Dodaj do ulubionych

konkurs tesco na nk

04.08.09, 14:49
ktoras brala udzial?
wiadomo kiedy wyniki?

chcialabym juz kurcze odebrac moj bon na 10 tys. bo mi sie pomidorki
koncza i jakies pakupki by sie przydaly.
Obserwuj wątek
    • karolciaa23 Re: konkurs tesco na nk 04.08.09, 15:40
      kochaniutka, ale te 10 tys to ja wygramtongue_out,sama czekam na wyniki
      • mama_janka007 Re: konkurs tesco na nk 04.08.09, 16:07
        no dobra... to w ostatecznosci wezme ten telewizor...
        tylko nigdzie nie znalazlam informacji kiedy mam sie zglosic po
        odbior...
        myslalam, ze ktos inny moze gdzies doczytal
        • postmen2 Re: konkurs tesco na nk 12.08.09, 11:23
          i juz były koniec konkursu byl 24 lipca i wyniki i to ja zgarnołem dychacza smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka