Gość: AdaM
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.07.05, 21:04
Witam,
Moze mi ktos powiedziec czy przepis dotyczący wagi bagażu jest przestrzegany
rygorystycznie ?? Mam na myśli te 20 kg bagazu. Bo nie bardzo sie mieszcze w
swojej torbie :/ a 5 euro za dodatkowy kg to lekka przesada/
Pozdrawiam