24.06.09, 12:31
w lodówce trzymany , faktycznie dłużej może byc konsumowany???? tak np. do
trzech dni?? chodzi mi o dzieciaka czy może takowy jeść.?
Obserwuj wątek
    • tabakierka2 Re: chleb 24.06.09, 12:32
      ale w sensie kupujesz i wkładasz do zamrażarki?
      bo z chlebem w lodówce się nie spotkałam jeszczetongue_out
    • semida Re: chleb 24.06.09, 12:32
      Trzymałam w zamrażarce-w lodówce nigdy więc nie jestem wiarygodna(w zamrazarce się trzyma jak mięsotongue_out)
    • deprim6 Re: chleb 24.06.09, 12:34
      kupiła dzisiaj cały chleb a w chlebaku cały nie zjedzony z wczoraj , no to ten
      świeży załadowałam do lodówki.Zastanawiam sie jak tam posiedzi do jutra to jutro
      i pojutrze go zjemy.No wiem o zamrażalniku, jak lepiej to dam do zamrażalnika.
      • semida Re: chleb 24.06.09, 12:37
        Ja bym swiezy dala do chlebaka a stary do zamrazarki.
        • deprim6 Re: chleb 24.06.09, 12:41
          o i to dobra mysl, tak tez zrobie.Dzięki
          • hellious Re: chleb 24.06.09, 13:14
            Tak faktycznie lepiej., a potem ten stary z zamrazarki do mpiekarnika na chwile
            i jest jak z piekarni prawiesmile
            • dlania Re: chleb 24.06.09, 13:26
              Właśnie, prawiewink
              A najlepiej zrobić grzankiwink
              • semida Re: chleb 24.06.09, 13:28
                Albo tostysmile
                • agusia79-dwa Re: chleb 24.06.09, 14:12
                  albo nie kupować takiej ilości chleba na zapas.
                  • bryanowa-1 Re: chleb 24.06.09, 16:05
                    ja robie sama chleb i jemy go 3 dni.jak mam jakies świeze pieczywo i jest go za
                    duzo to kroje(jesli nie jest juz pokrojone)i do woreczków i do zamrażalnika.i
                    potem se tylko wieczorem wyciągam i na drugi dzień mam swieże pieczywosmile
                    • papiki Re: chleb 24.06.09, 20:51
                      a ja trzymam chleb w lodówce, czasem w woreczku, czasem w
                      ściereczce. Nic się z nim nie dzieje, nam też nie.
    • ma-gusia Re: chleb 24.06.09, 20:57
      a ja nie lubię takiego chleba - z lodówki/ zamrażarki, kupuję po prostu mniejsze
      ilości i zawsze mam świeży, a jak mi zostanie to suszę i albo idziemy z córką
      nakarmić kaczki, albo na wieś dla kur zawozimy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka