Dodaj do ulubionych

Peterborough

IP: *.4kroki.pl 06.07.05, 23:46
Pod koniec lipca wybieram się do Peterborough,Anglia.Może ktoś jużtam był i
może powiedzieć mi coś więcej o tym miasteczku?Znajomy ma nam tam poszukać
pracy,ale ciekawa jestem jak tam jest.I jak z pracą?
Obserwuj wątek
    • zajac515 Re: Peterborough 07.07.05, 10:27
      Hej niedługo też się wybieram w te okolice, dokładnie do Stamford - cudowne
      miasteczko, jak bedę na miejscu podzielę się wrażeniami, trzym się
    • Gość: jasiu Peterborough jest okropne. IP: *.phase1ctu.com / *.phase1ctu.com 07.07.05, 11:02
      Katedra jest ladna. Dobrze sie robi zakupy (tanie parkingi). Ale miasto jest
      OKROPNE. Nawet sami Anglicy w okolicy sie nasmiewaja u nasz w burze. Jak
      pamietam, 2 lata temu byly tam rozruchy uliczne i kilka samochodow spalili. To
      calkiem duze miasto i z praca nie powinno byc problemow.
      • Gość: Aniołek21 Re: Peterborough jest okropne. IP: *.4kroki.pl 08.07.05, 13:20
        Dzięki:)Dziwny obraz dużego miasteczka z ulicznymi rozruchami...ale ok:)Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka