Gość: marek IP: *.cec.eu.int 08.09.08, 17:48 Wpisujcie sie, bo ja musze gdzies wyjechac stad chyba daleko:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: suchy Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.access.telenet.be 08.09.08, 18:44 Przecież tu jest świetnie! I już kilka godzin nie padało! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jako-taki Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.access.telenet.be 08.09.08, 21:50 jedz, czy ktos cie tutaj sila trzyma? ponoc w Polsce praca i kasa same znajduja czlowieka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrr Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 09.09.08, 09:02 money, money, money, money, money :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
galgo Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 09:36 Niestety po wakacjach wszedzie sie ciezko wraca. Przeprowadzka niczego nie zmieni, ale moze ewentualnie zmiana profesji? Gdybys ratowal wymierajace pandy, to moze bys nawet na wakacje jechac nie chcial? A tak, przerzucanie papierkow za biurkiem - ale nudy! Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:09 galgo napisała: >A tak, przerzucanie papierkow za biurkiem - ale nudy! Pytanie w kwestii formalnej: po jakiego grzyba ludzie idziecie na urzednika, jak was nudzi przerzucanie papierkow za biurkiem? Trzeba bylo moze raczej aplikowac na Indiane Jonesa albo nawet do takiej Zabki w Polsce, zamiast papierkow, byscie tony palet dziennie przerzucali, jakie by bylo poczucie spelnienie przy tym.... Odpowiedz Link Zgłoś
aggy80 Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:19 a mi sie podoba :)pewnie dlatego ze wakacje juz dawno za mna mimo ze papierow mnostwo to i czas na lait russe sie znajdzie ktos chetny? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:32 no to widze, ze wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu ;-) Dzis na russe za pozno, wczoraj bylem w brukselce ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
aggy80 Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:36 alez byly! jestem twoja ukryta kilkuletnia juz fanka :) next time, lait russe murowana! Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:45 aggy80 napisała: > alez byly! > jestem twoja ukryta kilkuletnia juz fanka :) > next time, lait russe murowana Jakbym nie byl starym cynikiem, to az bym sie zaczerwienil teraz ;-) Widzisz, a ja sam do parlamentu na lancz musialem..... Nastepnym razem zglosze sie wczesniej. Aha, a dla takich, co to niby nie czytaja forum, a jednak czytaja, a potem robia uwagi na temat pisania w pracy: jestem dzis na urlopie, wiec nie musicie zapisywac do kajecika ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 09.09.08, 15:19 byly, a mnie na lait russe nie zapraszasz chyba bede zazdrosna... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 17:14 Gość portalu: kaja napisał(a): > byly, a mnie na lait russe nie zapraszasz > > chyba bede zazdrosna... bo ty juz przede mna zawsze w kafeterii przesiadujesz! ;-) BTW: czy u nas jest w ogole lait russe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lait russe lait russ IP: *.ip30.fastwebnet.it 09.09.08, 20:09 lait russe w calej okazalosci www.belgianwaffle.eu/115148523012.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
aggy80 Re: lait russ 10.09.08, 09:40 pieknosci, ta lait russe! tylko gdzie taka podaja??? cafeteria w berl to tragedia, po stronie press troche lepiej; mleko spienione ale to co na zdjeciu! szok :) no i jeszcze szukam flemish coffee - pilam raz w aalst Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flemish coffee flemish coffee IP: *.ip30.fastwebnet.it 10.09.08, 12:31 oto i flemish coffee prosto z Ghent;-) picasaweb.google.com/LeyburnHighlife/Ghent07#5142791629842730226 Odpowiedz Link Zgłoś
aggy80 Re: flemish coffee 10.09.08, 13:37 po prostu cudo :) czyli w weekend wypand do ghent ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: specjalista od kaw Re: flemish coffee IP: *.ip30.fastwebnet.it 10.09.08, 14:43 Coz, w sferze marzen pozostaje praca w Brukslei, wiec jak na razie przyszlo mi tylko obrazki kawy przesylac, bo do tej pory nikt mnie jeszcze z listy rezerwowej nie poprosil na rozmowe mimo wysylania emaili do unitow potencjalnie zainteresowanych moim profilem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 10.09.08, 09:57 jak poprosisz to jest > bo ty juz przede mna zawsze w kafeterii przesiadujesz! ;-) to zadzwon i wyciagnij na kawe... Odpowiedz Link Zgłoś
galgo Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu 09.09.08, 10:35 Czasami lepsza dobrze platna nuda niz przeciekawa praca w Zabce oferujaca przeglad spoleczenstwa za glodowa pensje. Kwestia zyciowych priorytetow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markowa Re: kto po wakacach ma dosyc tu pracy i pobytu IP: *.cec.eu.int 09.09.08, 16:40 dzis jest troche lepiej, swieci slonce i jest cieplo ale co z tego jak czlowiek tylem do okna i slonca siedzi w kurzu, zamiast korzystac z zielonej trawki i sloneczka, no coz tak sie jakos glupio zlozylo Odpowiedz Link Zgłoś