cudaktusk 14.01.10, 15:54 Chyba sobie kupię G.Wyborczą bo mi sie papier z dziurkami kończy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lugner.bakayaro [...] 14.01.10, 16:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:10 "Jeżeli mamy do czynienia z poważnym ośrodkiem, który rozpoczął kampanię prezydencką, to z pewnością "Gazeta Wyborcza" zaczęła to robić - dodał." ***************************** Gdyby GW nic nie pisała, to też by było źle - ten sam Wypych stwierdziłby zapewne, że GW coś ukrywa. PiS to jednak partia ludzi, którzy zatrzymali się w rozwoju emocjonalnym gdzieś w wieku 10 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:19 maruda.r napisał: > > PiS to jednak partia ludzi, którzy zatrzymali się w rozwoju emocjonalnym gdzieś > w wieku 10 lat. > Skoro I sekretarz ks-pis osiagnal rozwoj 11-latka, to wiadomo, ze najmundrzejszy madrzejszych od siebie nie potrzebuje. A po cholere mu konkurencja w jego "demokratycznej" selcie??? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:34 Daleko bardziej interesującą informacją niż wynużenia pisowskich frontmanów jest to, że internauta kryjący się pod nickiem cudatusk podciera się papierem z dziurkami. Odpowiedz Link Zgłoś
lugner.bakayaro Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:39 tia to dosyc cekawe. czyzby to byl papier perforowany ? wsumie jest to mozliwe prawdopodobinie klub internetowych trolli pisu dziala na zabytkowych pcetach z lat prl ktore to korzystaja z kart perforowanych :P a one maja dziurki "{ Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:51 Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich należała "Odra", patrioci. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:04 tw_wielgus napisał: > Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich > należała "Odra", patrioci. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:45 Jestem za... Ale PiS będzie przeciw. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Przez 5 lat wetowal "krecenie lodow" -co za strata 15.01.10, 17:17 Re: I tego gamonia przez 5 lat utrzymujemy... M: sadze, ze wy z mafii utrzymujecie Zbycha, Grzecha czy Donaldzika bo tak regularnie na nich glosujecie.... Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32 www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/ 76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa. Odpowiedz Link Zgłoś
ws60 mirmat1 16.01.10, 14:48 patriotyczna prawica :)) ty bucu, od kiedy prawica jest patriotyczna.. od kiedy pis jest prawicowy jebie ci się pod kopułą Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: I tak źle, i tak niedobrze 17.01.10, 15:18 mirmat1 napisał: > tw_wielgus napisał: > > > Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich > > należała "Odra", patrioci. PISiaki to głuptaki. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 "sondazowe" wyniki Tymoszenki jak Kaczynskiego, he 18.01.10, 02:13 3henryk napisał: > mirmat1 napisał: > > > tw_wielgus napisał: > > > > > Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich > > > należała "Odra", patrioci. > > PISiaki to głuptaki. M: wiem, ze Scetyna nie wymaga od was wielkiej inteligencji (instrukcja Schetyny dla trolli: ...kilka razy dziennie odwiedzic portal i dodac do kilku topowych artykołow swoj komentarz…nie wdawanie sie w dyskusje…efekt bedzie naprawde zauwazalny….Prosze jednak w tym informowaniu o nalezyta dyskrecje: www.dziennik.pl/polityka/article213016/Tajna_instrukcja_PO_Przejac_internet_.html?service=print) ...ale potraktuje cie choc troche powaznie - istnieje inteligentny elektorat Tuska.... Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32 www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/ 76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa. ...ale ty nalezysz jak mi sie wydaje do tych uposledzoneych co nie kradna ale wierza w "cuda" Tuska. Zeby ci umilic czas chce przypomniec, ze "sondaze" (pewnie sfabrykowane przez te same co GW instytucje) pokazywaly tydzien temu poparcie dla Julii Tymoszenko 20%. Dostala praktycznie 30% i z glosami Juszczenki wygra wybory. Tak bedzie tez z Lechem Kaczynskim. Janukowicz to Ukrainskie wcielenie Tuska z jego lizusotwem dla obcych. Juszczenko skompromitowal sie "lyberalna" polityka ekonomiczna w stylu PO. Julia Tymoszenko to blizniacza siostra Kaczynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:49 Te dziurki w papierze maja pewno jakas magiczna sile rozpierania mozgu podczas podcierania, ktora to interkosmonauta "cudatusk" chcial sie publicznie pochwalic. Jezeli mu te dziurki w papierze taka ulge przynosza, to niech go dalej stosuje. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:54 A może to alegoria? Taka poetycka przenośnia mająca na celu zobrazowanie perforacji szarych komórek, jakie dokonało wieloletnie słuchanie ukochanego radia pisowców, żródła prawdy geotermalnej? Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:05 Nie jestem pewna, czy szare komorki perforuja, dotad slyszalam jedynie o ich zaniku. Moment, chyba masz jednak racje, "perforowane komorki" zostaly stwierdzone u krow chorych na gabczasta encefalopatie bydla, czyli BSE. Chorobe te stwierdzono rowniez u ludzi, wiec niewykluczone, ze pan "cudatusk" jest jej nosicielem. Dobrze mu to nie wrozy... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:43 Przejdźmy do wniosku końcowego - zamiłowanie do kaczek może spowodować chorobę szalonych krów. Co przed chwilą udało Ci się udowodnić na reprezentatywnej próbce moheru. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: I tak źle, i tak niedobrze 17.01.10, 15:15 tw_wielgus napisał: > Daleko bardziej interesującą informacją niż wynużenia pisowskich > frontmanów jest to, że internauta kryjący się pod nickiem cudatusk > podciera się papierem z dziurkami. Powinien zmienić nick na cuchnodup. Odpowiedz Link Zgłoś
weszpolak Re: "Sondażami nie należy się ekscytować" 14.01.10, 16:43 Pan Wypych najwyraźniej szybko wypchnął z pamięci jeden z niedawnych sondaży, po którym całe pisiactwo miało (krótki ale intensywny) kolorowy zawrót głowy ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
acer0 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:18 maruda.r napisał: "Jeżeli mamy do czynienia z poważnym ośrodkiem, który rozpoczął kampanię > prezydencką, to z pewnością "Gazeta Wyborcza" zaczęła to robić - dodał." > ***************************** > Gdyby GW nic nie pisała, to też by było źle - ten sam Wypych stwierdziłby zapewne, że GW coś ukrywa. PiS to jednak partia ludzi, którzy zatrzymali się w rozwoju emocjonalnym gdzieś w wieku 10 lat. > ---------------------------------------------------------------- Po części masz racje bo ludzie w wieku 10 lat jeszcze nie nauczyli się kłamać i oszukiwać. I na dodatek szczerzy aż do bólu. Ale PO i Tusk to mistrzowie w oszustwach, aferach i krętactwie. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: I tak źle, i tak niedobrze 15.01.10, 09:05 Jest taka pewna grupa, która kłamała juz gdy w pampersy PiSiła (sorry wtedy nie było jeszcze pampersów). Odpowiedz Link Zgłoś
lugner.bakayaro Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:13 bokassa hahah rotfl lmao nc rotflcopter omfg omg ahhaah no nie moge tak na serio ile wam placa ? bo chyba za darmo takich idiotyzmow to nie da sie pisac. plucie na polakow buhahaah tak sie sklada ze patrzac obiektywnie to gw jest polska gazeta tworzona przez polakow . chyba ze zaczynasz podzial ala hitler na prawdziwych polakow i nie prawdziwych polakow. jesli tak to nalezy cie potraktowac jak ak traktowala kolaborantow . kula w leb. anyway kaczka dziwaczka jest faszysta i nie bedzie prezydentem co ja tam zreszta bede sie rozpisywal .. zobacz sobie wynik ostatnich wyborow parlamentarnych pis dostal w pupcie tak ze sie kurzylo bo POLACY NIE CHCA FASZYSTOW , moga rzadzic zlodzieje moga rzadzic "kolesiowie" ludzie maja to w dupie do poki rzad nei proboje ich zmusic to jakiegos styolu zycia , i dopoki rzad nie narzuca im jakies idiotycznej pseudomoralnosci pie...o chrzescijanskich wartosciahc i calego tego katolickiego chlamu . sram na to jesli juz mam w cos wierzyc to wierze w shreka i boginie z Avatara i to tyle na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
ww51gl Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:09 Lech Kaczyński został Prezydentem RP dzięki kłamstwu Jarosława Kaczynskiego, że nie zosrtanie premierem RP - a z Marcinkiewiczem to była ściema wlaśnie pod to klamstwo,oraz dzięki poparciu Samoobrony, która wówczas przymierzała się do kolicji z PIS. w 2010 r. to się nie powtórzy - Na szczęscie Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 15.01.10, 13:35 Z całą pewnością Kaczyńskiemu pomogł również obrzydliwy myk Kurskiego z dziadkiem z Wehrmachtu. Nie wspomniał bęcwał, że dla mieszkanców ziem okupowanych przez III rzeszę wybór był prosty: pasiak albo feldgrau. Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:18 Będę głosował na Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster "będzie głosował na tuska" 14.01.10, 16:27 jejku, jak mu zazdroszczę, bo mnie mamusia nie pozwala; mówi, że mu źle z oczu patrzy Odpowiedz Link Zgłoś
gregory501 [...] 14.01.10, 19:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: "będzie głosował na tuska" 15.01.10, 09:43 Auć!!!!tyle nieszczęść naraz, a to to dopiero musiało bardzo boleć, a nikt ci na dodatek tego jeszcze ostatnio nie umarł? Maybe I grow older but it's sure I'll have never grown up. Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 Zawiedzeni PiS-owcy 14.01.10, 16:22 Pawel Wypych, Marian Blaszczyk i niejaki niespelniony dr. Migalski maja pretesje do "Gazety Wyborczej", tylko niewiem dlaczego?. Biuro Prezydenta, Biuro Ochrony Rzadu i sam Pan Prezydent prowadza kampanie wyborcza juz conajmniej od roku. Brakuje mi w wypowiedziech tylko tego "dupka" od ucinania reki, czy specjalisty z Wermachtu. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory501 [...] 14.01.10, 19:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Zawiedzeni PiS-owcy 15.01.10, 09:40 Auć!!!! to musiało bardzo boleć, tyle nieszczęść naraz. Odpowiedz Link Zgłoś
tvpis A tak to będzie wyglądało w Wiadomościach 14.01.10, 16:23 "Lech Kaczyński idzie po drugą kadencję" "Choć Lech Kaczyński jeszcze oficjalnie nie ogłosił, że będzie się ubiegał o reelekcję, to jednak coraz więcej okoliczności wskazuje na to, że jeżeli tę decyzję ogłosi, to jego zwycięstwo będzie niemal pewne. W przeprowadzonym na zlecenie Wiadomości sondażu, zadano Polakom pytanie którego z polityków najchętniej zaprosiliby na Wigilię. Lech Kaczyński zdeklasował w nim Donalda Tuska, w którego powodzenie w ewentualnej walce o najwyższy urząd w Państwie zdają się wierzyć już tylko najbliżsi pretorianie. [Przebitka z wypowiedzią jakiegoś niezależnego socjologa - np. dr Fedyszak Radziejowskiej ] Kolejnym sygnałem wskazującym na niemal pewne zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego jest opublikowany dziś przez Gazetę Wyborczą ranking prezydencki. Otóż już dziś - nawet przed oficjalnym ogłoszeniem chęci startu - obecny Prezydent może liczyć w starci z potencjalnymi kontrkandydatami na poparcie dochodzące do 40%. Nietrudno dostrzec, że po oficjalnym otwarciu kampanii wyborczej, notowania te jeszcze prawdopodobnie znacznie wzrosną. Dlaczego Polacy pokochali swojego prezydenta? [W tle rozpoczyna się seria zdjęć z prezydentem np.: - na dożynkach, -podpisujacego traktat lizboński -głaszcący po główce jakieś dzieci - w toważystwie ekspertów gospodarczych - w towarzystwie kobet; -zdjecie prezydenta z kotem -zdjęcie z córką i obwiązkowo zdjęcie z B. Obamą] Prezydentura Lecha Kaczyńskiego to bez wątpienia okres największego sukcesu Polski, w którym udział Prezydenta jest nie do przecenienia. Sukcesy na arenie międzynarodowej i rola ponadpartyjnego męża stanu w kraju, stały się znakiem firmowym profesora Lecha Kaczyńskiego. [Wypowiedzi P. Semki, I. Janke i T. Sakiewicza przywołujące największe sukcesy] ["Setka":] Choć wyścig o fotel prezydencki jeszcze się oficjalnie nie rozpoczął, już dziś widać, że pokonanie Lecha Kaczyńskiego będzie bardzo trudne jeśli nie niemożliwe. Największą siłą urzędującego prezydenta są jego liczne dokonania, których obalić się nie da. Dziesięć miesięcy przed wyborami, najbardziej intrygującym pytaniem jest dziś nie to, kto je wygra, lecz to czy Lech Kaczyński będzie potrzebował na to dwóch tur. Z przed pałacu prezydenckiego - Marek Pyza - Wiadomości. " Odpowiedz Link Zgłoś
lugner.bakayaro Re: A tak to będzie wyglądało w Wiadomościach 14.01.10, 16:26 tia .. dokonania .. no w sumie .. po dlugiej batali wyblagal zeby mu dali krzeslo i pozwolili poleciec samolotem ROOOOOOOOTFFFFFLLLL to jest poprostu komedia Odpowiedz Link Zgłoś
basia12.1 Re: A tak to będzie wyglądało w Wiadomościach 14.01.10, 17:00 To jeszcze nie koniec Oto na ekranie pojawia się Małgorzata Wyszyńska i ogłasza Mamy dla Państwa najnowszy sondaż:Platforma dramatycznie traci poparcie 49% to 2% mniej niż w poprzednim sondażu, zato PIS szybuje już 24 % polaków deklaruje poparcie dla partji premiera Jarosława Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 16:26 Nie pierwszy raz GW startuje w kampanii prezydenckiej. Pierwszy raz za Mazowieckim przeciw L.Wałesie. Następnie za Kwaśniewskim przeciw Wałęsie. Teraz przeciwko L.Kaczyńskiemu za Olechowskim??? Odpowiedz Link Zgłoś
lugner.bakayaro Re: Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 16:30 w koncu sie nazywa "wyborcza" i sie udziela w wyborach to w czym problem ? PiS sie nazywa prawo i sprawiedliwosc a ni chu nie ma nic wspolnego ni z zjednym ni z drugim . jedynie ma wiele wspolnego z bogiem a przynajmnej tym papierowym mamona zwanym i przez jej papieza rydzyka niepokalanego blogoslawionego i najukochanszego ojca dyrektora zatwierdzonym .. ROOOTFLCOPTER Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 17:08 "W wolnej Polsce nikt nigdy nie próbował niczego na mnie wymóc ani w TVP, ani w gazetach i rozgłośniach regionalnych, dla których pisałem i mówiłem, ani w Expressie Wieczornym, ani naturalnie w BBC. Jedyne takie doświadczenie wyniosłem z Gazety Wyborczej. Adam Michnik czynił to jednak ze swoistym wdziękiem. Podczas kampanii prezydenckiej 1990 żądał, bym ośmieszał Wałęsę, a Mazowieckiego chwalił. Klarowałem, że to nie robota dla reportera, że zaś on w komentarzach może pisać, co chce – bez efektu. Pewnego listopadowego dnia odbyliśmy chyba dwugodzinną rozmowę, spacerując po przedszkolnym ogródku przy Iwicznej, gdzie mieściła się wtedy GW. Było zimno, siąpił deszcz, a redakcja niemal w komplecie przylepiła się do okien czekając chyba, aż się pobijemy. Michnik był jednak raczej spokojny, bo się jąkał, a gdy jest naprawdę zdenerwowany lub podniecony – jąkać się przestaje. Ja swoje, on swoje. Nagle trochę się ożywił i zwrócił się do mnie niemal ciepło, po ojcowsku: – K-k-krzysiu, jeśli ty-ty-ty chcesz tu robić wo-wolną gazetę, to-to-to-to po moim trupie. Nie groził mi, nie był agresywny ani złośliwy, ani też fałszywie zatroskany. Po prostu mnie informował o sytuacji. Uświadomił mi, że nie jestem gotów, by w walce o wolność słowa w Wyborczej posunąć się do morderstwa ;). Kwadrans później znów chwilowo zgodził się, bym nadsyłał z kampanii relacje czysto reporterskie. A parę tygodni później Gazeta wszczęła długotrwały proces rozstawania się ze mną." Źródło: Z Michnikiem spacer po ogródku – Krzysztof Leski Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 17:44 slavik222 napisał: > Nie pierwszy raz GW startuje w kampanii prezydenckiej. > Pierwszy raz za Mazowieckim przeciw L.Wałesie. > Następnie za Kwaśniewskim przeciw Wałęsie. > Teraz przeciwko L.Kaczyńskiemu za Olechowskim??? Teraz kaczynski stanal przeciwko Walesie, wiec idac tokiem twojej logiki kaczynski to taka GW...? BUA HA HA H A H AH A H AH AH H AH A H AH A H AH AH A HA Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:30 Gronkiewicz - "Zmęczenie materiału" Sondaże to rozrywka łatwa, tania i nieprzyjemna:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:38 Cóż... zatem dlaczego przypominasz słowa Palikota komentującego właśnie wyniki niekorzystnego dla po wyniku sondażu? Gdzie sens, gdzie logika? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:40 ty jak zwykle nie na bieżąco, nazajutrz był sondaż negujący ten o którym mówili Palikot i Gronkiewicz Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:57 Nie o tym mówiłem powołując się na logikę. Przeczytaj mój post jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 17:04 nie no jasne sorry Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 17:11 Od dziś będe od razu starał się pod to co myślisz a nie co ja myslę Tak będzie logiczniej i sensowniej Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 17:47 O bosz.... co ja się z Tobą mam. Nie to miałem na myśli, o czym myślisz. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:30 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię wyborczą No i co, w związku z tym, to jakieś przestępstwo? Chyba, że chcecie mieć wymówkę, gdy Kaczyński zwany coordooplem, dostanie kopa w kuper... "L. Kaczyński przegrał tylko i wyłącznie dlatego, że GW zaczęła kampanię, a powinien Kaczyński, bo mu się należy" Panie Wypych, nawet głupota powinna mieć granice... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:40 To proste, Wypych jest b. zdenerwowany tym, że inauguracja kampanii wyborczej nie odbyła się w pisowskiej z takim trudem odzyskanej TVP. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:47 Witaj :) A tak na poważnie, czy jest ktoś w miarę normalny, kto to ogląda, mam na myśli TVPiS, tego po trzeźwemu nie da się oglądać, a po pijanemu jeszcze bardziej nie... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:56 Parę dni temu wyłączono sieć analogowej telefonii Centertel. Miała około 1000 abonentów. Myślę, że TVP ma podobną liczbę telewidzów. Oczywiście się nie przywitałem tak wiec czynię to teraz - Cześć. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 17:25 tw_wielgus napisał: > Parę dni temu wyłączono sieć analogowej telefonii Centertel. > Miała około 1000 abonentów. Myślę, że TVP ma podobną liczbę > telewidzów To teraz jak ci PiSowcy się zwołują, palą ogniska, czy walą w tam-tamy? To PO, nie ma żadnych zahamowań, zabrać działaczom ich ukochane telefony, które nosili godnie wraz z rodzinami, takie te diabelstwa były ciężkie, wstyd Platformo, po prostu wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 17:50 Po ciosie taką komórą centertela to Gołota łapie techy w dziesiątej części sek. Uważam, że ta decyzja pozbawiła wielu Polaków środka obrony osobistej. A odpowiadając na pierwsze pytanie - nie wiem, ale znając to środowisko jestem w stanie podejrzewać ich o najgorsze. Odpowiedz Link Zgłoś
cwdj Sondaże GieWu i Szkła Kontaktowego 14.01.10, 16:32 Wystarczy popatrzeć do kogo należą ośrodki badań i już wiadomo, że ich sondaże zbliżone będą do odbiorców GieWu i Szkła Kontaktowego. Jestem pewien, że tuż przed wyborami sondaże zaczną wyraźnie się zmieniać na korzyść tych, których dzisiaj dołują. Odpowiedz Link Zgłoś
lugner.bakayaro Re: Sondaże GieWu i Szkła Kontaktowego 14.01.10, 16:37 ahaha ok wolna wola wierz sobie w co chcesz ... np niektorzy ludzie wierza ze piamida moze naostrzyc zyletki ... jeszcze inni wierza ze elvis zyje ... a ty wierz ze pan kaczynski ma jakiekolwiek szanse na jakiekowliek stanowisko po tym jak osmieszyl polske i siebie samego w aferze : a sraczka czyli nie lecimy do niemiec b: ja chce samolotem :( czyli jak kaczor zapragnal skrzydel i c : dajta mi fotela wy euro matoly qrna jam wacpan na tronie bogurodzica rydzykowa wybrany Odpowiedz Link Zgłoś
pyffello114 A kalendarz z Prezydentem - to nie jest kampania? 14.01.10, 16:32 Panie Wypych? Odpowiedz Link Zgłoś
bankmodeli3d Re: A kalendarz z Prezydentem - to nie jest kampa 14.01.10, 17:01 pyffello114 napisał: > Panie Wypych? A co - mieli jako Kancelaria wydać kalendarz z gołymi babami??? -- Kupuj i sprzedawaj modele 3D! Odpowiedz Link Zgłoś
na90procent "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 16:35 chyba nikt już nie wierzy w apolityczność i bezstronnośc gazety wyborczej... a jeśli znajdzie się taki "wierzący", to przyznaję że jakiś bardzo niekumaty musi być:))) Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 16:39 A podaj mi choć ze dwie gazety które są bezstronne, pomijam "Poradnik niewidomych gołębi" bo to ewenement na skalę światową... Odpowiedz Link Zgłoś
lugner.bakayaro Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 16:41 mi wisi czy gw jest stronnicza czy nie jest. wazne jest ze kaczor to n00b i normalnie jakby mi taka pala na serwer sie wbila to by dostal bana na ip od reki a tutaj sie niestety nie da coz poradzic czasami zaluje ze nie da sie banowac irl Odpowiedz Link Zgłoś
wan20_3 Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 17:36 na90procent! Ty dobry człowieku piszesz jak byś był giminazjalistą lub lekko niedorozwinięty umysłowo. Gazeta Wyborcza nie ma powodu aby kwakać jak Rzeczypospolita. Nikt o GW nie wymaga apolityczności, ma ona określoną linię programową i jest adresowana do ludzi o określonych poglądach. Tylko głąb się tego spodziewa, że GW będzie kwakać po żoliborsku. Gazeta ma podawać fakty a interpretacja nie musi być apolityczna. To samo dotyczy Naszego Dziennika, każdy z jego czytelników kupując ND wie, że nie będzie tam o homoseksualistach i paradach równości, a jeśli już to na peweno nie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
na90procent Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 17:59 najpierw chcesz mnie obrazić pisząc coś o gimnazjalistach, a potem przyznajesz rację . GW Rzeczpospolita Nasz Dziennik itd reprezentują jakieś polityczne zaplecze. Akurat nasz dziennik i GW są najbardziej zajadłe w swojej doktrynie. Rzeczpospolita kogo wspiera też wiadomo, ale mimo wszystko wydaje się bardziej wyważona. Natomiast TOK FM jest jak radio maryja tylko "w drugą stronę" Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 17.01.10, 15:45 na90procent napisał: > najpierw chcesz mnie obrazić pisząc coś o gimnazjalistach, a potem przyznajesz > rację . GW Rzeczpospolita Nasz Dziennik itd reprezentują jakieś polityczne > zaplecze. Akurat nasz dziennik i GW są najbardziej zajadłe w swojej doktrynie. > Rzeczpospolita kogo wspiera też wiadomo, ale mimo wszystko wydaje się bardziej > wyważona. > Natomiast TOK FM jest jak radio maryja tylko "w drugą stronę" Jesteś naprawdę w 90% nienormalny. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydentem. 14.01.10, 16:40 Pewnie i teraz nim zostanie - oczywiście wg sondazy:) Na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 16:43 Ale chyba nie załamiesz się, gdy Tusk zostanie prezydentem? Żeby było jasne, nie jestem fanem tego wydarzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 16:51 co tam ja. Pomysl raczej o Tusku. Po przegranej z Kaczyńskim, biedaczek juz się z tego nie otrząśnie. To go zniszczy. Na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 16:56 Każdy, tylko nie Kaczyński, a to co zrobi Tusk po porażce interesuje mnie tak samo jak ceny kitu okiennego... W PiSdu z PiSem! Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 17:08 czan-dra napisał: > W PiSdu z PiSem! PO nawet do tego się nie nadaje. Na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
bankmodeli3d Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 18:08 unamatita napisała: > czan-dra napisał: > > W PiSdu z PiSem! > > > PO nawet do tego się nie nadaje. > Na POhybel nieudacznikom! > u. Trochę ta dyskusja zmierza w kierunku "kibolstwa". Ja wiem, jakie mam zarzuty do PiS. Nie piszę, że "jezd gupie"... -- Kupuj i sprzedawaj modele 3D! Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Tusk jak Tusk, ale Irasiad prezydentem nie będzie 14.01.10, 16:50 na pewno. Odpowiedz Link Zgłoś
simonh Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 18:11 uwazaj koles bo ta nienawiść którejs nocy cie po prostu udusi> Odpowiedz Link Zgłoś
malgoska_k --- GW juz zrobila Tusia prezydentem w sondazach-- 14.01.10, 16:42 i potem Tusio sromotnie przegral, choc tez mial w cuglach wygrac - i tyle jest warta propaganda GW widac GW znow chce sie osmieszyc hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: --- GW juz zrobila Tusia prezydentem w sondaz 14.01.10, 16:50 Ale wtedy nie wiedzieliśmy, że Kaczyński to matoł, sterowany przez innego Kaczyńskiego, bodajby ich licho wzięło... Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa [...] 14.01.10, 16:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cmietek Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:53 Ale tu na forum pisuarów,pora zmienić toaletę Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 17:05 bokassa napisał: >.....Zastanowię się. Załozymy się, że nie potrafisz? Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 unamatita, malgoska_k..Mamy 2010 nie 2005 !!!! 14.01.10, 17:06 Przez te niecałe 5 lat,Kaczynski dał sie poznać jako kłamca,oszust i prezydent wyłącznie PIS-u ! Drugi raz Polacy nie dadzą sie nabrać "to se ne vrati" Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 18:56 Tobie ktoś groził ze dostaniesz kulkę w łeb?? Ciekawe, jak to możliwe... śmiecie utylizuje się przecież zupełnie inaczej... bokassa napisał: > Dzień bez kłamstw,jątrzenia,fałszowania rzeczywistości i > sondaży,plucia na Polaków,wychwalania ludzi honoru,"awtorytetów" > moralnych Polańskiego i Piesiewicza i innych PO-dlaków,i > judzenia,judzenia,judzenia przez rzygowiny,pardon żydowiny z GóWna > to dzień zmarnowany. > W odpowiedzi matołkowi,który nienawidzi katolickiego chłamu > przypominam,że polskojęzyczność nie oznacza polskości,a wy > tawariszczu pójdziecie w piach naturalnie bez kulki a Polska dalej > będzie katolicka . > Ten pasus o kulkach w łeb można potraktować jako grożbę karalną i to > poważną.Zastanowię się. Odpowiedz Link Zgłoś
toedi53 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:50 Dzięki Ci Gazeto!!Niech On już odejdzie!!Niech już więcej nie przynosi wstydu Polsce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jurek4491 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:54 Nie tak dawno po jednym sondażu że Platformie spada to cały PiS "szczytował" a teraz ględzą że nie należy się ekscytować. Wszyscy dobrze wiedzą że te wybory prezydenckie to Kaczyński przegra nawet z Jolą Rutowicz jeśli wystartuje. Odpowiedz Link Zgłoś
bankmodeli3d Re: Towarzysz Wypych palnął mówkę... 14.01.10, 18:10 piemont12 napisał: > Co to za buc !? Wypych. Po prostu wypych. Wypychają go, jak nikt nie wie, co powiedzieć, a wszyscy czują, że powiedzieć coś trzeba... -- Kupuj i sprzedawaj modele 3D! Odpowiedz Link Zgłoś
birkut44 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 17:01 wyborcy bardzo polubili Schetynę. wręcz bez niego to prawie nie ma barwnego PO. To taki prawdziwy polityk, bardzo przejęty losem Polaków!! Dla tej ojczyzny to robi co może!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cmietek Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 17:03 kaczor nawet przegra z własnym cieniem , a pis ogłosi że wygrał Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Bajkopisarz Wypych... 14.01.10, 17:07 Panie Wypych, jak sondaże są dla PiS czy L. Kaczyńskiego niekorzystne, to mamy do czynienia z kampanią wyborczą czy wywieraniem presji etc, a jak sondaże są korzystne, to z pieśnią na ustach je cytujecie. Nieważne jest wówczas, kto je publikuje, ważne, że są dla was korzystne... Panie Wypych, jesteś pan 100% przedstawicielem partii zakłamanych hipokrytów. Odpowiedz Link Zgłoś
malgoska_k ----GW zaczela urabiac pryszcze------------ 14.01.10, 17:08 ktore nie potrafia samodzielnie myslec i tylko dzieki wskazowkom swoich wielkich mentorow beda wiedzieli na kogo zaglosowac Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 malgoska_k,to co ty tu jeszcze robisz,kołtunie? 14.01.10, 17:10 masz zatwardzenie mózgu, kołtunie? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: ----GW zaczela urabiac pryszcze------------ 14.01.10, 17:29 Nie w tym problem, "pryszcze" wyrosną. Problem jest z tymi starcami co ich PiSowski mentor urobił. Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Re: ----GW zaczela urabiac pryszcze------------ 14.01.10, 17:35 Wydział Propagandy KC PiS przekazuje informacje poprzez sms ?! Nie zmienisz tego, że jak sondaż był dla PiS korzystny, to mieliście orgazm i nie było ważne, że opublikowano go w GW... To jest zakłamanie... malgoska_k napisała: > ktore nie potrafia samodzielnie myslec i tylko dzieki wskazowkom swoich > wielkich mentorow beda wiedzieli na kogo zaglosowac Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Wypych trochę nerwowy: wie świetnie, że po 14.01.10, 17:11 wyborach jednych i drugich będzie się już mógł tylko trocinami wypchac, a z jakąś posadką (byle jaką, nie taką jak obecna) mogą być baardzo duże trudności...:) Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster w gazetcie - już po wyborach 14.01.10, 17:15 no to może... kolejny krok, i wypłacamy tuskowi 8 patyków dla b y ł y c h prezydentów Odpowiedz Link Zgłoś
malgoska_k ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smierci--- 14.01.10, 17:32 co widac bylo np w poprzednich wyborach, ktore Tusio mial w/g GW wygrac w cuglach, kolejny przyklad to Krakow, gdzie pupilka GW przegrala z kretesem z Min. Ziobra - takie przyklady mozna mnozyc - pokazuja one ile jest warte poparcie GW ... Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 malgoska_k, a wybory 2007? 14.01.10, 17:38 to były poprzednie wybory.. Wskaż linki GW z takimi tekstami, jakim sugerujesz,kołtunie! Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smier 14.01.10, 17:40 No a Buzek? Co teraz wypłodzisz? Gośka, daj se spokój, wydój krowy, czy co tam trzymasz, nakarm nutrie, bo biedactwa dawno strawy nie widziały... Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Re: ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smier 14.01.10, 17:51 Nie wysilaj się, pisuaresso... malgoska_k napisała: > co widac bylo np w poprzednich wyborach, ktore Tusio mial w/g GW wygrac w > cuglach, kolejny przyklad to Krakow, gdzie pupilka GW przegrala z kretesem z > Min. Ziobra - takie przyklady mozna mnozyc - pokazuja one ile jest warte > poparcie GW ... > > Odpowiedz Link Zgłoś
tw_kaczor Małgośka mówią ci - oj głupiaś ty, głupiaś ty... 14.01.10, 18:38 PIS zaczął rządzić 31 października 2005 2006-02-10 - Prezes Prezesa ARP S.A składa do Ministerstwa Gospodarki i Skarbu ofertę kupna z deklaracją dodatkowego zainwestowania 220 mln zł w akcje Stoczni Gdynia S.A. i od 70 - 80mln zł w Stocznie Gdańsk. BRAK DZIAŁAŃ Ministerstwa Skarbu i Gospodarki ignorują ofertę inwestora 2006-02-22 - PODJĘCIE ZOBOWIĄZANIA Zobowiązanie Rządu RP: a)w kwietniu 2006 r. przekazać strategię Rządu RP wobec sektora stoczniowego, b)do końca czerwca 2006 r. przekazanie Komisji Europejskiej zmodyfikowanych, zaktualizowanych, indywidualnych programów restrukturyzacji dla stoczni, uwzględniających prywatyzację a następnie: 2006-03-14 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ - zignorowane 2006-04-12 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ zignorowane 2006-04-28 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ `Zaparkowanie' Stoczni Gdańsk - jest niezgodne z wytycznymi Komisji Europejskiej. - zignorowane 2006-06-07 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ o niezgodności programu PiS z prawem UE - bez odpowiedzi 2006-07-17 Pismo Pani Neelie Kroes, Komisarz ds. Konkurencyjności Komisji Europejskiej do Pana Wojciecha Jasińskiego Ministra Skarbu Państwa W piśmie stwierdzono, że wobec opóźnień po stronie polskiej, Komisja Europejska nie może dłużej zagwarantować podjęcia decyzji do końca listopada 2006 r., zgodnie z ustaleniami na spotkaniu w lutym 2006 r. - ZIGNOROWANE !!!!! Nie podjęto jakichkolwiek negocjacji z Komisją Europejską w tej sprawie. 2006-08-31 OPÓŹNIONA I NIEPRAWIDŁOWA DECYZJA Rząd J. Kaczyńskiego przyjmuje i przekazuje Komisji Europejskiej z pięciomiesięcznym opóźnieniem `Strategię dla sektora stoczniowego ', ignorując jednoznaczny i kilkukrotny sprzeciw Komisji Europejskiej wobec postępowania niezgodnego z prawem Uni. 2006-09-04 OPÓŹNIONA I WADLIWA DECYZJA Rząd Jarosława Kaczyńskiego przekazuje z trzymiesięcznym opóźnieniem, niezgodne z warunkami Komisji programy restrukturyzacyjne trzech stoczni. dodatkowo NIEZREALIZOWANE ZOBOWIĄZANIE prywatyzacji Stoczni Gdynia i SSN do 30 czerwca 2007. 2007-01-25 nowa deklaracja ZOBOWIĄZANIE RZĄDU J.KACZYŃSKIEGO: do prywatyzacji Stoczni Gdynia S.A. i Stoczni Szczecińskiej Nowej Sp. z o.o. do 30 czerwca 2007 r. 2007-01-29 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ 2007-03-15 NIEZREALIZOWANE ZOBOWIĄZANIE Zmiana stanowiska rządu J. Kaczyńskiego - w zakładanych wcześniej terminach prywatyzacji stoczni (Stoczni Gdynia i SSN do 30.06.2007 r. oraz Stoczni Gdańsk do 31.12.2007 r.) NIEPODJĘCIE DZIAŁAŃ Nie została uruchomiona procedura prywatyzacji wszystkich stoczni, nie wystosowano do potencjalnych inwestorów zaproszeń do rokowań. 2007-04-18 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ 2007-05-01 BRAK DZIAŁANIA 01.05.2007 r. upłynął 3 letni termin, w którym można było wykorzystać możliwości jakie daje Art.37 ust.1 Aktu dotyczącego przystąpienia do UE (zezwolenie na wprowadzenie środków ochronnych). Rząd J.Kaczyńskiego ostatecznie zaprzepaścił możliwość skorzystania z tego rozwiązania. 2007-06-06 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ - skoro minister nie odpowiada to tym razem wysłane do Poncyliusza Sekretarza Stanu Ministerstwa Gospodarki 2007-06-22 NIEZREALIZOWANE ZOBOWIĄZANIE Rząd J.Kaczyńskiego przesuwa termin prywatyzacji stoczni do końca grudnia 2007-06-26 BRAK DZIAŁANIA Zlekceważenie przez Ministra Skarbu Państwa oferty łącznego zakupu wszystkich stoczni, zgodnej z oczekiwaniami Komisji Europejskiej. (Fortis) 2007-07-19 - PiSmo Pani Neelie Kroes, Komisarz ds. Konkurencyjności tym razem do Pani Anny Fotygi, Ministra Spraw Zagranicznych bo ministerstwo gospodarki dalej milczy 2007-07-31 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ 2007-09-17 Odpowiedź Pana Wojciecha Jasińskiego, Ministra Skarbu Państwa, skierowana do banku FORTIS Intertrust (Netherlands) B.V. (po 3 miesiącach) informująca, że oferta nie będzie ropatrywana 2007-10-01 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ 2007-10-03 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ 2007-10-23 Dwa dni po wyborach rząd J.Kaczyńskiego przedstawia nowy, nierealistyczny harmonogram prywatyzacji stoczni - Stoczni Szczecińskiej oraz Stoczni Gdynia S.A. a następnie bez porozumienia z UE sprzedaje bez przetargu stocznię Gdańsk proputinowskim oligarchom z Donbasu. W związku z czym Unia rząda zwrotu pomocy. Gdynia i Szczecin na lodzie. ... tak to było. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory501 [...] 14.01.10, 19:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pvf Re: ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smier 15.01.10, 12:56 malgoska_k napisała: > cuglach, kolejny przyklad to Krakow, gdzie pupilka GW przegrala z kretesem z > Min. Ziobra - takie przyklady mozna mnozyc - pokazuja one ile jest warte > poparcie GW ... Kłamiesz. W Krakowie akurat było odwrotnie niż napisałaś. No ale właśnie w ten sposób pis kreuje rzeczywistość. A ciemny lud to kupi... Cytat: Wyniki wyborów potwierdziły prawidłowości znane z poprzednich lat - w Krakowie zdecydowanie wygrywa PO (50,63 proc.), PiS zdobył 32,35 proc. głosów. 18-procentowa przewaga nad PiS-em pokazuje, że partia Tuska powiększyła dystans do konkurentów. W ostatnich wyborach parlamentarnych na PO w Krakowie głosowało 47 proc. wyborców, a na PiS - 34 proc. Źródło: krakow.gazeta.pl/krakow/1,35824,6702631,Siedem_mandatow_z_Malopolski_i_Swietokrzyskiego.html Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 krakus24kr, a jak jest z TVPIS,"Rz" "N.Dziennik" 14.01.10, 17:36 "Dziennik" 'Fakt", PR, itd.. Odpowiedz Link Zgłoś
signal Wypych kapciowy małpki mlaskacz 14.01.10, 17:28 przecież to ty się podniecasz bardziej niż kto inny Odpowiedz Link Zgłoś
po_stach Wypych, potomek PZPR-owskiego ministra ... 14.01.10, 17:41 z czasów Gomułki i Gierka..Też Wypych. Odpowiedz Link Zgłoś