ulther Brawo dla Europride w Warszawie 09.01.10, 23:43 Super, ze ta impreza odbedzie sie w Warszawie. Szkoda tylko, ze jak zwykle przy takich okazjach bedzie trzeba wysluchiwac pluwagych politykierow bzdurzacych cos o chorobach, nienaturalnosci i dmeoralizowaniu nieletnich i rodzin. Wspomna tez, ze nie wyobrazaja sobie, zeby manifestacja przeszla obok kosciolow i pomnikow, bo to obraza uczucia patriotyczne i religijne... Odpowiedz Link Zgłoś
zkporz11 Re: Brawo dla Europride w Warszawie 10.01.10, 07:46 Przyjde z koza, Do zobaczenia na paradzie Nie dla Ksenofobii Odpowiedz Link Zgłoś
berserk75 ojej... 10.01.10, 08:40 to wy się tym przejmujecie? naprawdę? przecież nie demoralizujecie, a pedalstwo to coś tak naturalnego, jak małżeństwo kobiety i mężczyzny. niedługo udowodnicie pewnie, że mogą być z tego dzieci, jak u zdrowych ludzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
alejagwiazd Re: ojej... 10.01.10, 10:52 do berserk: Ciekawe jak bys sie czul gdybys przez cale zycie musial ukrywac swoja orietnacje z powodu wszechobecnej nagonki na gejow i udawal przed innymi, ze tak jak "wszystkim" podobaja ci sie kobiety. Nie zycze Ci tego. Nawet nie jestes w stanie wyobrazic sobie jak boli takie zycie. Ale to co dla Ciebie , ty jestes "normalny" mozesz obscikiwac sie ze swoja panieną w parku, w autobusie i nie masz takich problemow. Odpowiedz Link Zgłoś
zkporz11 Europride - test dla warszawiaków 10.01.10, 07:49 Nie jestem z W-wy ale przylacze sie z koza. Nie dla ksenofobii. Odpowiedz Link Zgłoś
hiszpania170909 staropolska normalnosc 10.01.10, 10:13 Obrzydliwi jestescie "polaczkowie" z ta swoja normalnoscia i zacietrzewieniem. Narod wybrany, świety, nalepszy pod słońcem, naród pełen miłości do bliżniego, naród bez grzechu i najbardziej skrzywdzony ze wszystkich narodów. Banda pijaków, złodzieji i brudasów. Na szczescie mieszkam w Hiszpanii gdzie nikt nie krzyczy "pedaly do gazu". Niestety czesto widze moich rodakow jak awanturuja sie po pijaku, jak obsikują mury i jak przynoszą wlasne piwo do knajpy. Udławcie sie , Wy Normalni !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mefisto_12 Re: staropolska normalnosc 10.01.10, 12:09 POLACZKOWIE tez siusiają do fontann w Europie, widziałem taką scenę w Berlinie. Odpowiedz Link Zgłoś
mefisto_12 Re: staropolska normalnosc 10.01.10, 12:18 Polaczkowie też siusiają do fontann w Europie to w Berlinie Odpowiedz Link Zgłoś
pal666 Homoseksualizm - orientacja czy choroba? 10.01.10, 13:14 Z podręcznika "Psychologia i życie" Philip G. Zimbardo przy współudziale Floyda G. Rucha - Wydawnictwo Naukowe PWN 194: "14 grudnia 1973 roku homoseksualiści byli chorymi psychicznie zboczeńcami seksualnymi. 15 grudnia 1973 roku homoseksualiści nie byli już chorymi psychicznie zboczeńcami. Przemiana ta nie była wynikiem masowej terapii, lecz głosowania członków zarządu American Psychiatric Association. Oswiadczyli oni, że homoseksualizm jest "zaburzeniem orientacji seksualnej" nie wymagającym leczenia, o ile dana jednostka nie życzy sobie tego". Głosowanie jako metoda dochodzenia do prawdy obietywnej w nauce ma dla mnie żadną wartość, dlatego stoję na gruncie poglądów z dnia 14 grudnia 1973. Nie mam też do nich negatywnego stosunku, tak, jak nie dyskryminuję innych chorych, np. na cukrzycę. Nie widzę natomiast najmniejszego powodu, aby popierać paradę propagującą schorzenie psychiczne. Odpowiedz Link Zgłoś
mefisto_12 do pal666 10.01.10, 14:50 To nie popieraj homofobie,a kogo to obchodzi twoje zdanie? Odpowiedz Link Zgłoś
foid Re: do pal666 10.01.10, 16:46 twoja wypowiedz pokazuje jak homosexualisci odnosza sie do ludzi normalnych, i ile jadu i zlosliwosci masz w sobie. Duzo ludzi z innymi chorobami np. rak, tez sa zli na swiat bo ich taki los spotkal. Tacy jak ty uniemozliwaja tez wynalezienie leku na homoseksualizm, bo to bylaby homofobia. Odpowiedz Link Zgłoś
pal666 Re: do pal666 10.01.10, 18:35 a kogo obchodzi Twoje ? Rozumiem, że negujesz FAKTY przytoczone w podręczniku akademickim ? Nie wiem, dlaczego nazywasz mnie homofobem, przecież mnie nie znasz, ja nie jestem tak odważny, żeby po tej wymianie zdań okreslić Cię inaczej niż "bufon" i "ignorant". Inn Odpowiedz Link Zgłoś
pal666 Re: do pal666 11.01.10, 08:29 Dziekuję Ci za RZECZOWĄ i MERYTORYCZNĄ odpowiedź. Mam pytanie: od jak dawna jesteś czytelnikiem GW ? P.S.: moim i Twoim zdaniem interesuja się choćby instytucje prowadzące badania opinii publicznej. Nota bene komentowany przez nas artykuł przywołuje wyniki takich badań. Pozdrawiam i życzę Ci dalszych konstruktywnych i wyważonych opinii w dyskusjach na różnych forach. Odpowiedz Link Zgłoś
foid Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 10.01.10, 15:57 Kobieta+Mezczyzna to jest normalne. Wszystko inne to zobczenie i choroba umyslowa. Tym ludziom trzeba pomodz sie leczyc a nie organizowac im parady. Odpowiedz Link Zgłoś
alejagwiazd Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 16:38 Jak chcesz leczyc gejow ? Zachęcając do całowania pochwy i innych atrybutów kobiecości , które w nich budzą takie samo obrzydzenie jakie w tobie budzi scena dwoch obcujących ze sobą facetów? Zrozum czlowieku, jednym podobaja sie kobiety a innym faceci. A może chciałbyć ich po prostu pozamykać albo kazać udawać hetero ? Odpowiedz Link Zgłoś
foid Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 17:12 nic im nie chce narzucac, i niech nikt mi nie narzuca ze to zboczenie jest normalne, to jest zobczenie i tyle, a kupa zboczencow paradujacych przez warszawe nie zmieni faktu ze to bylo, jest i bedzie zboczeniem, dla niektorych uwodzenie malych dzieci jest normalne, i co moze im tez pozwolic, to samo odnosi sie do innch zboczen typu nekrofilja, czy beastiality, i co im tez pozwalac bo ich to pociaga? leczyc, leczyc, leczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
alejagwiazd Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 17:40 Ty nic nie rozumiesz i nawet nie chcesz zrozumiec. Nie porownuj zwiazku dwoch doroslych osob z molestowaniem dzieci, zwierzat czy zwlok. Takie zestawienia maja tylko na celu obrzydzenie gejow reszcie spoleczenstwa. Ja mam partnera i chce aby w ciezkich chwilach mial prawo zdecydowac o tym czy mam byc operwany a gdy umre aby mogl mnie pochowac. Nie chce aby pochowala mnie opieka spoleczna i ona decydowala o tym jak mnie leczyc gdy bede nieprzytomny. Niestety tacy ludzie jak ty odmowiaja mi prawa do decydowania o tym co stanie sie ze mna gdy nie bede juz mogl sie wypowiedziec. Ciesz sie wiec swoim heteroseksualizmem i ciesz sie, ze nie musisz sie martwic o to kto cie pochowa gdy umrzesz. Z Bogiem Odpowiedz Link Zgłoś
pal666 Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 18:49 Rozumiem Cię, lecz nie trzeba być pederastą, aby upoważnić kogokolwiek do tych czynności, o których piszesz. W świetle naszego systemu prawnego naprawdę nie ma problemu. I wiem co piszę, gdyż sam jestem w zwiazku nieformalnym z moja partnerką. Odpowiedz Link Zgłoś
yganka Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 23:31 aha, i twierdzisz ze masz takie same prawa jak w malzenstwie? jak przyjdzie ci bulic 20% podatek od spadku to porozmawiamy. jak przyjdzie ci zeznawac w procesie karnym lub cywilnym przeciwko twojej partnerce - porozmawiamy. jak przyjdzie ci decydowac o jej dalszym leczeniu, gdy bedzie nieprzytomna, a lekarz cie nie dopusci do karty choroby - tez pogadamy. wiecej przykladow? [url=http://wyborcza.pl/1,75478,7435104,Europride___test_dla_w arszawiakow.html]www.zwiazkipartnerskie.info[/url] Odpowiedz Link Zgłoś
pal666 Re: Swietowanie Zboczenia 11.01.10, 07:23 dzięki za tę troskę o moje finanse ale daj sobie na wstrzymanie, poradzę sobie. Podtrzymuję to, co napisałem uprzednio. Odpowiedz Link Zgłoś
foid Re: Swietowanie Zboczenia 10.01.10, 19:18 nie o to mi chodzi, mam szacunek dla kazdego czlowieka, homoseksualizm nie jest wina tego ktory na to cierpi, tak jak inne choroby, ale mam problem z promowaniem takiego trybu zycia, czy porownywania go do normalnego malzenstwa, czy pozwalaniem parom homoseksualnym na adopcje dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek226315 Re: Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 10.01.10, 18:12 foid napisal: ">Tym ludziomtrzeba pomodz...> a Tobie trzeba pomoc w korzystaniu ze slownika ortograficznego Odpowiedz Link Zgłoś
foid Re: Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 10.01.10, 19:16 jak koncza sie argumenty zaczyna sie sprawdzanie pisowni. przepraszam, mieszkam poza krajem od 25 lat to i niektore rzeczy zapominam Odpowiedz Link Zgłoś
jacek226315 Re: Swietowanie Zboczenia i Choroby Umyslowej 11.01.10, 00:55 pewnie mieszkasz w Polnocnej Korei ze swymi pogladami,a nawet jesli mieszkasz na zachodzie to tylko udawadniasz,iz polacy sa niereformowalni. Ps> Nie jestem gayem Odpowiedz Link Zgłoś
1andy_b Obawiam się, że to nie będzie test na otwartość! 10.01.10, 18:19 To będą gratisowe, bonusowe punkty w kampanii prezynadętego! Panie prezydęcie, Gej jest twoim Bratem! Odpowiedz Link Zgłoś
ksiadz_gazeta prezydent Tusk 10.01.10, 18:58 co myśli o tej pedalskiej procesji? Odpowiedz Link Zgłoś
q-ku a czemu zaraz test? 10.01.10, 19:52 dostali zgodę to pies ich trącał - mamy demokrację ale zdawać żadnych testów wobec nich nikt nie musi jak ja jadę do wawy to nikt jakoś nie zdaje wobec mnie testu (w zasadzie bardzo wielu nie zdaje np uczestnicy ruchu drogowego) Odpowiedz Link Zgłoś
inkwizytorstarszy Europride - test dla warszawiaków 10.01.10, 22:51 A "mocherki" już produkują krzyże ,z których mają usypać barykadę na trasie parady. Podobno krzyży nikt nie ruszy. No,zobaczymy... Odpowiedz Link Zgłoś
kumotrzysko Jestem gejem i brzydzę się parad 11.01.10, 02:43 Wzbudzają we mnie wstręt. Bo mnie interesuje tylko seks, seks i jeszcze raz seks. A NIE JAKIEŚ TAM PARADOWANIE. W czasach, kiedy nie było tych wszystkich parad wyrwanie faceta na ulicy było tak proste jak bułka z masłem. Przepraszam, że cytuję tu fragmenty słynnego "Lubiewa" Michała Witkowskiego. Ale wiem, że mimo to zostanę zmieszany z błotem typu "ty zboczeńcu". Więc może jednak mają jakiś sens i te parady? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiadz_gazeta pierwsze relacje z parady 11.01.10, 08:39 www.youtube.com/user/layekwok Odpowiedz Link Zgłoś
fanzwloch Poznajmy bliżej subkulturę gejowską 11.01.10, 12:30 Przed Europride mam pewne pytanie. Otóż mój syn gdzieś uslyszał, że w klubach da gejów istnieje dark room. Spytał mnie o to ale ja nie potrafiłem mu odpowiedzieć a jedyne skojarzenia miałem z ciemnią fotograficzną, jakie istniały w klubach fotograficznych np. przy domach kultury. W zwiazku z tym, że syn, choćby przy okazji Europride może chcieć poznać bliżej subkulturę gejów, a zapewne kluby gejowskie będą wówczas szczególnie tętnić życiem, proszę o informacje na ten temat, by nie wszedł na ingoranta a tym bardziej na homofoba. Odpowiedz Link Zgłoś
kumotrzysko Polecam film "Cruising" z 1980 roku 13.01.10, 00:18 fanzwloch napisał: > Przed Europride mam pewne pytanie. Otóż mój syn gdzieś uslyszał, że > w klubach da gejów istnieje dark room. Spytał mnie o to ale ja nie > potrafiłem mu odpowiedzieć a jedyne skojarzenia miałem z ciemnią > fotograficzną, jakie istniały w klubach fotograficznych np. przy > domach kultury. W zwiazku z tym, że syn, choćby przy okazji > Europride może chcieć poznać bliżej subkulturę gejów, a zapewne > kluby gejowskie będą wówczas szczególnie tętnić życiem, proszę o > informacje na ten temat, by nie wszedł na ingoranta a tym bardziej > na homofoba. Wobec tego polecam świetny film "Cruinsing" - "Zadanie specjalne" z 1980 roku z Al Pacino w roli głównej. To film o seryjnym zabójcy gejów który grasuje w New Yorku przez całe lata siedemdziesiąte, a właśnie policjant Steve Burns dostaje "zadanie specjalne" schwytania go i musi chodzić po klubach gejowskich sado-maso. Można go ściągnąć z internetu, bo w sklepie nigdzie się nie kupi. Odpowiedz Link Zgłoś