prawdziwy-moher ..Nie Rychu, nie Grzechu............ 09.12.09, 10:45 pomimo ze mamy ich nagrania.PO idzie dalej.Stan wojenny wprowadzil Kaczynski.Nie bylo wiec krwawego PRLu.Juz w 1956 roku Kaczynski.Tak.Ciagle ten PiS.Chotoba PO osiagnela apogeum(nie utozsamiac z zona Sikorskiego). Odpowiedz Link Zgłoś
szopenowszczak PIS też ma , Zbynio,Jaro, Rycho,Gosio,Iro,.... 09.12.09, 11:17 Kaminski starannie zacierał tropy afer PIS-komuny..Odszedł przedwcześnie ! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 spoko, fly7181 09.12.09, 11:32 jesteś rozpoznawalny jak... Donek Tusk w peruwiańskiej czapeczce Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski To już jest nudne 09.12.09, 11:17 Wszyscy lobbowali, ja pewnie też. Kto tego nie robił niech podniesie rękę. IPN powinien się tym zająć i przeczesać kilka pokoleń wstecz. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher I co dziwne................... 09.12.09, 11:08 Dzis CBA sie nie krytykuje ,bo szefem jest czlowiek PO. Odpowiedz Link Zgłoś
rafixcch CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 11:09 chyba tym pismakom się już w głowach poprzewracałało? jaki lobbing? za państwową firmą? to jest lobbing? a może prezes takiej państwoej firmy dał mu w łapę z funduszu reprezentacyjnego a sam za to dostał nagrodę przyznaną przez walne zgromadzenie i jedynego akcjonariusza jakim jest Skarb Państwa? przecież pisanie takich głupot to tylko rozmydlanie sprawy i żal że są dziennikarze piszący takie bzdury, poziom abstrakcji równy argumentacji w trybunie ludu, wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
hen.wlo CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 11:11 Typowe dla GW zamazywanie sprawy.Próba wykręcania prawdy do góry nogami. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 11:14 Kto kogo i na ile wykołował tego nie wie nikt.Prace trwają. Odpowiedz Link Zgłoś
swojak11 Dlatego Waserman i Kempa wyżucano ? 09.12.09, 11:31 Tak Mareczku ? Bilingi bendą zbadane DOKŁADNIE przez PIS bo Waserman z Kempą wracają do komisji ! bua ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 za to PO zamiecie, nie martw się 09.12.09, 11:36 oni to POtrafią, a jak mają jeszcze poparcie mediów, to ... Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 nie żądasz zbyt wiele? Uderzać w "Tusku, musisz"? 09.12.09, 11:37 I co wtedy? Koniec kręcenia lodów, bo Kaczory by wróciły Odpowiedz Link Zgłoś
ajakzupa finezja 09.12.09, 11:23 Finezja, propagandowy majstersztyk, wirtuozeria! Trzeba być Mistrzem nie byle jakim, ażeby ludzie - jak wszystko na to wskazuje - postępujący legalnie byli spostrzegani jako podli, wyzbyci zasad moralnych. To Kamiński, Gosiewski, Wasserman są czarnymi charakterami. I trzeba kunsztu, aby ludzie - jak wszystko na to wskazuje - postępujący nielegalnie byli spostrzegani jako ostoja etyki. To Chlebowski, Drzewiecki są prawi i szlachetni. Tumany i tłumoki, uczcie się od Mistrzów! Aby zło uczynić dobrem, trzeba mieć geniusz. Podziwiam Geniuszy. Przypuszczam, że Geniusze i Mistrzowie z "GW" nie mają dyskomfortu moralnego związanego z tym, że teraz Chlebowski decyduje o losach milionów Polaków. Zasady etyczne są g...wno warte, skoro liczy się Finezja i umiejętność przerobienia sraczki na tort. Odpowiedz Link Zgłoś
swojak11 Hazardowej winni Kaczory,CBA Rycho,Zbycho niewinni 09.12.09, 11:25 I kto to kupi ? Odpowiedz Link Zgłoś
evident ewidentnie są umoczeni po pachy 09.12.09, 11:26 dlatego taki wrzask robią Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Vezstronni dziennikarze Wybiórczej garją na Tuska. 09.12.09, 11:26 Wybiórcza od dawna była GWno warta. Teraz jest warta jeszcze mniej. Na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
szopenowszczak unamatita, to co tu jeszcze robisz,krowo ? 09.12.09, 12:05 Jesteś wierną czytelniczka i forumowiczką GW, więc nie drzyj mordy, tylko,po prostu, zmień gazete! Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: unamatita, to co tu jeszcze robisz,krowo ? 09.12.09, 20:00 Wal się GWno zjadzie! u. Odpowiedz Link Zgłoś
swojak11 Nie udało się uciszyć Wasermana ? boli ? 09.12.09, 11:35 czekajcie pajace dwa miesiące to wam te czerwony gemby żżedną ! Odpowiedz Link Zgłoś
fly7181 swojak11, Wasserman,to stara szkoła komuchów.. 09.12.09, 12:07 tak został przeszkolony. Satary prokurator PRL-u, czyli PZPR i SB... Odpowiedz Link Zgłoś
wp2221 wszyscy lobbują tylko Chlebowski czysty ! 09.12.09, 11:37 ... kocham was mordy moje z gazetki wybiórczej Odpowiedz Link Zgłoś
szopenowszczak PIS-komuchy nie widzą czubka własnego nochala... 09.12.09, 11:52 to że Kaczynscy i ich banda, to skorumpowany chlew, to nie ważne, im wolno ! forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957167,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html------------------------ forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957173,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html-------------------------- forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957179,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html-------------------------- forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957184,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html------------------------- www.rybnik.com.pl/wiadomosci,czarne-dni-piechy,wia5-3266-6651.html--------------------------- wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,title,PiS-tez-ulegl-lobbystom-ws-ustawy-hazardowej,wid,11564953,wiadomosc_prasa.html?ticaid=18e29 Odpowiedz Link Zgłoś
oelefante Wyborcza sugeruje - głupi tłlum bezmyślnie łyka 09.12.09, 11:52 Zdanie Kamińskiego może świadczyć chociażby o tym, że został wcześniej poinformowany, że intencją rządu jest, by taki zapis się znalazł, więc zwrócił na to uwagę. Ponadto: ta rzekoma "afera" z lobbowaniem za rządu PiS polega na tym, że rząd chciał zrobić dobrze państwowemu Totalizatorowi. To co, urzędnik państwowy nie ma prawa starać się, by ustawa była korzystna dla państwowej firmy? Durny tłum klakierów PO. Zero własnego pomyślunku. Ale mnie to cieszy. Niech się komuna z PiS dorzyna z komuną z PO. Im mniej komuny tym lepiej dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
szopenowszczak oelefante , a co ty łykasz ? 09.12.09, 12:00 Powiedz, na czy czy polega afera PO ? Czy coś zostało uchwalone, kto i ile wziął w łape ? Jeżeli chodzi o PIS, to afera w ich wykonaniu, wygląda o wiele grożniej, bo została w dużej częsci wykonana!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 na pewno nie to, co ty, bo on trzeźwo myśli 09.12.09, 12:10 znerwicowany fly Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman Wasserman pierdzi przez gardło w telewizji !!! 09.12.09, 11:59 włączyłem na chwilę TVPinfo a tam..... Wasermann w towarzystwie innych dwóch PISduchów pierdzi przez gardło !!! Jego przemowa przebija Gomułkę !!! Krzyczy, ślini się, czerwieni, bulgoce, widzi wszędzie spisek, złodzieji ...... Boże..... przełączyłem na inny kanał, bo przez chwilę miałem wrażenie, że znajduje się w III Rzeszy w latach 30-stych ubiegłego wieku Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus To zaiste dziwna historia i niewątpliwie 09.12.09, 12:15 interesująca. Co miał ma myśli Mariusz K. piszac te słowa? Czym odwdzięczyć się miał Totolotek za tak korzystne zapisy prawne? A może nie Totek a główny zainteresowany w zrobieniu dealu na dostarczniu sprzętu do videoloterii? Hmmmm... czy można zabezpieczyć bilingi pana Kamińskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
fly7181 Kaminsski i CBA zawiódł afarałów z PIS-u.... 09.12.09, 12:22 Afery PIS, nie miały być ujawnione,lecz utajnione, głęboko zakopane ! m.Kaminski miał za zadanie atakować PO, a afery PIS-u trzymać głęboko w szafie {skąd my to znamy?}.. PIS i Kaminski liczyli,że jeszcze długo CBA będzie w ich łapach i zdażą "posprzatac" swoje brudy..Nie zdążyli. Odpowiedz Link Zgłoś
qreator Re: Kaminsski i CBA zawiódł afarałów z PIS-u.... 09.12.09, 12:31 fly7181 napisał: > Afery PIS, nie miały być ujawnione,lecz utajnione, głęboko zakopane ! > m.Kaminski miał za zadanie atakować PO, a afery PIS-u trzymać głęboko w szafie > {skąd my to znamy?}.. PIS i Kaminski liczyli,że jeszcze długo CBA będzie w ich > łapach i zdażą "posprzatac" swoje brudy..Nie zdążyli. Kamiński, działał i działa nadal według "zasad" SB... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Kaminsski i CBA zawiódł afarałów z PIS-u.... 09.12.09, 12:38 Błąd! Błąd myślowy, Kamińskiego fascynowała Dina chilijska policja polityczna. SB to przy niej mały pikuś, pan pikuś... Odpowiedz Link Zgłoś
rst-ep CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 12:18 Bardzo słusznie że wywalili Kempę i tego pisowskiego ubeka. fajnie byłoby gdyby zeznawali przed komisją i jednoczesnie byli jej członkiem. nie wiem co za wahania ma PO. przeciez to oczywiste. PiS kręcił lody i widac to wyraźnie. A tacy niby czyści i moralni Odpowiedz Link Zgłoś
qreator Bilingi Kaminskiego,Kaczynskiego,Wassermana, dużo 09.12.09, 12:43 by wyjaśniły..Jest jeszcze jedno, co z nagraniami podsłuchów Gosiewskiego, J.Kaczynskiego i innych z PIS-u ? CBA działało tylko w jedną strone !? Skoro ludzie PIS-u, nie mieli złych zamiarów, to ujawnienie ich posłuchów, bilingów, byłoby dowodem ich niewinności ! Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 12:45 Od początku jest jasne, że nie było żadnej afery hazardowej. Jest tylko afera z CBA i Kamińskim. Podobnie przedstawia się sprawa z IPN. Nie było w Polsce żadnych agentów SB. Wszyscy ludzie są czyści. Jeśli ktoś ma status TW, to na pewno nikomu nie szkodził, a wszelkie dokumenty zostały spreparowane przez nadgorliwych esbeków, którzy chcieli mieć osiągnięcia. Afera z IPN polega tylko na oczernianiu ludzi honoru i ich przyjaciół przez historyków "piszących od nowa historię" i podważających prawdę ustaloną przy Okrągłym Stole. Z powodu tych wszystkich niegodziwości i kłamstw, zarówno IPN, jak i CBA należy zlikwidować. GW wałkuje kilka tematów dyżurnych naraz. Wszytko podporządkowane jest jednemu celowi - utrwaleniu monopolu PO na władzę. To dlatego do znudzenia ośmiesza się PiS w kabaretowym cyklu gazecianych cyngli. Po każdym artykulikiem zgraja komuszków powtarza do znudzenia swoje podśmiechujki. Może i w TVN doczekamy się jakiegoś politycznego serialu, ze śmiechem puszczanym w tle, w odpowiednim momencie, aby maluczkich pouczyć z kogo się śmiać należy. A przecież jest tyle ważnych tematów, na których należałoby się skupić. Chociażby sprawa dziwnej umowy gazowej, którą chce narzucić Polsce Gazprom. To jednak mogłoby naruszyć dobry image ekipy Tuska, na którego utrwaleniem tak gorliwie pracuje gazeciana czeredka. Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 12:56 representation1 napisał: Wszytko podporządkowane > jest jednemu celowi - utrwaleniu monopolu PO na władzę. To dlatego do > znudzenia ośmiesza się PiS w kabaretowym cyklu gazecianych cyngli. ALE TO PIS SIĘ OŚMIESZA A TY RAZEM Z NIM. - DZIENNIKARZE TYLKO PRZEKAZUJA "GENIALNE" STRATEGIE I SLOWA PIS-U CZYLI DE FACTO PREZESA A WIEKSZOSC LUDZI, KTORA NIE JEST GLUPIA SMIEJE SIE SLUSZNIE Z TEGO. MASZ PRAWO BYC GLUPCEM !!!! - GWARANTUJE CI TO KONSTYTUCJA POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 13:26 > WIEKSZOSC LUDZI, KTORA NIE JEST GLUPIA SMIEJE SIE SLUSZNIE Z TEGO. Każdy ma prawo śmiać się z czego chce, ale pewne media chcą narzucić nawet mądrym ludziom tematy i osoby, z których śmiać się należy i wypada. Ja mogę śmiać się i z Kaczorów i z pisiorów, ale dlaczego miałbym uwierzyć, że nie ma nic śmiesznego na Donka i platfusów? Masz prawo być mądrym. Niezależnie od tego co mówi konstytucja i media. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 14:21 representation1 napisał: ? dlaczego miałbym uwierzyć, że nie ma > nic śmiesznego na Donka i platfusów? > > Masz prawo być mądrym. Niezależnie od tego co mówi konstytucja i media. > jest wiele śmiesznego w zachowaniu donka i plaftusów - taka jest polityka (nie jest ona czarno/biała tak samo jak nasze życie). Jednakże jeśli weźmiesz pod uwagę "poziom śmieszności/nieudacznictwa" w PO to jest on dużo niższy niż w PIS. Dlatego ludzie popierają PO - są rozsądni - wybierają mniejsze zło. > Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 16:38 > Jednakże jeśli weźmiesz pod uwagę "poziom > śmieszności/nieudacznictwa" w PO to jest on dużo niższy niż > w PIS. Dlatego ludzie popierają PO - są rozsądni > - wybierają mniejsze zło. Ja też głosowałem na Tuska w wyborach prezydenckich i na PO w parlamentarnych, jednak dziś uważam, że nie był to dobry wybór. Śmieszny wydaje mi się do dziś ekspremier Marcinkiewicz, śmieszna była dla mnie koalicja PiS z Samoobroną, ale może nie byłoby źle, gdyby PiS porządziło do końca swojej kadencji. Może układ PRL-bis zostałby bardziej rozbity. Jednak Kaczyński dał ponieść się swoim przerośniętym ambicjom. Chciał po prostu za dużo i wyszło z tego znacznie mniej. A co do rządów PO, to jest to właśnie pasmo nieudacznictwa, które jest coraz mniej śmieszne. Odpowiedz Link Zgłoś
qreator representation1-prawdziwy-moher, nie męcz sie.. 09.12.09, 13:02 wytrzyj piane z ryja... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Cyngle..?! 09.12.09, 13:02 Misiu jak czytam Twoje wypociny to dochodzę do wniosku, że nie jesteś w stanie wyjść poza horyzonty myslenia ograniczone gotowymi brykami myslowymi przeczytanymi w biuletynie PiS. Czytaj ale ze zrozumieniem. Afera w oczywisty sposób była i nikt Ci nie stara się wpierać, że jest inaczej. Odwrotnie, to w biuletynie PiS redaktorzy starają się wybielać udział członków rządu Kaczyńskiego w manipulowaniu przy ustawie. Prześmieszna teza o państwowym przedsiębiorstwie został bezkrytycznie kupiona przez rzepiane lemingi. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: Cyngle..?! 09.12.09, 13:18 > Afera w oczywisty sposób była i nikt Ci nie stara się wpierać, > że jest inaczej. To jakiś nowy głos w tej sprawie, wcześniej często spotykałem opinie przeciwne. Rozumiem, że w biuletynie PO rozpowszechnia się teraz nową strategię: afera owszem była, ale tylko z udziałem PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-mocher representation1 , cyngiel kaczynskich i Kiszczaka. 09.12.09, 17:02 Kiszczak, to nauczyciel Kaczynskich... Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: representation1 , cyngiel kaczynskich i Kiszc 09.12.09, 18:41 > Kiszczak, to nauczyciel Kaczynskich... Jak to? Kiszczak to przecież "człowiek honoru" i wielki przyjaciel Michnika. Jakże mógłby mieć coś wspólnego z Kaczyńskimi? Chyba ci się wszystko pomieszało w twoim kociołku, skoro piszesz takie herezje, obrażając "człowieka honoru". Odpowiedz Link Zgłoś
po_stach representation1, nie żryj z szamba SB-PIS... 09.12.09, 19:47 to ci szkodzi, kur.o... Odpowiedz Link Zgłoś
bigll21 CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 22:14 Gazeta Wyborcza wspólnie z Platforma Obywatelska już zacierają z radości ręce ... jest coś na byłego szefa CBA M Kamińskiego. Skąd my to znamy ? O już wiem ! Były min. sprawiedliwości Z Ziobro też za nieopacznie wypowiedziane słowo, stal się dzięki GW i PO najgorszy z najgorszych przestępców a dziś Kaminski za sprawą dziennikarzy z miękkimi kręgosłupami stanie się gorszy od ZBYCHÓW i RYCHÓW. Odpowiedz Link Zgłoś
franciszek18 GWÓwniana gazeta ile wam płaca za te artykóły 09.12.09, 22:18 cuchnacy ile ty kasy dostajesz za robienie z nas idiotów i ty jestes dzienikarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kublik... 10.12.09, 11:28 Czyli stek najmniej nawet wiarygodnych insynuacji. Nie ośmieszajcie się! Odpowiedz Link Zgłoś
iq-ok Re: Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kubl 10.12.09, 14:49 Nie przesadzasz? W porównaniu z interpretacjami i dedukcjami kataryny to bardzo powściągliwa i trzymająca się faktów analiza dokumentów. Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kubl 10.12.09, 15:09 Wiesz, chyba już do końca życia nim pozostaniesz...:) Odpowiedz Link Zgłoś
iq-ok Re: Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kubl 10.12.09, 15:49 Pewnie tak jeśli Ty jesteś wzorcowym "nielemingiem":). Odpowiedz Link Zgłoś
mkpc Kataryna demaskuje "aferę hazardową"! 10.12.09, 13:28 Kamiński niewinny! Przeczytajcie sami: kataryna.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
mkpc Kamiński lobbystą? oto klika faktów. 10.12.09, 18:30 w oparciu o dokumenty, na które powołują się redaktorzy Gazety Wybiórczej można wysnuć RADYKALNIE odmienne wnioski. Chcesz poznać prawdę? Przeczytaj tu: kataryna.blox.pl/html Dzięki Pani Kasi nie tak łatwo mamić naród propagandą. Odpowiedz Link Zgłoś
opinia-pollpressagency Hazard - Narkotyk i- Prostytucja nieletnich 13.12.09, 16:04 Powoli okrag sie zamyka nad Tu-tak'iem i Po. W tym okregu sa trzy ogniwa Hazard - Narkotyki - Prostytucja nieletnich. Wiemy teraz dlaczego ta wiedzma minister tak ryczala aby mlode dziewczynki i mlodzi chlopcy nie chodzili w pieknych mundurkach szkolnych. Monsie na pierwszym miejscy stawiaja identyfikacje ich rasy i sie przed tym zapiekle bronia. Tak samo mundurek szkolny jest identyfikatorem nieletniego i nie mozna go wpuscic do hazardu, sprzedac alkoholu lub papierosow, wstepu do knajpy z wyszynkiem gorzaly a sutenerzy i pedofile nie moga sie krecic z prezencikami kolo maluchow. Widac, ze Po z ta lizaczka minister z Po dobrze chciala urzadzic polskie rodziny. Przypomina mi sie slogan reklamowy "Najlepiej lata sie Liniami Somali" a teraz "Najlepiej sie glosuje na Po i na Tu-tak,a". BONAWENTURA. Odpowiedz Link Zgłoś