Dodaj do ulubionych

wspomóżcie pomysłem

30.04.09, 09:09
na dzisiejszy obiad.
Ma być smaczne, szybkie i łatwe do zrobienia. Zaraz leze do sklepu to nabędę co potrza.
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:09
      Chińszczyznę jakąś wykombinuj smile.
      • hellious Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:10
        skrzydelka w miodzietongue_out
        • agik82 hell 30.04.09, 09:12
          w moim najbliższym sklepie nie uświadczysz skrzydeł, toż to wieś
      • asiaiwona_1 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:10
        jak ja chcę szybki i smacznie to spagetti robię
    • moofka Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:12
      bef strogonov i smazone ziemniaki
      do tego kiszony ogorek
      niams
      mi sie zamarzylo i tak zrobie dzisiaj
      i grypa swinska niegrozna wink
      • hellious Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:14
        jqa to bym kopytka z sosem grzybianym zjadla. Obieram zaraz ziemniory chybatongue_out
        Nie lubie ich robic, ale jesc uwielbiam, wiec moge sie poswiecic tongue_out
    • liwilla1 Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:15
      tania i szybka, chociaz z lismi trzeba troche sie napracowac. z jajkiem na
      twardo - mniam i pychotka! tongue_out
      • hellious Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:16
        Szczawiowa lubie bardzo, ale moi panowie nie tkna nawet, wiec lipa sad dla samej
        siebie robic mi sie nie chcetongue_out
        • doral2 Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:19
          ohhhhh, szczawiowa z jajeczkiem, mniam, mniam, mniam!!
          • agik82 Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:26
            pewnie, że mniam, ale u mnie się nikt tego mnia nie czepi!

            chyba kluski z tuńczykiem zrobie
            • alicja.sunshine Re: u mnie zupa szczawiowa 30.04.09, 09:29
              ziemniaki z jajkiem sadzonym i z sałatą
            • cudko1 poprosze o przepis 30.04.09, 09:36
              na kluski z tuńczykiem?? z mięsem zrobie wszystko ale z rybami nie
              umiemsad a podobno zdrowe i dobre
              • dlania Re: poprosze o przepis 30.04.09, 09:40
                U mnie kurczak w sosie jakimśtam jakimstam. Z Winiar. Plus kasza jaglana i surówka.
              • agik82 cudko 30.04.09, 09:47
                1 puszka pmidorów bez skórki
                1 cebula drobno posiekana
                2-3 ząbki czosnku posiekany
                2 puszki tuńczyka w sosie własnym( ja kupuję w biedronie)
                sól, oregano, bazylia i co tam jeszcze vchcesz z przypraw

                cebulę i czosnek podsmażasz na oliwie, dodajesz pomidory i gotujesz. Jak się pomidory prawie rozbabrają, dajesz tuńczyka, gotujesz chwilkę, dajesz przyprawy
                kluchy gotujesz i polewasz sosem.

                smacznego!
                • agik82 Re: cudko 30.04.09, 09:53
                  a i czasem jeszcze dodaję sos pomodorowo paprykowy z amino- rozrabiam go z wodą i wlewam do pomidorów,jak się zagotuje to daje tuńczyki i całą reszte.
                • moofka Re: cudko 30.04.09, 09:53
                  no a gdzie te kluski?
                  • agik82 Re: cudko 30.04.09, 09:58
                    toć napisałam, że kluchy i gotujesz i polewasz sosem
                    • moofka Re: cudko 30.04.09, 10:07
                      w sensie makaron?
                      • agik82 Re: cudko 30.04.09, 10:08
                        tak, makaron
    • karra-mia Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 09:48
      kotlety mielone
      marchewka z groszkiem na gęsto
      ziemniaki

      oto mój dzisiejszysmile
      • cudko1 ja tam podejmuję próbę 30.04.09, 09:51
        kolejną osiągniecia ideału skrzydełkowego. Idę zakupiuje tabasco coś
        jeszcze do tego pikantnego i pichcę. Do tego jaksa sałata z cytryną
        i luzzz
        • karra-mia Re: ja tam podejmuję próbę 30.04.09, 09:55
          ja idę cudko na łatwiznę, nie mam weny do tworzenia w kuchni
          aktualniebig_grin wolę wystawić pysk na słońce i połazić po parkuwink

          jak już uda ci się zrobić te skrzydełka to ja prosżę o przepis na
          forum albo na privsmile dzięki z góry
    • krolowazla kotleciki z kaszy manny i surówka 30.04.09, 11:54
      A ja robię dzisiaj piatek - więc bedzie bezmięsnie, bo może jutro grila zrobimy
      i chcę mieć czyste sumienie big_grin

      Kotlety zrobiłam jakiś miesiąc temu, przepis wygrzebany w "Przyslij przepis".
      Pyszne są, łatwe i tanie.
    • agama77 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 12:22
      a u mnie pomidorowa z makaronem i pizza z zamrażalki.
      • moninia2000 Re: wspomóżcie pomysłem 30.04.09, 13:18
        Mmm, az sie glodna zrobilam! DZis obiad szybki, bo maz robismile Udalo
        mi sie. A zrobi piers indyka w panierce i pewnie jakas salatka czy
        cus.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka