Dodaj do ulubionych

Dziś czcimy - 3

08.03.20, 12:03
Dzień Kobiet

"Najlepszy prezent", jaki możesz wręczyć kobiecie 8 marca.

"Ósmego marca przyjeżdżam do pani (jestem pani mężem/chłopakiem), jestem elegancko ubrany, uperfumowany - po prostu jak z bajki, wręczam pani różyczkę. Schodzimy do czekającej na nas limuzyny, jest szampan, muzyka, śmiejemy się rozmawiamy, nagle limuzyna zatrzymuje się przed szpitalem, a ja mówię: - Moja droga a teraz pójdziesz sobie zrobić cytologię."

Panie z filmiku zapytane, co sądzą o takim pomyśle - po pierwszym zaskoczeniu wyrażają swój zachwyt - jaki to wruszający wyraz troski i miłości. Serio? Dostarczenie zaskoczonej delikwentki do szpitala i wysłanie jej kategorycznym tonem do odbycia badania... Zgrzyt pazurów po szkle. Nie można było wybrać się razem w innym dniu?

Przegapiłam coś? Jestem z innej bajki?
W takim razie Dniu Mężczyzny: "Wraca pan do domu, drzwi otwiera panu kusząco pachnąca, roznegliżowana żona/narzeczona - jak z bajki, na stole czeka ulubione danie, a gdy wreszcie ukochana zapraszającym gestem otwiera drzwi sypialni, światło - pstryk! i tam już czeka facet w rękawiczkach: A teraz mój drogi, pan doktor zbada ci prostatę."
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka