Gość: zoe IP: 193.190.134.* 17.04.08, 12:22 Wyswietlaja sie na epsiej stronie. Choc linki jeszcze nieaktywne- i prowadza do zgloszen na asystenta nuklearnego:-) A tak chcialam byc kandydatka z numerem np 0003... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: Nowe konkursy na AST ! IP: *.cec.eu.int 17.04.08, 13:20 to chyba na zly link klikasz, przedwzcoraj opublikowali AST in the fields of security i tam linki dzialaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc aktywne ale IP: *.232-244-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 17.04.08, 13:24 znowu maja straszne wymagania wrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoe Re: aktywne ale IP: 193.190.134.* 17.04.08, 13:30 No sie otworzyly. Zeby sobie o tych 5 latach doswiadczenia przeczytac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoe Re: aktywne ale IP: 193.190.134.* 17.04.08, 14:25 Te za ktorymi placze to AST 3 : wykszt.wyzsze + 5 lat dosw. wykszt.srednie + 3 lata dosw. + 5 lat dosw. Z AST 1 to na badzerow (od "badge") oglosili ... I ze tak powiem nie spelnilabym sie zawodowo w tej dziedzinie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totamto Re: aktywne ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 18:38 no to kto się zapisze ? albo już zapisał ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s.o.k Re: aktywne ale IP: *.140-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 20.04.08, 16:23 a na ktory ast3 sie zapisujecie? dla 12 czy dla 27 krajow? po co taki dziwny podzial w ogole? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: aktywne ale IP: *.lama.net.pl 20.04.08, 18:33 Czy ktoś może wie, jak się dokumentuje to doświadczenie zawodowe? Czy chcąc startować w tym konkursie będę musiała zwierzyć się obecnemu pracodawcy, że mam zamiar brać w nim udział i poprosić o jakiś dokument poświadczający(zakres czynności lub coś w tym stylu)? I jak rozumieć to "experience relevant to the duties for the competition" w przypadku Assistants — Programme/project/contract management? Zajmuję się trochę funduszami unijnymi, ale od 2004 roku i raczej pozyskiwaniem niż prowadzeniem projektów, poza tym to jest tylko pewna część moich obowiązków i nie mam tego jasno zapisanego np. w zakresie obowiązków... Odpowiedz Link Zgłoś
katoda_ltd Re: aktywne ale 20.04.08, 18:40 Doświadczenie zawodowe dokumentujesz np. umowami o pracę z kolejnych stanowisk/od kolejnych pracodawców oraz dokumentami określającymi zakres obowiązków na konkretnym stanowisku. Może też być np. kopia wewnętrznych dokumentów określających obowiązki na danym stanowisku - w moim przypadku np. wystarczył wydruk z wewnętrznego regulaminu organizacyjnego firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jot Re: aktywne ale IP: 217.31.78.* 22.04.08, 23:23 a na koncu i tak wszystko zalezy od komisji. Poza tym kto wymyslil az 5 lat doswiadczenia zawodowego (jest ono liczone dopiero po uzyskaniu dyplomu!) do tego czasu to ja bede na ast3 z tytulu stazu. Szczerze mowiac mam juz dosc tego EPSO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqruq Re: aktywne ale IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:53 no to kto się zapisuje ? i na który field ? przyznać się :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grexx Re: aktywne ale IP: *.nice.hnet.pl 04.05.08, 20:15 Ja się zapisałem na EPSO/AST/45/08. Ktoś jeszcze się do tego konkursu zgłosił? Odpowiedz Link Zgłoś