01.06.10, 00:07
ciemna noc.
Obserwuj wątek
    • hummer 00.14 01.06.10, 00:14
      Cicha Nocsmile
      • tytanya Re: 00.17 01.06.10, 00:17
        Noc jak nic.
        • hummer 00:21 01.06.10, 00:22
          Spokojna noc.
          • tytanya Re: 00:22 01.06.10, 00:23
            I dlatego idę spać.

            Dobranoc.

            hummer napisał:

            > Spokojna noc.
            • hummer Re: 00:22 01.06.10, 01:09
              tytanya napisała:

              > I dlatego idę spać.
              > Dobranoc.

              Dopiero co zacząłem pracę. Więc trochę popracuję. Miłych snów.
        • humbak 1.06.2010 01.06.10, 00:23
          DZIEŃ DZIECKA!!!! AAAAAAAAAA!!!!
          • tytanya Re: 1.06.2010 01.06.10, 00:25
            Brawo!

            Wygrałeś kapcie i lutownicę. smile))

            To dobrej Nocy. smile
            • humbak Re: 1.06.2010 01.06.10, 06:45
              <roni_łzę> Zawsze marzyłem o kapciach i lutownicy pod kolor... jestemy szczęśliwy jak jaziuziu. Obiecuję że po odebraniu nagrody komuś lutnę.
              • trzecikot Re: 1.06.2010 01.06.10, 07:03
                Stille Nacht, heilige Nacht...
    • taziuta 10:01 01.06.10, 02:01
      tytanya napisała:
      Re: 00.07

      > ciemna noc.

      Ładny dzień, tu w Zhoushan.
      Dzień dobry smile
      • taziuta Miało być 08:01 :) n/t 01.06.10, 02:02
        taziuta napisał:
        Re: 10:01
        > tytanya napisała:
        > Re: 00.07
        >
        > > ciemna noc.
        >
        > Ładny dzień, tu w Zhoushan.
        > Dzień dobry smile
      • hummer Re: 10:01 01.06.10, 03:22
        U mnie też już świta. smile
      • tytanya Re: 10:01 01.06.10, 07:38
        Witam Szanownego Pana. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka