Gość: ania17
IP: *.cec.eu.int
17.10.08, 15:37
Mam pytanie poniewaz sama nie umiem udzielic koledze odpowiedzi
gdyz .....otoz zdal owy konkurs na GF 1 poniewaz nie czul sie na
silach jezykowych mimo ze ponizej jego kwalifikacji.
zdal swietnie ,teraz sie mnie pyta co dalej bo minal rok a on biedny
do tej pory czeka -podpytalam sie u mnie w pracy o takowe GF1 no i
coz sa i siedza sobie w biurach ,wiec dobrze wzielam dalam koledze
organigramy i mowie slij sobie kandydatury -sle i nie ma miejsc;
wiec dalej mnie dreczy a ja nie umiem mu odpowiedziec nic na to
pytanie wiem ze dla GF 2 jest duzo miejsc i wiem gdzie go odeslac
ale gdzie ma pisac jezeli chodzi o GF1-moze ktos mi pomoze bo ja nie
mam odpowiedzi na to pytanie