Dodaj do ulubionych

Cast 27 GF 1

IP: *.cec.eu.int 17.10.08, 15:37
Mam pytanie poniewaz sama nie umiem udzielic koledze odpowiedzi
gdyz .....otoz zdal owy konkurs na GF 1 poniewaz nie czul sie na
silach jezykowych mimo ze ponizej jego kwalifikacji.
zdal swietnie ,teraz sie mnie pyta co dalej bo minal rok a on biedny
do tej pory czeka -podpytalam sie u mnie w pracy o takowe GF1 no i
coz sa i siedza sobie w biurach ,wiec dobrze wzielam dalam koledze
organigramy i mowie slij sobie kandydatury -sle i nie ma miejsc;
wiec dalej mnie dreczy a ja nie umiem mu odpowiedziec nic na to
pytanie wiem ze dla GF 2 jest duzo miejsc i wiem gdzie go odeslac
ale gdzie ma pisac jezeli chodzi o GF1-moze ktos mi pomoze bo ja nie
mam odpowiedzi na to pytanie
Obserwuj wątek
    • Gość: ao Re: Cast 27 GF 1 IP: *.chello.pl 18.10.08, 19:20
      a ja bym chętnie uslyszala gdzie są miejsca dla FGIV. Też od roku
      czekam, ślę i bez efektów...
      • Gość: adam Re: Cast 27 GF 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.08, 19:43
        A ja bym chcial wiedziec gdzie sa miejsca dla FGIII. Jestem laureatem od 2 lat i
        zadnej propozycji pracy.

        • Gość: mz Re: Cast 27 GF 1 IP: 78.129.52.* 19.10.08, 16:01
          A ja bym chcial wiedziec gdzie sa wakaty dla FGII.
          • tropeabxl Re: Cast 27 GF 1 19.10.08, 19:07
            Oferty na GF II to najczesciej oferty pracy dla sekretarek. Jesli
            jestes zainteresowany to wyslij email. Jak cos bede wiedzial wysle
            ci szczegoly. Pozdrowienia.
          • Gość: ania17 Re: Cast 27 GF 1 IP: *.cec.eu.int 20.10.08, 10:52
            ja rowniez moge ci podeslac na FG2 to sobie wyslesz kand
            spontaniczne wiem ze szukaja -daj mail
            • Gość: mz Re: Cast 27 GF II IP: *.barco.com 20.10.08, 12:32
              Dziekuje bardzo, na sekretarke chyba sie nie zalapie ale gdyby cos bylo w
              zawodach technicznych FGII lub FGIII to oto moj adres: elma18 malpa vp.pl
            • Gość: Ela Re: Cast 27 GF 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.08, 13:41
              Przeslij mi jak masz na fgII. chalon@gazeta.pl
            • Gość: voight Re: Cast 27 GF 1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.08, 18:52
              a może i mnie moglabyś ? rekretarskie jak najbardziej,
              voightt@gazeta.pl, dzięki z góry
              • Gość: ania17 Re: Cast 27 GF 1 IP: *.cec.eu.int 22.10.08, 09:15
                poszlo-powodzenia
                • Gość: vot Re: Cast 27 GF 1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.08, 18:08
                  dzięki - pozdrowienia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka