Dodaj do ulubionych

CBA, Kamiński i wideoloterie

    • prawdziwy-moher ..Nie Rychu, nie Grzechu............ 09.12.09, 10:45
      pomimo ze mamy ich nagrania.PO idzie dalej.Stan wojenny wprowadzil Kaczynski.Nie bylo wiec krwawego PRLu.Juz w 1956 roku Kaczynski.Tak.Ciagle ten PiS.Chotoba PO osiagnela apogeum(nie utozsamiac z zona Sikorskiego).
      • szopenowszczak PIS też ma , Zbynio,Jaro, Rycho,Gosio,Iro,.... 09.12.09, 11:17
        Kaminski starannie zacierał tropy afer PIS-komuny..Odszedł przedwcześnie !
        • pierot9 spoko, fly7181 09.12.09, 11:32
          jesteś rozpoznawalny jak... Donek Tusk w peruwiańskiej czapeczce
      • hrabia.mileyski To już jest nudne 09.12.09, 11:17
        Wszyscy lobbowali, ja pewnie też.
        Kto tego nie robił niech podniesie rękę.
        IPN powinien się tym zająć i przeczesać kilka pokoleń wstecz.
    • prawdziwy-moher I co dziwne................... 09.12.09, 11:08
      Dzis CBA sie nie krytykuje ,bo szefem jest czlowiek PO.
    • rafixcch CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 11:09
      chyba tym pismakom się już w głowach poprzewracałało? jaki lobbing?
      za państwową firmą? to jest lobbing? a może prezes takiej państwoej
      firmy dał mu w łapę z funduszu reprezentacyjnego a sam za to dostał
      nagrodę przyznaną przez walne zgromadzenie i jedynego akcjonariusza
      jakim jest Skarb Państwa?

      przecież pisanie takich głupot to tylko rozmydlanie sprawy i żal że
      są dziennikarze piszący takie bzdury, poziom abstrakcji równy
      argumentacji w trybunie ludu, wstyd
    • hen.wlo CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 11:11
      Typowe dla GW zamazywanie sprawy.Próba wykręcania prawdy do góry
      nogami.
    • 1mariannarokita To Kamiński z PiSem kręcił lody 09.12.09, 11:12
    • aekielski CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 11:14
      Kto kogo i na ile wykołował tego nie wie nikt.Prace trwają.
    • marekg12 I nie udało się PiS afery zamieść po dywan 09.12.09, 11:14
      • swojak11 Dlatego Waserman i Kempa wyżucano ? 09.12.09, 11:31

        Tak Mareczku ? Bilingi bendą zbadane DOKŁADNIE przez PIS bo Waserman
        z Kempą wracają do komisji ! bua ha ha
      • pierot9 za to PO zamiecie, nie martw się 09.12.09, 11:36
        oni to POtrafią, a jak mają jeszcze poparcie mediów, to ...
    • tony.c A może by GW zapytała Donka o komisję hazardową? 09.12.09, 11:18
      • pierot9 nie żądasz zbyt wiele? Uderzać w "Tusku, musisz"? 09.12.09, 11:37
        I co wtedy? Koniec kręcenia lodów, bo Kaczory by wróciły
    • ajakzupa finezja 09.12.09, 11:23
      Finezja, propagandowy majstersztyk, wirtuozeria!

      Trzeba być Mistrzem nie byle jakim, ażeby ludzie - jak wszystko na to wskazuje
      - postępujący legalnie byli spostrzegani jako podli, wyzbyci zasad moralnych.
      To Kamiński, Gosiewski, Wasserman są czarnymi charakterami.

      I trzeba kunsztu, aby ludzie - jak wszystko na to wskazuje - postępujący
      nielegalnie byli spostrzegani jako ostoja etyki. To Chlebowski, Drzewiecki są
      prawi i szlachetni.

      Tumany i tłumoki, uczcie się od Mistrzów! Aby zło uczynić dobrem, trzeba mieć
      geniusz.

      Podziwiam Geniuszy. Przypuszczam, że Geniusze i Mistrzowie z "GW" nie mają
      dyskomfortu moralnego związanego z tym, że teraz Chlebowski decyduje o losach
      milionów Polaków. Zasady etyczne są g...wno warte, skoro liczy się Finezja i
      umiejętność przerobienia sraczki na tort.
    • swojak11 Hazardowej winni Kaczory,CBA Rycho,Zbycho niewinni 09.12.09, 11:25
      I kto to kupi ?
    • evident ewidentnie są umoczeni po pachy 09.12.09, 11:26
      dlatego taki wrzask robią
    • unamatita Vezstronni dziennikarze Wybiórczej garją na Tuska. 09.12.09, 11:26
      Wybiórcza od dawna była GWno warta. Teraz jest warta jeszcze mniej.
      Na POhybel nieudacznikom!
      u.
      • szopenowszczak unamatita, to co tu jeszcze robisz,krowo ? 09.12.09, 12:05
        Jesteś wierną czytelniczka i forumowiczką GW, więc nie drzyj mordy, tylko,po
        prostu, zmień gazete!
        • unamatita Re: unamatita, to co tu jeszcze robisz,krowo ? 09.12.09, 20:00
          Wal się GWno zjadzie!
          u.
    • swojak11 Nie udało się uciszyć Wasermana ? boli ? 09.12.09, 11:35
      czekajcie pajace dwa miesiące to wam te czerwony gemby żżedną !
      • fly7181 swojak11, Wasserman,to stara szkoła komuchów.. 09.12.09, 12:07
        tak został przeszkolony. Satary prokurator PRL-u, czyli PZPR i SB...
    • wp2221 wszyscy lobbują tylko Chlebowski czysty ! 09.12.09, 11:37
      ... kocham was mordy moje z gazetki wybiórczej
      • szopenowszczak PIS-komuchy nie widzą czubka własnego nochala... 09.12.09, 11:52
        to że Kaczynscy i ich banda, to skorumpowany chlew, to nie ważne, im wolno !
        forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957167,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html------------------------

        forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957173,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html--------------------------
        forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957179,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html--------------------------
        forum.gazeta.pl/forum/w,902,103950689,103957184,Re_PO_apeluje_do_PiS_Jak_najszybciej_wskazcie_d.html-------------------------
        www.rybnik.com.pl/wiadomosci,czarne-dni-piechy,wia5-3266-6651.html---------------------------
        wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,title,PiS-tez-ulegl-lobbystom-ws-ustawy-hazardowej,wid,11564953,wiadomosc_prasa.html?ticaid=18e29


    • oelefante Wyborcza sugeruje - głupi tłlum bezmyślnie łyka 09.12.09, 11:52
      Zdanie Kamińskiego może świadczyć chociażby o tym, że został wcześniej
      poinformowany, że intencją rządu jest, by taki zapis się znalazł, więc zwrócił
      na to uwagę.

      Ponadto: ta rzekoma "afera" z lobbowaniem za rządu PiS polega na tym, że rząd
      chciał zrobić dobrze państwowemu Totalizatorowi. To co, urzędnik państwowy nie
      ma prawa starać się, by ustawa była korzystna dla państwowej firmy?

      Durny tłum klakierów PO. Zero własnego pomyślunku.

      Ale mnie to cieszy. Niech się komuna z PiS dorzyna z komuną z PO. Im mniej
      komuny tym lepiej dla Polski.
      • szopenowszczak oelefante , a co ty łykasz ? 09.12.09, 12:00
        Powiedz, na czy czy polega afera PO ? Czy coś zostało uchwalone, kto i ile
        wziął w łape ? Jeżeli chodzi o PIS, to afera w ich wykonaniu, wygląda o wiele
        grożniej, bo została w dużej częsci wykonana!!!
        • pierot9 na pewno nie to, co ty, bo on trzeźwo myśli 09.12.09, 12:10
          znerwicowany fly
    • paulhandyman Wasserman pierdzi przez gardło w telewizji !!! 09.12.09, 11:59
      włączyłem na chwilę TVPinfo a tam..... Wasermann w towarzystwie innych
      dwóch PISduchów pierdzi przez gardło !!! Jego przemowa przebija
      Gomułkę !!! Krzyczy, ślini się, czerwieni, bulgoce, widzi wszędzie
      spisek, złodzieji ......
      Boże..... przełączyłem na inny kanał, bo przez chwilę miałem wrażenie,
      że znajduje się w III Rzeszy w latach 30-stych ubiegłego wieku
      • pierot9 gdzie ty masz odbiornik TV, i to pewnie nie gardło 09.12.09, 12:12
    • tw_wielgus To zaiste dziwna historia i niewątpliwie 09.12.09, 12:15
      interesująca.
      Co miał ma myśli Mariusz K. piszac te słowa? Czym odwdzięczyć się
      miał Totolotek za tak korzystne zapisy prawne? A może nie Totek a
      główny zainteresowany w zrobieniu dealu na dostarczniu sprzętu do
      videoloterii?
      Hmmmm... czy można zabezpieczyć bilingi pana Kamińskiego?
      • fly7181 Kaminsski i CBA zawiódł afarałów z PIS-u.... 09.12.09, 12:22
        Afery PIS, nie miały być ujawnione,lecz utajnione, głęboko zakopane !
        m.Kaminski miał za zadanie atakować PO, a afery PIS-u trzymać głęboko w szafie
        {skąd my to znamy?}.. PIS i Kaminski liczyli,że jeszcze długo CBA będzie w ich
        łapach i zdażą "posprzatac" swoje brudy..Nie zdążyli.
        • qreator Re: Kaminsski i CBA zawiódł afarałów z PIS-u.... 09.12.09, 12:31
          fly7181 napisał:

          > Afery PIS, nie miały być ujawnione,lecz utajnione, głęboko zakopane !
          > m.Kaminski miał za zadanie atakować PO, a afery PIS-u trzymać głęboko w szafie
          > {skąd my to znamy?}.. PIS i Kaminski liczyli,że jeszcze długo CBA będzie w ich
          > łapach i zdażą "posprzatac" swoje brudy..Nie zdążyli.

          Kamiński, działał i działa nadal według "zasad" SB...
          • tw_wielgus Re: Kaminsski i CBA zawiódł afarałów z PIS-u.... 09.12.09, 12:38
            Błąd! Błąd myślowy, Kamińskiego fascynowała Dina chilijska policja
            polityczna. SB to przy niej mały pikuś, pan pikuś...
    • rst-ep CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 12:18
      Bardzo słusznie że wywalili Kempę i tego pisowskiego ubeka. fajnie
      byłoby gdyby zeznawali przed komisją i jednoczesnie byli jej
      członkiem. nie wiem co za wahania ma PO. przeciez to oczywiste. PiS
      kręcił lody i widac to wyraźnie. A tacy niby czyści i moralni
      • qreator Bilingi Kaminskiego,Kaczynskiego,Wassermana, dużo 09.12.09, 12:43
        by wyjaśniły..Jest jeszcze jedno, co z nagraniami podsłuchów Gosiewskiego,
        J.Kaczynskiego i innych z PIS-u ? CBA działało tylko w jedną strone !?
        Skoro ludzie PIS-u, nie mieli złych zamiarów, to ujawnienie ich posłuchów,
        bilingów, byłoby dowodem ich niewinności !
    • representation1 GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 12:45
      Od początku jest jasne, że nie było żadnej afery hazardowej. Jest tylko afera
      z CBA i Kamińskim. Podobnie przedstawia się sprawa z IPN. Nie było w Polsce
      żadnych agentów SB. Wszyscy ludzie są czyści. Jeśli ktoś ma status TW, to na
      pewno nikomu nie szkodził, a wszelkie dokumenty zostały spreparowane przez
      nadgorliwych esbeków, którzy chcieli mieć osiągnięcia. Afera z IPN polega
      tylko na oczernianiu ludzi honoru i ich przyjaciół przez historyków "piszących
      od nowa historię" i podważających prawdę ustaloną przy Okrągłym Stole. Z
      powodu tych wszystkich niegodziwości i kłamstw, zarówno IPN, jak i CBA należy
      zlikwidować. GW wałkuje kilka tematów dyżurnych naraz. Wszytko podporządkowane
      jest jednemu celowi - utrwaleniu monopolu PO na władzę. To dlatego do
      znudzenia ośmiesza się PiS w kabaretowym cyklu gazecianych cyngli. Po każdym
      artykulikiem zgraja komuszków powtarza do znudzenia swoje podśmiechujki. Może
      i w TVN doczekamy się jakiegoś politycznego serialu, ze śmiechem puszczanym w
      tle, w odpowiednim momencie, aby maluczkich pouczyć z kogo się śmiać należy. A
      przecież jest tyle ważnych tematów, na których należałoby się skupić.
      Chociażby sprawa dziwnej umowy gazowej, którą chce narzucić Polsce Gazprom. To
      jednak mogłoby naruszyć dobry image ekipy Tuska, na którego utrwaleniem tak
      gorliwie pracuje gazeciana czeredka.
      • paulhandyman Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 12:56
        representation1 napisał:
        Wszytko podporządkowane
        > jest jednemu celowi - utrwaleniu monopolu PO na władzę. To dlatego do
        > znudzenia ośmiesza się PiS w kabaretowym cyklu gazecianych cyngli.

