epsotek
29.11.05, 14:45
Cześć,
Właśnie zrobiłem rezerwację stolika w Zielonej Gęsi na piątek, 2 grudnia
(tradycyjny pierwszy piątek miesiąca) na godz. 18:00.
Nie wiem czy tym razem przyniosę parasol ale wezmę karteczkę z unijnymi
gwiazdkami ;) Stolik znajduje się w sali na dole.
Dajcie znać kto jeszcze przyjdzie bo jesli zablokuję duży stolik dla trzech
osób to nie będą chcieli mi potem robić rezerwacji :)
Pozdr.
Epsotek