Dodaj do ulubionych

Miller mówi

22.04.10, 17:34
to co większość i tak myśli, niedługo ludzie staną z klęczek i będą musieli
zmierzyć się z prawdą, bo to na pewno nie "bohater", jak niektórzy by chcieli,
jest na to inne słowo...
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7803834,Miller__Trzeba_zadac_pytanie__kto_personalnie_ponosi.html
Obserwuj wątek
    • tw_wielgus Re: Miller mówi 22.04.10, 18:07
      "mówił Miller. - Pilot powinien odmówić. Bardzo żałuję, że nie
      odmówił lądowania na lotnisku w Smoleńsku w sytuacji, gdy absolutnie
      nie powinien tam lądować."

      Pilot żałuje równie bardzo, kto wie czy nie bardziej.
      • ave.duce Re: Miller mówi 22.04.10, 19:12
        Tylko ludzi żal :(

        :p
        • tw_wielgus Re: Miller mówi 22.04.10, 19:59
          I ich bliskich...
          • ave.duce Re: Miller mówi 22.04.10, 20:03
            Bliscy też ludzie.

            :p
            • tw_wielgus Re: Miller mówi 22.04.10, 20:40
              Racja.
              Aczkowlwiek niektórym z tłumu żałobników odmówiłbym tego
              zaszczytnego tytułu.
              • ave.duce Re: Miller mówi 22.04.10, 20:44
                Wolę nie kontynuować tego... ;)

                :p
                • tw_wielgus Re: Miller mówi 23.04.10, 12:14
                  Przecież nie będziemy ujawniać danych osobowych..
      • taziuta Nagroda Darwina? 22.04.10, 19:28
        tw_wielgus napisał:

        > "mówił Miller. - Pilot powinien odmówić. Bardzo żałuję, że nie
        > odmówił lądowania na lotnisku w Smoleńsku w sytuacji, gdy
        > absolutnie nie powinien tam lądować."

        > Pilot żałuje równie bardzo, kto wie czy nie bardziej.

        Nie wiem, kto bardziej zasługuje na nagrodę Darwina 2010,
        pilot który nie odmówił, czy ten kto go poprosił o lądowanie mimo
        wszystko...
        • tw_wielgus Re: Nagroda Darwina? 22.04.10, 19:57
          Spekulujesz, tak samo jak spekuluje Miller z tym, że on się w
          swojej wypowiedzi zastrzegł.
          Nie mamy potwierdzenia tego jak to wyglądało naprawdę.
          • isa.stern Re: Nagroda Darwina? 22.04.10, 22:00
            znając wszystkie fakty, jak się latało z Kaczyńskim, sugerujesz, że pilot nie
            odczuwał presji i mógł sobie pozwolić na nielądowanie...?!
            • magdolot Re: Nagroda Darwina? 23.04.10, 02:44
              Pilot odczuwał presję jak cholera. To była moja pierwsza trzeźwa myśl po
              katastrofie. Bo to nie Gruzja była, ino Katyń, sercu narodu bliski. A naród nasz
              ma mocne przekonanie, że polski pilot i boeinga w kurniku posadzi, bo polski to
              pilot przecie, nie jakiś ciul. I to już jest dosyć, żeby człeka na placek
              zgnieść, bez presji dodatkowej. A jak był drugim w tej Gruzji, to już do
              prokuratury polatał był w tamtej sprawie i widział z bliska, jaka to frajda
              jest. I przecie wiedział lądując, że jak coś pójdzie źle, to też jego wina, bo
              winy jego tu polska racja stanu wymagać będzie. I ukrycia ewentualnej presji
              dodatkowej, o ile tylko się da.

              A że ona prawdopodobna nad wyraz - to wszyscy spekulujemy. Dziś to słyszałam z
              ust napotkanego elektoratu PiS, nad wyraz sympatycznego, jako oddech ulgi, że
              nie wyszła TAKA RZECZ. Więc i on się spodziewał, że wyjść może.

              A ja się spodziewam, że wyjść może, jak wojna na brzytwy nam wyjdzie miast
              narodowej zgody. I wtedy się akt drugi wsypy wawelskiej odbędzie. Zetlały brokat
              z chichotem historii.

              Mnie dziś udobruchał o Kurtyce wieść, że nie jest on na miarę panteona bis, więc
              nie jak Miłosz jednak i nie jak Wyspiański, choć tak bardzo się starał.

              Za to gimnazjum jedno dzieciaki na rok pod krzyżem Katyńskim postawi, by się...
              patriotyzmu uczyły. We dnie, po nocach będą się uczyć rodzice. Dobrze, że to nie
              mej latorośli szkoła zwariowała, bo bym już rozrabiała jak łoś w amoku,
              biało-czerwone pasy patriotycznie z dyrekcji drąc na oczach dziatek.
            • tw_wielgus Re: Nagroda Darwina? 23.04.10, 12:19
              Na pilocie przede wszystkim spoczywa odpowiedzialność za bezpieczne
              dowiezienie pasarzerów na miejsce. Piloci to ludzie potrafiący sobie
              poradzić ze stresem i z reguły nie ulegają presji (czego już piloci
              Pułku Specjalnego dowiedli). Niemniej nie wykluczam działania pod
              presją, ale jak do tej pory nie ma żadnych doniesień
              potwierdzających takie podejrzenia.
      • isa.stern Re: Miller mówi 22.04.10, 21:58
        jak to "żałuje"...?!
        • tw_wielgus Re: Miller mówi 23.04.10, 12:20
          Nie wierzysz w życie pozagrobowe?
    • vargtimmen Re: Miller mówi 25.04.10, 04:37

      Miller, Giertych - elektorat PO z każdym pójdzie, jeśli można tego użyć przeciw
      Kaczyńskim.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka