Gość: milhaus
IP: *.maast1.lb.home.nl
31.03.07, 13:00
mnie wcale nie wydawal sie latwy. test byl dosyc trudny i mimo ze mimimum na pewno bede mial to nie
bedzie to super wspanialy wynik. ciekawe czy wystarczy do przejscia do nastepnego etapu. no i te
tematy esejow. nic z prawa rynku wewnetrznego, nic z procedur przed ETS-em... Wielka
improwizacja :-)