Dodaj do ulubionych

Europride - test dla warszawiaków

    • ulther Brawo dla Europride w Warszawie 09.01.10, 23:43
      Super, ze ta impreza odbedzie sie w Warszawie. Szkoda tylko, ze jak
      zwykle przy takich okazjach bedzie trzeba wysluchiwac pluwagych
      politykierow bzdurzacych cos o chorobach, nienaturalnosci i
      dmeoralizowaniu nieletnich i rodzin. Wspomna tez, ze nie wyobrazaja
      sobie, zeby manifestacja przeszla obok kosciolow i pomnikow, bo to
      obraza uczucia patriotyczne i religijne...
      • zkporz11 Re: Brawo dla Europride w Warszawie 10.01.10, 07:46
        Przyjde z koza, Do zobaczenia na paradzie
        Nie dla Ksenofobii
      • berserk75 ojej... 10.01.10, 08:40
        to wy się tym przejmujecie? naprawdę? przecież nie demoralizujecie, a pedalstwo
        to coś tak naturalnego, jak małżeństwo kobiety i mężczyzny. niedługo udowodnicie
        pewnie, że mogą być z tego dzieci, jak u zdrowych ludzi :)
        • alejagwiazd Re: ojej... 10.01.10, 10:52
          do berserk:
          Ciekawe jak bys sie czul gdybys przez cale zycie musial ukrywac
          swoja orietnacje z powodu wszechobecnej nagonki na gejow i udawal
          przed innymi, ze tak jak "wszystkim" podobaja ci sie kobiety. Nie
          zycze Ci tego. Nawet nie jestes w stanie wyobrazic sobie jak boli
          takie zycie. Ale to co dla Ciebie , ty jestes "normalny" mozesz
          obscikiwac sie ze swoja panieną w parku, w autobusie i nie masz
          takich problemow.
    • zkporz11 Europride - test dla warszawiaków 10.01.10, 07:49
      Nie jestem z W-wy ale przylacze sie z koza.
      Nie dla ksenofobii.
    • hiszpania170909 staropolska normalnosc 10.01.10, 10:13
      Obrzydliwi jestescie "polaczkowie" z ta swoja normalnoscia i
      zacietrzewieniem. Narod wybrany, świety, nalepszy pod słońcem, naród
      pełen miłości do bliżniego, naród bez grzechu i najbardziej
      skrzywdzony ze wszystkich narodów. Banda pijaków, złodzieji i
      brudasów. Na szczescie mieszkam w Hiszpanii gdzie nikt nie
      krzyczy "pedaly do gazu". Niestety czesto widze moich rodakow jak
      awanturuja sie po pijaku, jak obsikują mury i jak przynoszą wlasne
      piwo do knajpy. Udławcie sie , Wy Normalni !!!!!!!
      • mefisto_12 Re: staropolska normalnosc 10.01.10, 12:09
        POLACZKOWIE tez siusiają do fontann w Europie, widziałem taką scenę
        w Berlinie.
      • mefisto_12 Re: staropolska normalnosc 10.01.10, 12:18
        Polaczkowie też siusiają do fontann w Europie to w Berlinie
    • pal666 Homoseksualizm - orientacja czy choroba? 10.01.10, 13:14
      Z podręcznika "Psychologia i życie" Philip G. Zimbardo przy
      współudziale Floyda G. Rucha - Wydawnictwo Naukowe PWN 194:
      "14 grudnia 1973 roku homoseksualiści byli chorymi psychicznie
      zboczeńcami seksualnymi. 15 grudnia 1973 roku homoseksualiści nie
      byli już chorymi psychicznie zboczeńcami. Przemiana ta nie była
      wynikiem masowej terapii, lecz głosowania członków zarządu American
      Psychiatric Association. Oswiadczyli oni, że homoseksualizm
      jest "zaburzeniem orientacji seksualnej" nie wymagającym leczenia, o
      ile dana jednostka nie życzy sobie tego".
      Głosowanie jako metoda dochodzenia do prawdy obietywnej w nauce ma
      dla mnie żadną wartość, dlatego stoję na gruncie poglądów z dnia 14
      grudnia 1973.
      Nie mam też do nich negatywnego stosunku, tak, jak nie dyskryminuję
      innych chorych, np. na cukrzycę.
      Nie widzę natomiast najmniejszego powodu, aby popierać paradę
      propagującą schorzenie psychiczne.
      • mefisto_12 do pal666 10.01.10, 14:50
        To nie popieraj homofobie,a kogo to obchodzi twoje zdanie?
        • foid Re: do pal666 10.01.10, 16:46
          twoja wypowiedz pokazuje jak homosexualisci odnosza sie do ludzi normalnych, i
          ile jadu i zlosliwosci masz w sobie. Duzo ludzi z innymi chorobami np. rak, tez
          sa zli na swiat bo ich taki los spotkal.
          Tacy jak ty uniemozliwaja tez wynalezienie leku na homoseksualizm, bo to bylaby
          homofobia.
        • pal666 Re: do pal666 10.01.10, 18:35
          a kogo obchodzi Twoje ?
          Rozumiem, że negujesz FAKTY przytoczone w podręczniku akademickim ?
          Nie wiem, dlaczego nazywasz mnie homofobem, przecież mnie nie znasz, ja nie
          jestem tak odważny, żeby po tej wymianie zdań okreslić Cię inaczej niż "bufon" i
          "ignorant".
          Inn
        • pal666 Re: do pal666 11.01.10, 08:29
          Dziekuję Ci za RZECZOWĄ i MERYTORYCZNĄ odpowiedź. Mam pytanie: od
          jak dawna jesteś czytelnikiem GW ?
          P.S.: moim i Twoim zdaniem interesuja się choćby instytucje
          prowadzące badania opinii publicznej. Nota bene komentowany przez
          nas artykuł przywołuje wyniki takich badań.
          Pozdrawiam i życzę Ci dalszych konstruktywnych i wyważonych opinii w
          dyskusjach na różnych forach.
    • foid Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 10.01.10, 15:57
      Kobieta+Mezczyzna to jest normalne. Wszystko inne to zobczenie i choroba umyslowa.
      Tym ludziom trzeba pomodz sie leczyc a nie organizowac im parady.
      • alejagwiazd Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 16:38
        Jak chcesz leczyc gejow ? Zachęcając do całowania pochwy i innych
        atrybutów kobiecości , które w nich budzą takie samo obrzydzenie
        jakie w tobie budzi scena dwoch obcujących ze sobą facetów? Zrozum
        czlowieku, jednym podobaja sie kobiety a innym faceci. A może
        chciałbyć ich po prostu pozamykać albo kazać udawać hetero ?
        • foid Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 17:12
          nic im nie chce narzucac, i niech nikt mi nie narzuca ze to zboczenie jest
          normalne, to jest zobczenie i tyle, a kupa zboczencow paradujacych przez
          warszawe nie zmieni faktu ze to bylo, jest i bedzie zboczeniem, dla niektorych
          uwodzenie malych dzieci jest normalne, i co moze im tez pozwolic, to samo odnosi
          sie do innch zboczen typu nekrofilja, czy beastiality, i co im tez pozwalac bo
          ich to pociaga?

          leczyc, leczyc, leczyc.
          • alejagwiazd Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 17:40
            Ty nic nie rozumiesz i nawet nie chcesz zrozumiec. Nie porownuj
            zwiazku dwoch doroslych osob z molestowaniem dzieci, zwierzat czy
            zwlok. Takie zestawienia maja tylko na celu obrzydzenie gejow
            reszcie spoleczenstwa. Ja mam partnera i chce aby w ciezkich
            chwilach mial prawo zdecydowac o tym czy mam byc operwany a gdy umre
            aby mogl mnie pochowac. Nie chce aby pochowala mnie opieka spoleczna
            i ona decydowala o tym jak mnie leczyc gdy bede nieprzytomny.
            Niestety tacy ludzie jak ty odmowiaja mi prawa do decydowania o tym
            co stanie sie ze mna gdy nie bede juz mogl sie wypowiedziec. Ciesz
            sie wiec swoim heteroseksualizmem i ciesz sie, ze nie musisz sie
            martwic o to kto cie pochowa gdy umrzesz. Z Bogiem
            • pal666 Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 18:49
              Rozumiem Cię, lecz nie trzeba być pederastą, aby upoważnić kogokolwiek do tych
              czynności, o których piszesz. W świetle naszego systemu prawnego naprawdę nie ma
              problemu. I wiem co piszę, gdyż sam jestem w zwiazku nieformalnym z moja partnerką.
              • yganka Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 23:31
                aha, i twierdzisz ze masz takie same prawa jak w malzenstwie? jak
                przyjdzie ci bulic 20% podatek od spadku to porozmawiamy. jak
                przyjdzie ci zeznawac w procesie karnym lub cywilnym przeciwko
                twojej partnerce - porozmawiamy. jak przyjdzie ci decydowac o jej
                dalszym leczeniu, gdy bedzie nieprzytomna, a lekarz cie nie dopusci
                do karty choroby - tez pogadamy. wiecej przykladow?
                [url=http://wyborcza.pl/1,75478,7435104,Europride___test_dla_w
                arszawiakow.html]www.zwiazkipartnerskie.info[/url]
                • pal666 Re: Swietowanie Zboczenia 11.01.10, 07:23
                  dzięki za tę troskę o moje finanse ale daj sobie na wstrzymanie, poradzę sobie.
                  Podtrzymuję to, co napisałem uprzednio.
            • foid Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 19:18
              nie o to mi chodzi, mam szacunek dla kazdego czlowieka, homoseksualizm nie jest
              wina tego ktory na to cierpi, tak jak inne choroby, ale mam problem z
              promowaniem takiego trybu zycia, czy porownywania go do normalnego malzenstwa,
              czy pozwalaniem parom homoseksualnym na adopcje dzieci.
      • jacek226315 Re: Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 10.01.10, 18:12
        foid napisal:
        ">Tym ludziomtrzeba pomodz...>
        a Tobie trzeba pomoc w korzystaniu ze slownika ortograficznego
        • foid Re: Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 10.01.10, 19:16
          jak koncza sie argumenty zaczyna sie sprawdzanie pisowni.