        ALE TO PIS SIĘ OŚMIESZA A TY RAZEM Z NIM. - DZIENNIKARZE TYLKO PRZEKAZUJA "GENIALNE" STRATEGIE I SLOWA PIS-U CZYLI DE FACTO PREZESA A WIEKSZOSC LUDZI, KTORA NIE JEST GLUPIA SMIEJE SIE SLUSZNIE Z TEGO.

        MASZ PRAWO BYC GLUPCEM !!!! - GWARANTUJE CI TO KONSTYTUCJA

        POZDRAWIAM
        • representation1 Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 13:26
          > WIEKSZOSC LUDZI, KTORA NIE JEST GLUPIA SMIEJE SIE SLUSZNIE Z TEGO.

          Każdy ma prawo śmiać się z czego chce, ale pewne media chcą narzucić nawet
          mądrym ludziom tematy i osoby, z których śmiać się należy i wypada. Ja mogę
          śmiać się i z Kaczorów i z pisiorów, ale dlaczego miałbym uwierzyć, że nie ma
          nic śmiesznego na Donka i platfusów?

          Masz prawo być mądrym. Niezależnie od tego co mówi konstytucja i media.

          Pozdrawiam
          • paulhandyman Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 14:21
            representation1 napisał:

            ? dlaczego miałbym uwierzyć, że nie ma
            > nic śmiesznego na Donka i platfusów?
            >
            > Masz prawo być mądrym. Niezależnie od tego co mówi konstytucja i
            media.
            >

            jest wiele śmiesznego w zachowaniu donka i plaftusów - taka jest
            polityka (nie jest ona czarno/biała tak samo jak nasze życie).
            Jednakże jeśli weźmiesz pod uwagę "poziom śmieszności/nieudacznictwa"
            w PO to jest on dużo niższy niż w PIS. Dlatego ludzie popierają PO -
            są rozsądni - wybierają mniejsze zło.
            > Pozdrawiam
            • representation1 Re: GW i jej cyngle już wiedzą 09.12.09, 16:38
              > Jednakże jeśli weźmiesz pod uwagę "poziom
              > śmieszności/nieudacznictwa" w PO to jest on dużo niższy niż
              > w PIS. Dlatego ludzie popierają PO - są rozsądni
              > - wybierają mniejsze zło.

              Ja też głosowałem na Tuska w wyborach prezydenckich i na PO w parlamentarnych,
              jednak dziś uważam, że nie był to dobry wybór.
              Śmieszny wydaje mi się do dziś ekspremier Marcinkiewicz, śmieszna była dla mnie
              koalicja PiS z Samoobroną, ale może nie byłoby źle, gdyby PiS porządziło do
              końca swojej kadencji. Może układ PRL-bis zostałby bardziej rozbity. Jednak
              Kaczyński dał ponieść się swoim przerośniętym ambicjom. Chciał po prostu za dużo
              i wyszło z tego znacznie mniej.

              A co do rządów PO, to jest to właśnie pasmo nieudacznictwa, które jest coraz
              mniej śmieszne.
      • qreator representation1-prawdziwy-moher, nie męcz sie.. 09.12.09, 13:02
        wytrzyj piane z ryja...
      • tw_wielgus Re: Cyngle..?! 09.12.09, 13:02
        Misiu jak czytam Twoje wypociny to dochodzę do wniosku, że nie
        jesteś w stanie wyjść poza horyzonty myslenia ograniczone gotowymi
        brykami myslowymi przeczytanymi w biuletynie PiS.
        Czytaj ale ze zrozumieniem. Afera w oczywisty sposób była i nikt Ci
        nie stara się wpierać, że jest inaczej. Odwrotnie, to w biuletynie
        PiS redaktorzy starają się wybielać udział członków rządu
        Kaczyńskiego w manipulowaniu przy ustawie.
        Prześmieszna teza o państwowym przedsiębiorstwie został
        bezkrytycznie kupiona przez rzepiane lemingi.
        • representation1 Re: Cyngle..?! 09.12.09, 13:18
          > Afera w oczywisty sposób była i nikt Ci nie stara się wpierać,
          > że jest inaczej.

          To jakiś nowy głos w tej sprawie, wcześniej często spotykałem opinie przeciwne.
          Rozumiem, że w biuletynie PO rozpowszechnia się teraz nową strategię: afera
          owszem była, ale tylko z udziałem PiS.
          • prawdziwy-mocher representation1 , cyngiel kaczynskich i Kiszczaka. 09.12.09, 17:02
            Kiszczak, to nauczyciel Kaczynskich...
            • representation1 Re: representation1 , cyngiel kaczynskich i Kiszc 09.12.09, 18:41
              > Kiszczak, to nauczyciel Kaczynskich...

              Jak to? Kiszczak to przecież "człowiek honoru" i wielki przyjaciel Michnika.
              Jakże mógłby mieć coś wspólnego z Kaczyńskimi? Chyba ci się wszystko pomieszało
              w twoim kociołku, skoro piszesz takie herezje, obrażając "człowieka honoru".
              • po_stach representation1, nie żryj z szamba SB-PIS... 09.12.09, 19:47
                to ci szkodzi, kur.o...
    • bigll21 CBA, Kamiński i wideoloterie 09.12.09, 22:14
      Gazeta Wyborcza wspólnie z Platforma Obywatelska już zacierają z
      radości ręce ... jest coś na byłego szefa CBA M Kamińskiego. Skąd my
      to znamy ? O już wiem ! Były min. sprawiedliwości Z Ziobro też za
      nieopacznie wypowiedziane słowo, stal się dzięki GW i PO najgorszy z
      najgorszych przestępców a dziś Kaminski za sprawą dziennikarzy z
      miękkimi kręgosłupami stanie się gorszy od ZBYCHÓW i RYCHÓW.
    • franciszek18 GWÓwniana gazeta ile wam płaca za te artykóły 09.12.09, 22:18
      cuchnacy ile ty kasy dostajesz za robienie z nas idiotów i ty jestes dzienikarzem.
    • anwad Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kublik... 10.12.09, 11:28
      Czyli stek najmniej nawet wiarygodnych insynuacji. Nie ośmieszajcie się!
      • iq-ok Re: Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kubl 10.12.09, 14:49
        Nie przesadzasz?
        W porównaniu z interpretacjami i dedukcjami kataryny to bardzo
        powściągliwa i trzymająca się faktów analiza dokumentów.
        • anwad Re: Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kubl 10.12.09, 15:09
          Wiesz, chyba już do końca życia nim pozostaniesz...:)
          • iq-ok Re: Czuchnowski i Wielowieyska w zastępstwie Kubl 10.12.09, 15:49
            Pewnie tak jeśli Ty jesteś wzorcowym "nielemingiem":).
    • mkpc Kataryna demaskuje "aferę hazardową"! 10.12.09, 13:28
      Kamiński niewinny! Przeczytajcie sami:

      kataryna.blox.pl/html
      • anwad Re: Kataryna demaskuje "aferę hazardową"! 10.12.09, 15:09
        To oczywiste.
    • mkpc Kamiński lobbystą? oto klika faktów. 10.12.09, 18:30
      w oparciu o dokumenty, na które powołują się redaktorzy Gazety Wybiórczej
      można wysnuć RADYKALNIE odmienne wnioski.

      Chcesz poznać prawdę? Przeczytaj tu:

      kataryna.blox.pl/html
      Dzięki Pani Kasi nie tak łatwo mamić naród propagandą.
    • opinia-pollpressagency Hazard - Narkotyk i- Prostytucja nieletnich 13.12.09, 16:04
      Powoli okrag sie zamyka nad Tu-tak'iem i Po. W tym okregu sa trzy
      ogniwa Hazard - Narkotyki - Prostytucja nieletnich. Wiemy teraz
      dlaczego ta wiedzma minister tak ryczala aby mlode dziewczynki i
      mlodzi chlopcy nie chodzili w pieknych mundurkach szkolnych. Monsie
      na pierwszym miejscy stawiaja identyfikacje ich rasy i sie przed tym
      zapiekle bronia. Tak samo mundurek szkolny jest identyfikatorem
      nieletniego i nie mozna go wpuscic do hazardu, sprzedac alkoholu lub
      papierosow, wstepu do knajpy z wyszynkiem gorzaly a sutenerzy i
      pedofile nie moga sie krecic z prezencikami kolo maluchow. Widac, ze
      Po z ta lizaczka minister z Po dobrze chciala urzadzic polskie
      rodziny. Przypomina mi sie slogan reklamowy "Najlepiej lata sie
      Liniami Somali" a teraz "Najlepiej sie glosuje na Po i na Tu-tak,a".
      BONAWENTURA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka