Dodaj do ulubionych

Szczecin w lutym

02.02.15, 12:47
Dziecko z narzeczonym - postanowili w końcu lutego nawiedzić Szczecin.
Bo - zawsze o tej porze odwiedzają jakieś polskie miasto,rok temu byli w Rzeszowie,więc teraz kolej na Szczecin;)
Nigdy nie byłam w Szczecinie,ale wiem,co tam najlepsze /tereny Damy + zwierzaki/.
Damo,masz jakieś sugestie?Co,oprócz Karolka,mogliby w Szczecinie zobaczyć - w lutym?
Obserwuj wątek
    • damakier1 Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 14:35
      A toś mi zadała! Człowiek stary, jak ja, to w tym Szczecinie siedzi i nie wie nic, co się wokół dzieje, bo nosa poza swoje katy nie wyściubia. Ale tak na gorąco, to na pewno polecam połażenie po Wałach Chrobrego i okolicy. Jest tam do zwiedzenia Teatr Współczesny i Muzeum Narodowe. Mieści sie tam też Urząd Wojewódzki, do którego też warto zajrzeć do środka. No i w ogóle to bardzo piękne miejsce: www.szczecin-live.pl

Oczywiście trzeba obejrzeć nową filharmonię, która jednych (w tym mnie) zachwyca, a innych brzydzi, ale bez wątpienia jest niebanalna. W podanym linku można znaleźć dokładny repertuar i jakby Twoi chcieli, to mogą zamówić tu bilety na jaki koncert pod koniec lutego.
      filharmonia.szczecin.pl
      Może Twoje dziecko albo narzeczony interesują stare samochody i motocykle? Tutaj są naprawdę bardzo piekne okazy: muzeumtechniki.eu

A jeśli będą mieli ochotę wypić kawę z Karolkiem i całą resztą ze mną na dokładkę, to bardzo chętnie ich ugościmy. Zaraz podam Ci na maupę swój telefon.
      --
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
      • damakier1 Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 14:42
        Optymistycznie założyłam, że masz pocztę gazetową. Napisałam, a tu mi wyskoczył komunikat: adresat nie ma konta. No to, jeśli chcesz, to przyślij mi adres na moją @.

--

Wrona i inne zwierzaki
          • damakier1 Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 15:01
            Że już nie wspomnę o sobie wraz z mą przebogatą kolekcją medali... Ale cóż? - życie... ech!

--

Wrona i inne zwierzaki
            • klara_izydor Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 18:02
              Na tę chwilę - bardzo dziękuję :) Kontakt mamy przez Dorolę,ale i Tobie Damo swój adres podeślę.
              Właśnie wczoraj schowaliśmy na stryszku stroiki pani Doroli - on jest taki "na zawsze" ;)
              Znam doskonale Szczecin - od strony medycznej.W mojej dziedzinie - szczecińska klinika,to potęga.Świetnie współpracują ze "ścianą zachodnią" - Poznań,Wrocław i tam właśnie odbywają się wszystkie konferencje szkoleniowe.
              A szkoda,bo nie mam motywacji,by wybrać się do Szczecina...
            • gat45 Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 18:33
              Damo, Ty lepiej uważaj, bo całe wycieczki będą się zapisywać na zwiedzanie Twojego Zwierzyńca....
              Ja tam nic nie chcę mówić, ale już raz Trzy Wiedźmy (Ave, Kocica i jo) kombinowały, jakby tu się wybrać do Szczecina i wkręcić do Ciebie. Rozważany był nawet wariant przekupienia sąsiadów i podglądania zza płota.
            • ave.duce Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 20:37
              Pana Szopka nie pokazywać, bo do zakochania jeden krok.
              Prośba: niech Pan Szopek pilnuje lecza!!!
              --
              @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
              „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
              > Forum ze Dworum/Freedom
        • klara_izydor Re: Szczecin w lutym 03.02.15, 20:41
          damakier1 napisała:

> Optymistycznie założyłam, że masz pocztę gazetową. Napisałam, a tu mi wyskoczył
          > komunikat: adresat nie ma konta. No to, jeśli chcesz, to przyślij mi adres na
          > moją @.
          Damo,sorry,zmieniłam ostatnio laptopka i przy okazji nick.Uaktywniłam już pocztę.
          W sprawie podziwiania nie tylko Karolka - pozostałe egzemplarze Dzieci mają w domu,w tym:
          - trzy wcielenia Franka
          - bliźniaka Pana Czesia
          - bliskich kuzynów Maszeńki i Zimy
          I tylko Karolka nam brak do szczęścia.
          Odnośnie psów - zostawiamy tę przyjemność na emeryturę.Marzy nam się taki Szopek,ale to na razie tylko w sferze marzeń.Za dużo czasu spędzamy poza domem.

• damakier1 Re: Szczecin w lutym 03.02.15, 22:01
            W pierwszym czytaniu zrozumiałam, że masz jakieś pozostałe egzemplarze Dzieci ;)

--

Wrona i inne zwierzaki
            • ave.duce A nie mówiłam?! 03.02.15, 22:11
              forum.gazeta.pl/forum/w,89075,156471077,156476673,Re_Szczecin_w_lutym.html
              --
              ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
              Forum ze Dworum/Freedom
    • behemot17-13 Re: Szczecin w lutym 02.02.15, 21:15
      Czytam czytam i zachodzę w głowę, znaczy się zastanawiam, dlaczego mając pięć krzyżyków z hakiem, nigdy nie zahaczyłem o Szczecin. O "pierdziszewo" się otarłem a w Szczecinie nie byłem, dziecię moje było, a mnie GPS nie naprowadził. W takim razie i na przekór cudom techniki, se dojadę, dojdę do Szczecina i już.
      --
      "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
        • man_sapiens Re: Szczecin w lutym 03.02.15, 21:27
          > W Szczecinie poznałem tylko bardzo dokładnie j.w. 3446.
          > Nie polecam, choć to już zapewne zabytek.
          Po wojsku został hotel Rycerski - bardzo fajny.
          --
          Nie ma też etycznego ani prawnego uzasadnienia dla finansowania przez państwo nauczania religii. Z etycznego punktu widzenia nie można zaakceptować sytuacji, gdy podatnicy będący przeciwnikami Kościoła i doktryn katolickich zmuszeni są łożyć na ich krzewienie w szkołachHartman
          • klara_izydor Re: Szczecin w lutym 02.03.15, 12:43
            Szczecin w lutym był piękny,ale...nie od razu.
            - Wiesz,ten Szczecin trochę dziwny jest - mówi Dziecko.Siedzimy sobie pod Wieżą Bismarcka i jemy śniadanie.Wygląda to wszystko niesamowicie.
            - Dziecko - odpowiadam - znajomi studiujący w Szczecinie twierdzą,że to drugi Paryż.
            Wieczorem Dzieci dowiedziały się od pani wynajmującej im pokój,że byli na/w Gocławiu i tam "nikt nie chodzi,bo można oberwać".
            Częścią paryską Szczecina byli zachwyceni.Kinem Pionier też :)
            A w domu pokazałam im zdjęcia z Pogodna.
            - Szczecin wymaga ponownych odwiedzin - orzekli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka