mama_janka007 04.08.09, 14:49 ktoras brala udzial? wiadomo kiedy wyniki? chcialabym juz kurcze odebrac moj bon na 10 tys. bo mi sie pomidorki koncza i jakies pakupki by sie przydaly. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karolciaa23 Re: konkurs tesco na nk 04.08.09, 15:40 kochaniutka, ale te 10 tys to ja wygram,sama czekam na wyniki Odpowiedz Link
mama_janka007 Re: konkurs tesco na nk 04.08.09, 16:07 no dobra... to w ostatecznosci wezme ten telewizor... tylko nigdzie nie znalazlam informacji kiedy mam sie zglosic po odbior... myslalam, ze ktos inny moze gdzies doczytal Odpowiedz Link
postmen2 Re: konkurs tesco na nk 12.08.09, 11:23 i juz były koniec konkursu byl 24 lipca i wyniki i to ja zgarnołem dychacza Odpowiedz Link