Dodaj do ulubionych

SkyEurope WAGA!! HeLP

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 21:04
Witam,

Moze mi ktos powiedziec czy przepis dotyczący wagi bagażu jest przestrzegany
rygorystycznie ?? Mam na myśli te 20 kg bagazu. Bo nie bardzo sie mieszcze w
swojej torbie :/ a 5 euro za dodatkowy kg to lekka przesada/

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • jennifer_e Re: SkyEurope WAGA!! HeLP 28.07.05, 23:15
      ostatnio lecialam z wawy do londynu i placilam, wazyli bagaz glowny i prosili o
      pokazanie podrecznego, mialam co prawda 10kg nadwagi,
      Jak mam 2-3 kg wiecej to sie nie czepiaja raczej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka