Gość: Aniołek21
IP: *.4kroki.pl
06.07.05, 23:46
Pod koniec lipca wybieram się do Peterborough,Anglia.Może ktoś jużtam był i
może powiedzieć mi coś więcej o tym miasteczku?Znajomy ma nam tam poszukać
pracy,ale ciekawa jestem jak tam jest.I jak z pracą?