Gość: gość IP: 195.20.110.* 22.07.09, 12:29 Orientujecie się, czy Centrum Tłumaczeń w Luksemburgu prowadzi płatne staże dla tłumaczy pisemnych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaja Re: staż dla tłumaczy w Luks IP: *.chello.pl 22.07.09, 17:37 napisz do nich: www.cdt.europa.eu/cdt/ewcm.nsf/_/3BED51AFED5E0C93C1256E900040528F?opendocument Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: staż dla tłumaczy w Luks IP: *.icpnet.pl 22.07.09, 18:50 dziękuję za link. stronę znam i przeczytałam od deski do deski, ale zastanowił mnie termin nadsyłania aplikacji 2006r. tak jakby od ostatnich 3 lat nic się nie działo w tym zakresie. stąd moje pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakto Re: staż dla tłumaczy w Luks IP: *.fbx.proxad.net 22.07.09, 23:55 www.cdt.europa.eu/cdt/ewcm.nsf/_/3F650CE681639E50C1256E920035097E?OpenDocument a telefonu nie masz ? Odpowiedz Link Zgłoś