tytanya Re: 00:22 01.06.10, 00:23 I dlatego idę spać. Dobranoc. hummer napisał: > Spokojna noc. Odpowiedz Link
hummer Re: 00:22 01.06.10, 01:09 tytanya napisała: > I dlatego idę spać. > Dobranoc. Dopiero co zacząłem pracę. Więc trochę popracuję. Miłych snów. Odpowiedz Link
tytanya Re: 1.06.2010 01.06.10, 00:25 Brawo! Wygrałeś kapcie i lutownicę. )) To dobrej Nocy. Odpowiedz Link
humbak Re: 1.06.2010 01.06.10, 06:45 <roni_łzę> Zawsze marzyłem o kapciach i lutownicy pod kolor... jestemy szczęśliwy jak jaziuziu. Obiecuję że po odebraniu nagrody komuś lutnę. Odpowiedz Link
taziuta 10:01 01.06.10, 02:01 tytanya napisała: Re: 00.07 > ciemna noc. Ładny dzień, tu w Zhoushan. Dzień dobry Odpowiedz Link
taziuta Miało być 08:01 :) n/t 01.06.10, 02:02 taziuta napisał: Re: 10:01 > tytanya napisała: > Re: 00.07 > > > ciemna noc. > > Ładny dzień, tu w Zhoushan. > Dzień dobry Odpowiedz Link