          przepraszam, mieszkam poza krajem od 25 lat to i niektore rzeczy zapominam
          • jacek226315 Re: Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 11.01.10, 00:55
            pewnie mieszkasz w Polnocnej Korei ze swymi pogladami,a nawet jesli
            mieszkasz na zachodzie to tylko udawadniasz,iz polacy sa
            niereformowalni.
            Ps> Nie jestem gayem
    • 1andy_b Obawiam się, że to nie będzie test na otwartość! 10.01.10, 18:19
      To będą gratisowe, bonusowe punkty w kampanii prezynadętego! Panie
      prezydęcie, Gej jest twoim Bratem!
    • ksiadz_gazeta prezydent Tusk 10.01.10, 18:58
      co myśli o tej pedalskiej procesji?
    • heterofob2 na paradzie można dużo zarobić 10.01.10, 19:07

    • q-ku a czemu zaraz test? 10.01.10, 19:52
      dostali zgodę to pies ich trącał - mamy demokrację

      ale zdawać żadnych testów wobec nich nikt nie musi


      jak ja jadę do wawy to nikt jakoś nie zdaje wobec mnie testu (w zasadzie
      bardzo wielu nie zdaje np uczestnicy ruchu drogowego)
    • inkwizytorstarszy Europride - test dla warszawiaków 10.01.10, 22:51
      A "mocherki" już produkują krzyże ,z których mają usypać barykadę na
      trasie parady. Podobno krzyży nikt nie ruszy. No,zobaczymy...
    • kumotrzysko Jestem gejem i brzydzę się parad 11.01.10, 02:43
      Wzbudzają we mnie wstręt. Bo mnie interesuje tylko seks, seks i
      jeszcze raz seks. A NIE JAKIEŚ TAM PARADOWANIE. W czasach, kiedy nie
      było tych wszystkich parad wyrwanie faceta na ulicy było tak proste
      jak bułka z masłem. Przepraszam, że cytuję tu fragmenty
      słynnego "Lubiewa" Michała Witkowskiego.
      Ale wiem, że mimo to zostanę zmieszany z błotem typu "ty zboczeńcu".
      Więc może jednak mają jakiś sens i te parady?
    • ksiadz_gazeta pierwsze relacje z parady 11.01.10, 08:39
      www.youtube.com/user/layekwok
    • fanzwloch Poznajmy bliżej subkulturę gejowską 11.01.10, 12:30
      Przed Europride mam pewne pytanie. Otóż mój syn gdzieś uslyszał, że
      w klubach da gejów istnieje dark room. Spytał mnie o to ale ja nie
      potrafiłem mu odpowiedzieć a jedyne skojarzenia miałem z ciemnią
      fotograficzną, jakie istniały w klubach fotograficznych np. przy
      domach kultury. W zwiazku z tym, że syn, choćby przy okazji
      Europride może chcieć poznać bliżej subkulturę gejów, a zapewne
      kluby gejowskie będą wówczas szczególnie tętnić życiem, proszę o
      informacje na ten temat, by nie wszedł na ingoranta a tym bardziej
      na homofoba.
      • kumotrzysko Polecam film "Cruising" z 1980 roku 13.01.10, 00:18
        fanzwloch napisał:

        > Przed Europride mam pewne pytanie. Otóż mój syn gdzieś uslyszał,
        że
        > w klubach da gejów istnieje dark room. Spytał mnie o to ale ja nie
        > potrafiłem mu odpowiedzieć a jedyne skojarzenia miałem z ciemnią
        > fotograficzną, jakie istniały w klubach fotograficznych np. przy
        > domach kultury. W zwiazku z tym, że syn, choćby przy okazji
        > Europride może chcieć poznać bliżej subkulturę gejów, a zapewne
        > kluby gejowskie będą wówczas szczególnie tętnić życiem, proszę o
        > informacje na ten temat, by nie wszedł na ingoranta a tym bardziej
        > na homofoba.
        Wobec tego polecam świetny film "Cruinsing" - "Zadanie specjalne" z
        1980 roku z Al Pacino w roli głównej. To film o seryjnym zabójcy
        gejów który grasuje w New Yorku przez całe lata siedemdziesiąte, a
        właśnie policjant Steve Burns dostaje "zadanie specjalne" schwytania
        go i musi chodzić po klubach gejowskich sado-maso.
        Można go ściągnąć z internetu, bo w sklepie nigdzie się nie kupi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka