22.07.20, 16:10
sztab wyborczy Du.y miał dostęp do podsłuchów? Czy podsłuchy "działały" w czasie kampanii wyborczej? Fszak Sławomir Nowak był w sztabie R. Trzaskowskiego...

Byłego ministra transportu Sławomira Nowaka pogrążyły materiały tajne i podsłuchy?
Obserwuj wątek
    • ave.duce Good night & good luck 26.07.20, 08:08
      - obejrzałam wczoraj po raz drugi po kilkunastu latach. Polecam. Jest chorernie aktualny dla nas, obywateli niszczonego państwa. To, co wyprawiał w USA McCarthy i co się działo z telewizją - wypisz, wymaluj nie/rządy ZP.
    • n4rmoorr Re: Czy 29.07.20, 18:58
      Za Tuska Inwigilacja Kaczyńskiego Lecha to była normalność.Także gdy w każdy piątek latał seryjny samobójca .Nowak to łotr i nie ma go co żałować.
    • ave.duce Re: Czy 30.07.20, 08:44
      tęczowe flagi na warszawskich pomnikach to profanacja? Czyż tęcza nie jest symbolem przymierza pomiędzy Bogiem i człowiekiem?

tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/cdn-zdjecie-hjlfqs-teczowe-flagi-na-warszawskich-pomnikach-4651562/116417900_1466784623525022_229706723631912814_o.jpg
      • ave.duce Re: Czy 31.07.20, 11:25
        Chrystusie

Jeszcze się kiedyś rozsmucę,
        Jeszcze do Ciebie powrócę,
        Chrystusie...

Jeszcze tak strasznie zapłaczę,
        Że przez łzy Ciebie zobaczę,
        Chrystusie...

I taką wielką żałobą
        Będę się żalił przed Tobą,
        Chrystusie,

Że duch mój przed Tobą klęknie
        I wtedy - serce mi pęknie,
        Chrystusie...

Julian Tuwim
        • n4rmoorr Re: Czy 01.08.20, 16:04
          A więc oprócz wartości religijnej rzeźba ma wartość jako zabytek, przetrwała dwie wojny, komunę i jest rozpoznawalnym miejscem w Warszawie tak jak Kolumna Zygmunta.Wstyd że działacze LGBT się za to chwytają .
          • ave.duce Re: Czy 01.08.20, 16:36
            Czy któryś z pomników został uszkodzony?

ps. "WARSZAWA. 13 kwietnia(2014) media poinformowały o zniszczeniu znajdującego się w parku Żeromskiego pamiątkowego kamienia poświęconego Jackowi Kuroniowi. „Nieznani sprawcy” namalowali na nim krzyże celtyckie (międzynarodowy symbol rasistowski) oraz tzw. falangę (charakterystyczna ręka z mieczem, znak przedwojennych polskich faszystów, współcześnie używany na przykład przez Obóz Narodowo-Radykalny i Narodowe Odrodzenie Polski). W taki sam sposób zniszczona została, po raz kolejny, pamiątkowa tablica znajdująca się na domu, w którym mieszkał Kuroń. Poprzednio zdewastowano ją 3 kwietnia 2011 roku."

Poczytaj sobie...

www.nigdywiecej.org/pdf/pl/pismo/21/36_Katalog-wypadkow.pdf
      • inna57 Re: Czy 02.08.20, 12:51
        Symbolem Andaluzji jest INDALO czyli człowiek trzymający tęczę. Ten odwieczny symbol przetrwał od czasów człowieka pierwotnego i nikt ani Rzymianie ani Maurowie ani katolicy nie czepiali się tego symbolu. A u nas jakby tylko mogli to zakazaliby pojawiania się tęczy na niebie. Jednocześnie u nas ci sami fanatycy z lubością znaczą każdy skrawek przestrzeni publicznej i prywatnej swoimi symbolami. Obawiam się że już wkrótce ci którzy nie wyznają ich "wartości" będą albo stygmatyzowani, albo wykluczani, albo wprost zmuszani do opuszczenia kraju nad Wisłą.
        https://i.pinimg.com/originals/13/8d/5f/138d5f30aefdf96db5538034df9d9f6c.jpg
      • n4rmoorr Re: Czy 01.08.20, 15:59
        ave.duce napisała:

> powinno się wziąć udział w zaprzysiężeniu na drugą kadencję Pana Prezydenta Du.
        > y?
        > A w życiu
        Masz rację .Polska to nienormalność dla Ciebie.
          • ave.duce Re: Czy 02.08.20, 10:04
            ... Jarosław Kaczyński nie pojawił się w piątek na zaprzysiężeniu Bronisława Komorowskiego. Nie przyszedł na uroczystość, bo, jego zdaniem, nowy prezydent źle zachowywał się w stosunku do Lecha Kaczyńskiego! ...

W aproposie do "Ruży" Thun >
            "Kaczyński walczy o zwycięztwo"

https://bi.im-g.pl/im/ba/87/12/z19429306IH,Jaroslaw-Kaczynski-na-demonstracji-poparcia-dla-Pi.jpg
    • ave.duce Czy Ogórek 01.08.20, 13:00
      zaśpiewa?

... Wreszcie ... Aresztowano b. posła i męża Magdaleny Ogórek. Zarzuty dotyczą m.in. wyłudzenia 2,5 mln zł ...

twitter.com/ogorekmagda/status/1289497827421364225
      https://pbs.twimg.com/media/EeU3bxdWsAAp7b0?format=jpg&name=small
    • ave.duce Re: Czy 07.08.20, 07:56
      zgadzasz się ze zdaniem PADu.y -
      "ważne jest, by nawet po największych sporach niezależnie od różnic poglądów, zawsze umieć podać oponentowi rękę"? Każdemu oponentowi? Tak uważał również Jacek Kuroń... Nie zgadzałam się z nim.

Co zrobić z wyciągniętą ręką PADu.y ("Moja dłoń zawsze pozostaje wyciągnięta")?
      Jak dla mnie - może sobie ta dłoń wisieć i wisieć, aż uschnie...

• inna57 Re: Czy 07.08.20, 09:07
        Zgadzam się z Tobą. Jacek Kuroń był idealistą. Jak to się skończyło to widzimy dziś. Niby dłoń wyciągnięta ale za plecami odbezpieczony nagan. Nie, dziękuję. I to pomijając czasy covidu gdy podawanie ręki jest zwyczajnie niewłaściwe.
      • trusiaa Re: Czy 07.08.20, 10:22
        Dudy dłoń? Dłonie mają osoby szlachetne. Zacne i godne szacunku. Dłońmi czyni się rzeczy dobre i piękne.

Ten tutaj ma kończyny górne.

https://static.polityka.pl/_resource/res/path/78/91/789123a1-3660-4152-a8fd-bfbb0507e314_f665x355
          • magdolot Re: Czy 07.08.20, 18:05
            Rozumię. Wygląda, że mię te wartości krześcijańskie na wylot przeżarły i nawrócony grzesznik należy przytulić że. Ale... jestem ja dziwnie spokojna, że un się nie nawróci i nie będzie pchał ze łapami. S powodu karmy. I fcale nie buddyjskiej, ino trywialnej - f korycie tej. To szę nazywa wyrachowane miłosierdzie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka