mariner4 12.08.15, 08:00 co uczy się grac na skrzypcach scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/10420140_10202460831682303_6108847819620963792_n.jpg?oh=13b223292dbfd0120368cbdadaa12e40&oe=5644853A M. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tojajurek Re: Od złego sąsiada gorszy jest ten 12.08.15, 16:08 Pewien Szkot, który zamieszkał w Łobzie, Co wieczór grywał głośno na kobzie. Na wszystkie próby perswazji Mówił: Nie chcieć eutanazji, Ja wam dzienkować, czujem siem dobzie. [J] (No, niechby tylko spróbował grać na dudach...) Odpowiedz Link
ave.duce W dodatku sprzedaje puzon! ;) 12.08.15, 16:47 mariner4 napisał: > Od złego sąsiada gorszy jest ten > co uczy się grac na skrzypcach > scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/10420140_10202460831682303_6108847819620963792_n.jpg?oh=13b223292dbfd0120368cbdadaa12e40&oe=5644853A Odpowiedz Link
ave.duce ps. 12.08.15, 16:51 Jest to tak samo zaskakujące jak to, że germanistka zna niemiecki. Odpowiedz Link
mariner4 A ja bym się cieszył, kiedy 13.08.15, 10:46 mój sąsiad zza ściany sprzedał puzon. M. Odpowiedz Link
ave.duce Re: A ja bym się cieszył, kiedy 13.08.15, 10:53 mariner4 napisał: > mój sąsiad zza ściany sprzedał puzon. > M. Wolisz grę na skrzypcach? Odpowiedz Link