Dodaj do ulubionych

kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu

IP: *.cec.eu.int 08.09.08, 17:48
Wpisujcie sie, bo ja musze gdzies wyjechac stad chyba daleko:))
Obserwuj wątek
    • Gość: suchy Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.access.telenet.be 08.09.08, 18:44
      Przecież tu jest świetnie! I już kilka godzin nie padało!
    • Gość: jako-taki Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.access.telenet.be 08.09.08, 21:50
      jedz, czy ktos cie tutaj sila trzyma? ponoc w Polsce praca i kasa same znajduja
      czlowieka
      • Gość: rrr Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 09.09.08, 09:02
        money, money, money, money, money :-))
    • galgo Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 09:36
      Niestety po wakacjach wszedzie sie ciezko wraca. Przeprowadzka
      niczego nie zmieni, ale moze ewentualnie zmiana profesji? Gdybys
      ratowal wymierajace pandy, to moze bys nawet na wakacje jechac nie
      chcial? A tak, przerzucanie papierkow za biurkiem - ale nudy!
      • byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:09
        galgo napisała:
        >A tak, przerzucanie papierkow za biurkiem - ale nudy!

        Pytanie w kwestii formalnej: po jakiego grzyba ludzie idziecie na urzednika, jak was nudzi przerzucanie papierkow za biurkiem? Trzeba bylo moze raczej aplikowac na Indiane Jonesa albo nawet do takiej Zabki w Polsce, zamiast papierkow, byscie tony palet dziennie przerzucali, jakie by bylo poczucie spelnienie przy tym....
        • aggy80 Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:19
          a mi sie podoba :)pewnie dlatego ze wakacje juz dawno za mna
          mimo ze papierow mnostwo to i czas na lait russe sie znajdzie
          ktos chetny? ;)

          • byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:32
            no to widze, ze wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu ;-)

            Dzis na russe za pozno, wczoraj bylem w brukselce ;-(
            • aggy80 Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:36
              alez byly!
              jestem twoja ukryta kilkuletnia juz fanka :)
              next time, lait russe murowana!
              • byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:45
                aggy80 napisała:

                > alez byly!
                > jestem twoja ukryta kilkuletnia juz fanka :)
                > next time, lait russe murowana

                Jakbym nie byl starym cynikiem, to az bym sie zaczerwienil teraz ;-)
                Widzisz, a ja sam do parlamentu na lancz musialem..... Nastepnym razem zglosze sie wczesniej.

                Aha, a dla takich, co to niby nie czytaja forum, a jednak czytaja, a potem robia uwagi na temat pisania w pracy: jestem dzis na urlopie, wiec nie musicie zapisywac do kajecika ;-)))
                • Gość: kaja Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 09.09.08, 15:19
                  byly, a mnie na lait russe nie zapraszasz

                  chyba bede zazdrosna...

                  ;-)
                  • byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 17:14
                    Gość portalu: kaja napisał(a):

                    > byly, a mnie na lait russe nie zapraszasz
                    >
                    > chyba bede zazdrosna...

                    bo ty juz przede mna zawsze w kafeterii przesiadujesz! ;-)

                    BTW: czy u nas jest w ogole lait russe?
                    • Gość: lait russe lait russ IP: *.ip30.fastwebnet.it 09.09.08, 20:09
                      lait russe w calej okazalosci
                      www.belgianwaffle.eu/115148523012.jpg
                      • aggy80 Re: lait russ 10.09.08, 09:40
                        pieknosci, ta lait russe! tylko gdzie taka podaja???
                        cafeteria w berl to tragedia, po stronie press troche lepiej; mleko
                        spienione
                        ale to co na zdjeciu! szok :)
                        no i jeszcze szukam flemish coffee - pilam raz w aalst
                        • Gość: flemish coffee flemish coffee IP: *.ip30.fastwebnet.it 10.09.08, 12:31
                          oto i flemish coffee prosto z Ghent;-)
                          picasaweb.google.com/LeyburnHighlife/Ghent07#5142791629842730226
                          • aggy80 Re: flemish coffee 10.09.08, 13:37
                            po prostu cudo :)
                            czyli w weekend wypand do ghent ;)
                            • Gość: specjalista od kaw Re: flemish coffee IP: *.ip30.fastwebnet.it 10.09.08, 14:43
                              Coz, w sferze marzen pozostaje praca w Brukslei, wiec jak na razie
                              przyszlo mi tylko obrazki kawy przesylac, bo do tej pory nikt mnie
                              jeszcze z listy rezerwowej nie poprosil na rozmowe mimo wysylania
                              emaili do unitow potencjalnie zainteresowanych moim profilem...
                    • Gość: kaja Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 10.09.08, 09:57
                      jak poprosisz to jest

                      > bo ty juz przede mna zawsze w kafeterii przesiadujesz! ;-)
                      to zadzwon i wyciagnij na kawe...
        • galgo Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:35
          Czasami lepsza dobrze platna nuda niz przeciekawa praca w Zabce
          oferujaca przeglad spoleczenstwa za glodowa pensje. Kwestia
          zyciowych priorytetow.
    • Gość: markowa Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 09.09.08, 16:40
      dzis jest troche lepiej, swieci slonce i jest cieplo ale co z tego
      jak czlowiek tylem do okna i slonca siedzi w kurzu, zamiast
      korzystac z zielonej trawki i sloneczka, no coz tak sie jakos glupio
      zlozylo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka