ale jesc uwielbiam, wiec moge sie poswiecic Odpowiedz Link
liwilla1 Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:15 tania i szybka, chociaz z lismi trzeba troche sie napracowac. z jajkiem na twardo - mniam i pychotka! Odpowiedz Link
hellious Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:16 Szczawiowa lubie bardzo, ale moi panowie nie tkna nawet, wiec lipa dla samej siebie robic mi sie nie chce Odpowiedz Link
doral2 Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:19 ohhhhh, szczawiowa z jajeczkiem, mniam, mniam, mniam!! Odpowiedz Link
agik82 Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:26 pewnie, że mniam, ale u mnie się nikt tego mnia nie czepi! chyba kluski z tuńczykiem zrobie Odpowiedz Link
alicja.sunshine Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:29 ziemniaki z jajkiem sadzonym i z sałatą Odpowiedz Link
cudko1 poprosze o przepis 30.04.09, 09:36 na kluski z tuńczykiem?? z mięsem zrobie wszystko ale z rybami nie umiem a podobno zdrowe i dobre Odpowiedz Link
dlania Re: poprosze o przepis 30.04.09, 09:40 U mnie kurczak w sosie jakimśtam jakimstam. Z Winiar. Plus kasza jaglana i surówka. Odpowiedz Link
agik82 cudko 30.04.09, 09:47 1 puszka pmidorów bez skórki 1 cebula drobno posiekana 2-3 ząbki czosnku posiekany 2 puszki tuńczyka w sosie własnym( ja kupuję w biedronie) sól, oregano, bazylia i co tam jeszcze vchcesz z przypraw cebulę i czosnek podsmażasz na oliwie, dodajesz pomidory i gotujesz. Jak się pomidory prawie rozbabrają, dajesz tuńczyka, gotujesz chwilkę, dajesz przyprawy kluchy gotujesz i polewasz sosem. smacznego! Odpowiedz Link
agik82 Re: cudko 30.04.09, 09:53 a i czasem jeszcze dodaję sos pomodorowo paprykowy z amino- rozrabiam go z wodą i wlewam do pomidorów,jak się zagotuje to daje tuńczyki i całą reszte. Odpowiedz Link
karra-mia Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:48 kotlety mielone marchewka z groszkiem na gęsto ziemniaki oto mój dzisiejszy Odpowiedz Link
cudko1 ja tam podejmuję próbę 30.04.09, 09:51 kolejną osiągniecia ideału skrzydełkowego. Idę zakupiuje tabasco coś jeszcze do tego pikantnego i pichcę. Do tego jaksa sałata z cytryną i luzzz Odpowiedz Link
karra-mia Re: ja tam podejmuję próbę 30.04.09, 09:55 ja idę cudko na łatwiznę, nie mam weny do tworzenia w kuchni aktualnie wolę wystawić pysk na słońce i połazić po parku jak już uda ci się zrobić te skrzydełka to ja prosżę o przepis na forum albo na priv dzięki z góry Odpowiedz Link
krolowazla kotleciki z kaszy manny i surówka 30.04.09, 11:54 A ja robię dzisiaj piatek - więc bedzie bezmięsnie, bo może jutro grila zrobimy i chcę mieć czyste sumienie Kotlety zrobiłam jakiś miesiąc temu, przepis wygrzebany w "Przyslij przepis". Pyszne są, łatwe i tanie. Odpowiedz Link
agama77 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 12:22 a u mnie pomidorowa z makaronem i pizza z zamrażalki. Odpowiedz Link
moninia2000 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 13:18 Mmm, az sie glodna zrobilam! DZis obiad szybki, bo maz robi Udalo mi sie. A zrobi piers indyka w panierce i pewnie jakas salatka czy cus. Odpowiedz Link