22.06.09, 15:19
czy co??? czym opruszyc twarz żeby robiła wrażenie opalonej???fluidy nie ale
chyba są bronzery?czy jak to się nazywa , brązowe kulki czy cóś takiego????
pomózcie, jutro w pracy mamy delegacje chce fajnie na buzi lekko opalona w
szary dzień wyglądać.
Obserwuj wątek
    • marchewek_r Re: bronzery 22.06.09, 15:27
      Nie muszą być w kulkach byle puder brązujący się to nazywało. I nie bardzo na
      całą buzię nadają się te z połyskującymi drobinkami. Fajny ma Avon, nowy taki z
      dużymi złotymi kulkami ale on właśnie ma drobinki i raczej na kości policzkowe
      się nadaje smile
    • exotique Re: bronzery 22.06.09, 17:41
      www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23968&recenzja=224822
      ja mam jeszcze w starym opakowaniu- ze 3 lata i jeszcze dobra polowa zostala.
      genialny, wydajny i normalny cenowo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka