Dodaj do ulubionych

Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00

29.11.05, 14:45
Cześć,

Właśnie zrobiłem rezerwację stolika w Zielonej Gęsi na piątek, 2 grudnia
(tradycyjny pierwszy piątek miesiąca) na godz. 18:00.

Nie wiem czy tym razem przyniosę parasol ale wezmę karteczkę z unijnymi
gwiazdkami ;) Stolik znajduje się w sali na dole.

Dajcie znać kto jeszcze przyjdzie bo jesli zablokuję duży stolik dla trzech
osób to nie będą chcieli mi potem robić rezerwacji :)

Pozdr.
Epsotek
Obserwuj wątek
    • Gość: Hala Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: *.supermedia.pl 29.11.05, 15:13
      ja przyjdę, swoją drogą jak ten czas szybko leci myslałam , że to dopiero w
      przyszłym tygodniu.
      pozdr Hala
      • inga27 Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 29.11.05, 15:24
        ja tez bede!
        inga
    • kotsquad Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 29.11.05, 15:28
      Ja wpadnę, rozumiem, że to spotkanie otwarte...
    • Gość: Ekonomist(k)a Bede od okolo 18:00 n/txt IP: *.cec.eu.int 29.11.05, 15:37
    • Gość: Gonia Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: *.rzeczpospolita.pl 29.11.05, 15:59
      Ja też się pojawię :-)
      g.
    • Gość: rudasek Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 19:59
      Hejka, ja tez wpadnę najprawdopodobniej :-)

      Przy okazji - Epsotku, wielkie dzięki za zyczliwosc i pomoc z wakatami!!

      Pozdrawiam,
      rudasek
    • Gość: niedoinformowany Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 20:26
      A czy te zloty w Gęsi są tylko dla epsów już zdanych i czekających na ofertę
      pracy w Bruxie?
      • epsotek Gęś dla wszystkich! 30.11.05, 10:47
        No to super, że są chętni.

        Zasadniczo Gęś służy przeważnie ludziom co jeszcze nie wyjechali do Brukseli :)
        Ci z drugiej strony odwiedzają nas raczej sporadycznie. A oficjalne stanowisko
        stanowi (jak to się powinno poprawnie napisać?), że do gęsi są zaproszeni:
        - EPSO-in czyli ci co już sa zatrudnieni
        - EPSO-łonabi czyli ci co są jeszcze na liście rezerwowej
        - Ekoty czyli ci co się dopiero starają (nie skończyli egzaminów)
        - EPSO-interested czyli ci co są zainteresowani

        Pozdr.

        Epsotek

        Ps. Dziś jeszcze planuję zawiesić nowe wakaciki (równiez dla C)
        Znakiem rozpoznawczym będzie kartka A4 z gwiazdkami unijnymi. Łatwo nas
        rozpoznasz bo o 18:00 nie będzie wielu takich co się z gwiazdkami afiszują po
        knajpach ;)
    • paw_dady hy hy konkurencja dla OO 29.11.05, 22:44
      chlopie nie lubisz juz zapracowanych epsuff? no wiesz ;P
    • mona811 Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 30.11.05, 08:31
      JA też będę!!!
      Pozdrawiam
      Mona
      • mpbc Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 30.11.05, 16:04
        Je też wpadnę akurat po egzaminie :)))
      • Gość: Hala Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 20:20
        hej Monika nie widzę zadnych białych plam, białych myszek tez nie, a piłam tylko sok pomidorowy.
        pozdr Hala
    • martin_mm Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 01.12.05, 13:21
      ja tez wpadne!
      • Gość: ZR7 Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: 217.17.45.* 01.12.05, 14:23
        Zjawie sie i ja. Lokalizacja stolika tam gdzie ostatnio?
    • Gość: dkdamiano Re: Zielona Gęś - Piątek 2 grudnia 18:00 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 14:34
      heja, ja po dlugiej nieobenosci tez przyjde!! pozdr wszystkich, damian
    • mpbc Testy z 2.12 11.12.05, 22:07
      Zgodnie z obietnicą przekazałem w poniedziałek (5.12) ksero testów do
      umieszczenia na serwerze. Wszelkie zapytania prosze kierować już bezpośrednio
      do..... ktoś zeskanował już te testy????
      • mona811 Re: Testy z 2.12 12.12.05, 09:36
        Ja odebrałam te testy, ale nie mam możliwoci ich zeskanowania. Przyniosę kopię
        na następne nasze spotkanie w styczniu.
        Pozdr
        Mona
        • mpbc Re: Testy z 2.12 12.12.05, 19:25
          A tak z ciekawości, coś już rozwiązywałaś?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka