Gość: news IP: *.cec.eu.int 21.12.06, 16:36 Sa wyniki kontraktowcow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anbxl Re: CAST 25 IP: *.181-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 21.12.06, 20:52 Wszystkim,ktorzy maja BINGO najlepszego-niezly prezent na swieta... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misza52 Re: CAST 25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 21:13 Ja akurat zdawalem w kategorii, ktorej wynikow jeszcze nie podali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anbxl Re: CAST 25 IP: *.181-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 21.12.06, 23:39 Cierpliwosci....,bo ja raczej jak pisalam po egzaminie bylam pewna negatywnego info,bo pisalam z dokumentalizacji i na calkiem co innego liczylam-szczerze w wiekszosci pytan ,,strzelalam,, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-( Re: Czy ktos nie zdal? IP: *.upc.chello.be 22.12.06, 20:30 Niestety :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) kolejny krok IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.06, 22:29 Zdałam. Bardzo się cieszę. Zastanawiam się co teraz należy zrobić, żeby powiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Tylko czekać na propozycje rozmów? A może być bardziej aktywnym i zgłaszać się w odpowiedzi na publicznie ogłaszane wakaty (np. w agencjach). A może pójśc jeszcze dalej i pisać do unijnych jednostek z prośbą o zatrudnienie? Może ktoś już pracujący w instytucjach UE poradzi co jest praktykowane i akceptowane? Jestem w grupie funkcyjnej III, stanowisko: Admin. Assistant (coordination, drafting). Z góry dziękuję za podpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: kolejny krok IP: *.upc.chello.be 13.01.07, 23:57 badz aktywna, ja zdalam tez - w tej samej kategori, ale rezygnuje, wiec zawsze o jedna mniej :) ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: CAST 25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 10:33 a mi zabraklo 1%- na wymagane 60% mialam 59% grupa 4 mam co prawda szanse byc rozpatrywana, gdyby nie bylo kandydatow, ale ten brak szczescia mnie zalamal po raz kolejny jestem o wlos Odpowiedz Link Zgłoś