rak0000 30.07.06, 01:09 Czy ktoś pracował w Equipe, jest to Holendersjie Biuro Pracy. Mają stronę www. www.equipe.owo.pl Mam okazję i propozycje pracy u nich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj