Dodaj do ulubionych

Od złego sąsiada gorszy jest ten

12.08.15, 08:00
co uczy się grac na skrzypcach
scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/10420140_10202460831682303_6108847819620963792_n.jpg?oh=13b223292dbfd0120368cbdadaa12e40&oe=5644853A
M.
Obserwuj wątek
    • tojajurek Re: Od złego sąsiada gorszy jest ten 12.08.15, 16:08
      Pewien Szkot, który zamieszkał w Łobzie,
      Co wieczór grywał głośno na kobzie.
      Na wszystkie próby perswazji
      Mówił: Nie chcieć eutanazji,
      Ja wam dzienkować, czujem siem dobzie.
      [J]

      (No, niechby tylko spróbował grać na dudach...)
    • ave.duce W dodatku sprzedaje puzon! ;) 12.08.15, 16:47
      mariner4 napisał:

      > Od złego sąsiada gorszy jest ten
      > co uczy się grac na skrzypcach
      > scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/10420140_10202460831682303_6108847819620963792_n.jpg?oh=13b223292dbfd0120368cbdadaa12e40&oe=5644853A
      • ave.duce ps. 12.08.15, 16:51
        Jest to tak samo zaskakujące jak to, że germanistka zna niemiecki.
      • mariner4 A ja bym się cieszył, kiedy 13.08.15, 10:46
        mój sąsiad zza ściany sprzedał puzon.
        M.
        • ave.duce Re: A ja bym się cieszył, kiedy 13.08.15, 10:53
          mariner4 napisał:

          > mój sąsiad zza ściany sprzedał puzon.
          > M.

          Wolisz grę na skrzypcach?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka