Dodaj do ulubionych

Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w...

14.01.10, 15:54
Chyba sobie kupię G.Wyborczą bo mi sie papier z dziurkami kończy.
Obserwuj wątek
    • lugner.bakayaro [...] 14.01.10, 16:07
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • maruda.r I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:10

        "Jeżeli mamy do czynienia z poważnym ośrodkiem, który rozpoczął kampanię
        prezydencką, to z pewnością "Gazeta Wyborcza" zaczęła to robić - dodał."

        *****************************

        Gdyby GW nic nie pisała, to też by było źle - ten sam Wypych stwierdziłby
        zapewne, że GW coś ukrywa.

        PiS to jednak partia ludzi, którzy zatrzymali się w rozwoju emocjonalnym gdzieś
        w wieku 10 lat.


        • rybka9915 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:19
          maruda.r napisał:
          >
          > PiS to jednak partia ludzi, którzy zatrzymali się w rozwoju
          emocjonalnym gdzieś
          > w wieku 10 lat.
          >

          Skoro I sekretarz ks-pis osiagnal rozwoj 11-latka, to wiadomo, ze
          najmundrzejszy madrzejszych od siebie nie potrzebuje. A po cholere
          mu konkurencja w jego "demokratycznej" selcie???
          • tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:34
            Daleko bardziej interesującą informacją niż wynużenia pisowskich
            frontmanów jest to, że internauta kryjący się pod nickiem cudatusk
            podciera się papierem z dziurkami.
            • lugner.bakayaro Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:39
              tia to dosyc cekawe. czyzby to byl papier perforowany ?
              wsumie jest to mozliwe prawdopodobinie klub internetowych trolli pisu dziala na
              zabytkowych pcetach z lat prl ktore to korzystaja z kart perforowanych :P a one
              maja dziurki "{
              • tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:51
                Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich
                należała "Odra", patrioci.
                • mirmat1 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:04
                  tw_wielgus napisał:

                  > Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich
                  > należała "Odra", patrioci.
                  • tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:45
                    Jestem za...
                    Ale PiS będzie przeciw.
                    • koza_polska I tego gamonia przez 5 lat utrzymujemy... 15.01.10, 07:26
                      • mirmat1 Przez 5 lat wetowal "krecenie lodow" -co za strata 15.01.10, 17:17
                        Re: I tego gamonia przez 5 lat utrzymujemy...
                        M: sadze, ze wy z mafii utrzymujecie Zbycha, Grzecha czy Donaldzika bo tak
                        regularnie na nich glosujecie....
                        Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
                        www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
                        76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
                        na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
                        wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.
                  • ws60 mirmat1 16.01.10, 14:48
                    patriotyczna prawica :))
                    ty bucu, od kiedy prawica jest patriotyczna..
                    od kiedy pis jest prawicowy

                    jebie ci się pod kopułą
                  • 3henryk Re: I tak źle, i tak niedobrze 17.01.10, 15:18
                    mirmat1 napisał:

                    > tw_wielgus napisał:
                    >
                    > > Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich
                    > > należała "Odra", patrioci.

                    PISiaki to głuptaki.
                    • mirmat1 "sondazowe" wyniki Tymoszenki jak Kaczynskiego, he 18.01.10, 02:13
                      3henryk napisał:

                      > mirmat1 napisał:
                      > > > tw_wielgus napisał:
                      > >
                      > > > Przewiązanie do tradycji i polskich produktów do jakich
                      > > > należała "Odra", patrioci.
                      >
                      > PISiaki to głuptaki.
                      M: wiem, ze Scetyna nie wymaga od was wielkiej inteligencji (instrukcja Schetyny
                      dla trolli: ...kilka razy dziennie odwiedzic portal i dodac do kilku topowych
                      artykołow swoj komentarz…nie wdawanie sie w dyskusje…efekt bedzie naprawde
                      zauwazalny….Prosze jednak w tym informowaniu o nalezyta dyskrecje:
                      www.dziennik.pl/polityka/article213016/Tajna_instrukcja_PO_Przejac_internet_.html?service=print)
                      ...ale potraktuje cie choc troche powaznie - istnieje inteligentny elektorat
                      Tuska....
                      Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc.
                      2007-10-23 14:32
                      www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
                      76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
                      na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
                      wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.


                      ...ale ty nalezysz jak mi sie wydaje do tych uposledzoneych co nie kradna ale
                      wierza w "cuda" Tuska. Zeby ci umilic czas chce przypomniec, ze "sondaze"
                      (pewnie sfabrykowane przez te same co GW instytucje) pokazywaly tydzien temu
                      poparcie dla Julii Tymoszenko 20%. Dostala praktycznie 30% i z glosami
                      Juszczenki wygra wybory. Tak bedzie tez z Lechem Kaczynskim. Janukowicz to
                      Ukrainskie wcielenie Tuska z jego lizusotwem dla obcych. Juszczenko
                      skompromitowal sie "lyberalna" polityka ekonomiczna w stylu PO. Julia Tymoszenko
                      to blizniacza siostra Kaczynskich.

            • rybka9915 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:49
              Te dziurki w papierze maja pewno jakas magiczna sile rozpierania
              mozgu podczas podcierania, ktora to interkosmonauta "cudatusk"
              chcial sie publicznie pochwalic.
              Jezeli mu te dziurki w papierze taka ulge przynosza, to niech go
              dalej stosuje.
              • tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 16:54
                A może to alegoria? Taka poetycka przenośnia mająca na celu
                zobrazowanie perforacji szarych komórek, jakie dokonało wieloletnie
                słuchanie ukochanego radia pisowców, żródła prawdy geotermalnej?
                • rybka9915 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:05
                  Nie jestem pewna, czy szare komorki perforuja, dotad slyszalam
                  jedynie o ich zaniku.
                  Moment, chyba masz jednak racje, "perforowane komorki" zostaly
                  stwierdzone u krow chorych na gabczasta encefalopatie bydla, czyli
                  BSE. Chorobe te stwierdzono rowniez u ludzi, wiec niewykluczone, ze
                  pan "cudatusk" jest jej nosicielem. Dobrze mu to nie wrozy...
                  • tw_wielgus Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:43
                    Przejdźmy do wniosku końcowego - zamiłowanie do kaczek może
                    spowodować chorobę szalonych krów. Co przed chwilą udało Ci się
                    udowodnić na reprezentatywnej próbce moheru.
            • 3henryk Re: I tak źle, i tak niedobrze 17.01.10, 15:15
              tw_wielgus napisał:

              > Daleko bardziej interesującą informacją niż wynużenia pisowskich
              > frontmanów jest to, że internauta kryjący się pod nickiem cudatusk
              > podciera się papierem z dziurkami.

              Powinien zmienić nick na cuchnodup.
        • weszpolak Re: "Sondażami nie należy się ekscytować" 14.01.10, 16:43
          Pan Wypych najwyraźniej szybko wypchnął z pamięci jeden z niedawnych sondaży, po którym całe pisiactwo miało (krótki ale intensywny) kolorowy zawrót głowy ;-D
        • acer0 Re: I tak źle, i tak niedobrze 14.01.10, 17:18
          maruda.r napisał:
          "Jeżeli mamy do czynienia z poważnym ośrodkiem, który rozpoczął kampanię
          > prezydencką, to z pewnością "Gazeta Wyborcza" zaczęła to robić - dodał."
          > *****************************
          > Gdyby GW nic nie pisała, to też by było źle - ten sam Wypych stwierdziłby
          zapewne, że GW coś ukrywa. PiS to jednak partia ludzi, którzy zatrzymali się w
          rozwoju emocjonalnym gdzieś w wieku 10 lat.
          > ----------------------------------------------------------------
          Po części masz racje bo ludzie w wieku 10 lat jeszcze nie nauczyli się kłamać i
          oszukiwać. I na dodatek szczerzy aż do bólu. Ale PO i Tusk to mistrzowie w
          oszustwach, aferach i krętactwie.
          • shithead Re: I tak źle, i tak niedobrze 15.01.10, 09:05
            Jest taka pewna grupa, która kłamała juz gdy w pampersy PiSiła (sorry wtedy nie
            było jeszcze pampersów).
      • lugner.bakayaro Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:13
        bokassa hahah rotfl lmao nc rotflcopter omfg omg ahhaah no nie moge tak na
        serio ile wam placa ? bo chyba za darmo takich idiotyzmow to nie da sie pisac.
        plucie na polakow buhahaah tak sie sklada ze patrzac obiektywnie to gw jest
        polska gazeta tworzona przez polakow . chyba ze zaczynasz podzial ala hitler na
        prawdziwych polakow i nie prawdziwych polakow. jesli tak to nalezy cie
        potraktowac jak ak traktowala kolaborantow . kula w leb. anyway kaczka
        dziwaczka jest faszysta i nie bedzie prezydentem co ja tam zreszta bede sie
        rozpisywal .. zobacz sobie wynik ostatnich wyborow parlamentarnych pis dostal w
        pupcie tak ze sie kurzylo bo POLACY NIE CHCA FASZYSTOW , moga rzadzic zlodzieje
        moga rzadzic "kolesiowie" ludzie maja to w dupie do poki rzad nei proboje ich
        zmusic to jakiegos styolu zycia , i dopoki rzad nie narzuca im jakies
        idiotycznej pseudomoralnosci pie...o chrzescijanskich wartosciahc i calego
        tego katolickiego chlamu . sram na to jesli juz mam w cos wierzyc to wierze w
        shreka i boginie z Avatara i to tyle na ten temat
    • ww51gl Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:09
      Lech Kaczyński został Prezydentem RP dzięki kłamstwu Jarosława
      Kaczynskiego, że nie zosrtanie premierem RP - a z Marcinkiewiczem to
      była ściema wlaśnie pod to klamstwo,oraz dzięki poparciu Samoobrony,
      która wówczas przymierzała się do kolicji z PIS.
      w 2010 r. to się nie powtórzy - Na szczęscie
      • lehoo Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 15.01.10, 13:35
        Z całą pewnością Kaczyńskiemu pomogł również obrzydliwy myk Kurskiego z
        dziadkiem z Wehrmachtu. Nie wspomniał bęcwał, że dla mieszkanców ziem
        okupowanych przez III rzeszę wybór był prosty: pasiak albo feldgrau.
      • bmc3i A kiedy GW jej nie prowadzila? 16.01.10, 20:23
    • cygan37 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:18
      Będę głosował na Tuska.
      • organmaster "będzie głosował na tuska" 14.01.10, 16:27
        jejku, jak mu zazdroszczę, bo
        mnie mamusia nie pozwala;
        mówi, że mu źle
        z oczu patrzy

        • gregory501 [...] 14.01.10, 19:01
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • shithead Re: "będzie głosował na tuska" 15.01.10, 09:43
            Auć!!!!tyle nieszczęść naraz, a to to dopiero musiało bardzo boleć, a nikt ci na
            dodatek tego jeszcze ostatnio nie umarł?

            Maybe I grow older but it's sure I'll have never grown up.
    • tadek-1 Zawiedzeni PiS-owcy 14.01.10, 16:22
      Pawel Wypych, Marian Blaszczyk i niejaki niespelniony dr. Migalski maja
      pretesje do "Gazety Wyborczej", tylko niewiem dlaczego?. Biuro Prezydenta,
      Biuro Ochrony Rzadu i sam Pan Prezydent prowadza kampanie wyborcza juz
      conajmniej od roku. Brakuje mi w wypowiedziech tylko tego "dupka" od ucinania
      reki, czy specjalisty z Wermachtu.
      • gregory501 [...] 14.01.10, 19:05
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • shithead Re: Zawiedzeni PiS-owcy 15.01.10, 09:40
          Auć!!!! to musiało bardzo boleć, tyle nieszczęść naraz.
    • tvpis A tak to będzie wyglądało w Wiadomościach 14.01.10, 16:23
      "Lech Kaczyński idzie po drugą kadencję"

      "Choć Lech Kaczyński jeszcze oficjalnie nie ogłosił, że będzie się ubiegał o
      reelekcję, to jednak coraz więcej okoliczności wskazuje na to, że jeżeli tę
      decyzję ogłosi, to jego zwycięstwo będzie niemal pewne. W przeprowadzonym na
      zlecenie Wiadomości sondażu, zadano Polakom pytanie którego z polityków
      najchętniej zaprosiliby na Wigilię. Lech Kaczyński zdeklasował w nim Donalda
      Tuska, w którego powodzenie w ewentualnej walce o najwyższy urząd w Państwie
      zdają się wierzyć już tylko najbliżsi pretorianie.
      [Przebitka z wypowiedzią jakiegoś niezależnego socjologa - np. dr Fedyszak
      Radziejowskiej ]
      Kolejnym sygnałem wskazującym na niemal pewne zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego
      jest opublikowany dziś przez Gazetę Wyborczą ranking prezydencki. Otóż już
      dziś - nawet przed oficjalnym ogłoszeniem chęci startu - obecny Prezydent może
      liczyć w starci z potencjalnymi kontrkandydatami na poparcie dochodzące do
      40%. Nietrudno dostrzec, że po oficjalnym otwarciu kampanii wyborczej,
      notowania te jeszcze prawdopodobnie znacznie wzrosną.
      Dlaczego Polacy pokochali swojego prezydenta? [W tle rozpoczyna się seria
      zdjęć z prezydentem np.: - na dożynkach, -podpisujacego traktat lizboński
      -głaszcący po główce jakieś dzieci - w toważystwie ekspertów gospodarczych - w
      towarzystwie kobet; -zdjecie prezydenta z kotem -zdjęcie z córką i obwiązkowo
      zdjęcie z B. Obamą] Prezydentura Lecha Kaczyńskiego to bez wątpienia okres
      największego sukcesu Polski, w którym udział Prezydenta jest nie do
      przecenienia. Sukcesy na arenie międzynarodowej i rola ponadpartyjnego męża
      stanu w kraju, stały się znakiem firmowym profesora Lecha Kaczyńskiego.
      [Wypowiedzi P. Semki, I. Janke i T. Sakiewicza przywołujące największe sukcesy]
      ["Setka":] Choć wyścig o fotel prezydencki jeszcze się oficjalnie nie
      rozpoczął, już dziś widać, że pokonanie Lecha Kaczyńskiego będzie bardzo
      trudne jeśli nie niemożliwe. Największą siłą urzędującego prezydenta są jego
      liczne dokonania, których obalić się nie da. Dziesięć miesięcy przed wyborami,
      najbardziej intrygującym pytaniem jest dziś nie to, kto je wygra, lecz to czy
      Lech Kaczyński będzie potrzebował na to dwóch tur. Z przed pałacu
      prezydenckiego - Marek Pyza - Wiadomości. "
      • lugner.bakayaro Re: A tak to będzie wyglądało w Wiadomościach 14.01.10, 16:26
        tia .. dokonania .. no w sumie .. po dlugiej batali wyblagal zeby mu dali
        krzeslo i pozwolili poleciec samolotem ROOOOOOOOTFFFFFLLLL to jest poprostu
        komedia
      • basia12.1 Re: A tak to będzie wyglądało w Wiadomościach 14.01.10, 17:00
        To jeszcze nie koniec Oto na ekranie pojawia się Małgorzata
        Wyszyńska i ogłasza Mamy dla Państwa najnowszy sondaż:Platforma
        dramatycznie traci poparcie 49% to 2% mniej niż w poprzednim
        sondażu, zato PIS szybuje już 24 % polaków deklaruje poparcie dla
        partji premiera Jarosława Kaczyńskiego.
    • slavik222 Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 16:26
      Nie pierwszy raz GW startuje w kampanii prezydenckiej.
      Pierwszy raz za Mazowieckim przeciw L.Wałesie.
      Następnie za Kwaśniewskim przeciw Wałęsie.
      Teraz przeciwko L.Kaczyńskiemu za Olechowskim???
      • lugner.bakayaro Re: Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 16:30
        w koncu sie nazywa "wyborcza" i sie udziela w wyborach to w czym problem ? PiS
        sie nazywa prawo i sprawiedliwosc a ni chu nie ma nic wspolnego ni z zjednym ni
        z drugim . jedynie ma wiele wspolnego z bogiem a przynajmnej tym papierowym
        mamona zwanym i przez jej papieza rydzyka niepokalanego blogoslawionego i
        najukochanszego ojca dyrektora zatwierdzonym .. ROOOTFLCOPTER
        • landaverde Re: Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 17:08
          "W wolnej Polsce nikt nigdy nie próbował niczego na mnie wymóc ani w
          TVP, ani w gazetach i rozgłośniach regionalnych, dla których pisałem
          i mówiłem, ani w Expressie Wieczornym, ani naturalnie w BBC.
          Jedyne takie doświadczenie wyniosłem z Gazety Wyborczej.
          Adam Michnik
          czynił to jednak ze swoistym wdziękiem.

          Podczas kampanii prezydenckiej 1990 żądał, bym ośmieszał Wałęsę, a
          Mazowieckiego chwalił. Klarowałem, że to nie robota dla reportera,
          że zaś on w komentarzach może pisać, co chce – bez efektu. Pewnego
          listopadowego dnia odbyliśmy chyba dwugodzinną rozmowę, spacerując
          po przedszkolnym ogródku przy Iwicznej, gdzie mieściła się wtedy GW.
          Było zimno, siąpił deszcz, a redakcja niemal w komplecie przylepiła
          się do okien czekając chyba, aż się pobijemy.

          Michnik był jednak raczej spokojny, bo się jąkał, a gdy jest
          naprawdę zdenerwowany lub podniecony – jąkać się przestaje. Ja
          swoje, on swoje. Nagle trochę się ożywił i zwrócił się do mnie
          niemal ciepło, po ojcowsku: – K-k-krzysiu, jeśli ty-ty-ty
          chcesz tu robić wo-wolną gazetę, to-to-to-to po moim trupie
          .

          Nie groził mi, nie był agresywny ani złośliwy, ani też fałszywie
          zatroskany. Po prostu mnie informował o sytuacji. Uświadomił mi, że
          nie jestem gotów, by w walce o wolność słowa w Wyborczej posunąć
          się do morderstwa ;)
          . Kwadrans później znów chwilowo zgodził
          się, bym nadsyłał z kampanii relacje czysto reporterskie. A parę
          tygodni później Gazeta wszczęła długotrwały proces rozstawania się
          ze mną."

          Źródło: Z Michnikiem spacer po ogródku – Krzysztof Leski
      • kralik111 Re: Gazeta Wyborcza kontra prezydent L.Kaczyński 14.01.10, 17:44
        slavik222 napisał:

        > Nie pierwszy raz GW startuje w kampanii prezydenckiej.
        > Pierwszy raz za Mazowieckim przeciw L.Wałesie.
        > Następnie za Kwaśniewskim przeciw Wałęsie.
        > Teraz przeciwko L.Kaczyńskiemu za Olechowskim???

        Teraz kaczynski stanal przeciwko Walesie, wiec idac tokiem twojej logiki
        kaczynski to taka GW...?

        BUA HA HA H A H AH A H AH AH H AH A H AH A H AH AH A HA
    • loppe Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:30
      Gronkiewicz - "Zmęczenie materiału"


      Sondaże to rozrywka łatwa, tania i nieprzyjemna:)))
      • tw_wielgus Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:38
        Cóż... zatem dlaczego przypominasz słowa Palikota komentującego
        właśnie wyniki niekorzystnego dla po wyniku sondażu?
        Gdzie sens, gdzie logika?
        • loppe Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:40
          ty jak zwykle nie na bieżąco, nazajutrz był sondaż negujący ten o
          którym mówili Palikot i Gronkiewicz
          • tw_wielgus Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 16:57
            Nie o tym mówiłem powołując się na logikę. Przeczytaj mój post
            jeszcze raz.
            • loppe Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 17:04
              nie no jasne sorry
        • loppe Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 17:11
          Od dziś będe od razu starał się pod to co myślisz a nie co ja myslę
          Tak będzie logiczniej i sensowniej
          • tw_wielgus Re: Palikot - "Będzie gniło albo sie odbijemy" 14.01.10, 17:47
            O bosz.... co ja się z Tobą mam. Nie to miałem na myśli, o czym
            myślisz.
    • czan-dra Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:30
      Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię wyborczą

      No i co, w związku z tym, to jakieś przestępstwo?

      Chyba, że chcecie mieć wymówkę, gdy Kaczyński zwany coordooplem, dostanie kopa
      w kuper...

      "L. Kaczyński przegrał tylko i wyłącznie dlatego, że GW zaczęła kampanię, a
      powinien Kaczyński, bo mu się należy"

      Panie Wypych, nawet głupota powinna mieć granice...
      • tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:40
        To proste, Wypych jest b. zdenerwowany tym, że inauguracja kampanii
        wyborczej nie odbyła się w pisowskiej z takim trudem odzyskanej TVP.
        • czan-dra Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:47
          Witaj :)

          A tak na poważnie, czy jest ktoś w miarę normalny, kto to ogląda, mam na myśli
          TVPiS, tego po trzeźwemu nie da się oglądać, a po pijanemu jeszcze bardziej nie...
          • tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:56
            Parę dni temu wyłączono sieć analogowej telefonii Centertel.
            Miała około 1000 abonentów. Myślę, że TVP ma podobną liczbę
            telewidzów.

            Oczywiście się nie przywitałem tak wiec czynię to teraz - Cześć.
            • czan-dra Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 17:25
              tw_wielgus napisał:
              > Parę dni temu wyłączono sieć analogowej telefonii Centertel.
              > Miała około 1000 abonentów. Myślę, że TVP ma podobną liczbę
              > telewidzów

              To teraz jak ci PiSowcy się zwołują, palą ogniska, czy walą w tam-tamy?

              To PO, nie ma żadnych zahamowań, zabrać działaczom ich ukochane telefony, które
              nosili godnie wraz z rodzinami, takie te diabelstwa były ciężkie, wstyd
              Platformo, po prostu wstyd...
              • tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 17:50
                Po ciosie taką komórą centertela to Gołota łapie techy w dziesiątej
                części sek. Uważam, że ta decyzja pozbawiła wielu Polaków środka
                obrony osobistej.

                A odpowiadając na pierwsze pytanie - nie wiem, ale znając to
                środowisko jestem w stanie podejrzewać ich o najgorsze.
    • cwdj Sondaże GieWu i Szkła Kontaktowego 14.01.10, 16:32
      Wystarczy popatrzeć do kogo należą ośrodki badań i już wiadomo, że ich sondaże
      zbliżone będą do odbiorców GieWu i Szkła Kontaktowego. Jestem pewien, że tuż
      przed wyborami sondaże zaczną wyraźnie się zmieniać na korzyść tych, których
      dzisiaj dołują.
      • lugner.bakayaro Re: Sondaże GieWu i Szkła Kontaktowego 14.01.10, 16:37
        ahaha ok wolna wola wierz sobie w co chcesz ...
        np niektorzy ludzie wierza ze piamida moze naostrzyc zyletki ...
        jeszcze inni wierza ze elvis zyje ...
        a ty wierz ze pan kaczynski ma jakiekolwiek szanse na jakiekowliek stanowisko
        po tym jak osmieszyl polske i siebie samego w aferze : a sraczka czyli nie
        lecimy do niemiec b: ja chce samolotem :( czyli jak kaczor zapragnal skrzydel i
        c : dajta mi fotela wy euro matoly qrna jam wacpan na tronie bogurodzica
        rydzykowa wybrany
    • pyffello114 A kalendarz z Prezydentem - to nie jest kampania? 14.01.10, 16:32
      Panie Wypych?
      • bankmodeli3d Re: A kalendarz z Prezydentem - to nie jest kampa 14.01.10, 17:01
        pyffello114 napisał:

        > Panie Wypych?

        A co - mieli jako Kancelaria wydać kalendarz z gołymi babami???

        --
        Kupuj i sprzedawaj
        modele 3D!
    • na90procent "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 16:35
      chyba nikt już nie wierzy w apolityczność i bezstronnośc gazety wyborczej... a
      jeśli znajdzie się taki "wierzący", to przyznaję że jakiś bardzo niekumaty
      musi być:)))
      • czan-dra Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 16:39
        A podaj mi choć ze dwie gazety które są bezstronne, pomijam "Poradnik
        niewidomych gołębi" bo to ewenement na skalę światową...
      • lugner.bakayaro Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 16:41
        mi wisi czy gw jest stronnicza czy nie jest. wazne jest ze kaczor to n00b i
        normalnie jakby mi taka pala na serwer sie wbila to by dostal bana na ip od reki
        a tutaj sie niestety nie da coz poradzic czasami zaluje ze nie da sie banowac irl
      • wan20_3 Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 17:36
        na90procent! Ty dobry człowieku piszesz jak byś był giminazjalistą
        lub lekko niedorozwinięty umysłowo. Gazeta Wyborcza nie ma powodu
        aby kwakać jak Rzeczypospolita. Nikt o GW nie wymaga apolityczności,
        ma ona określoną linię programową i jest adresowana do ludzi o
        określonych poglądach. Tylko głąb się tego spodziewa, że GW będzie
        kwakać po żoliborsku. Gazeta ma podawać fakty a interpretacja nie
        musi być apolityczna. To samo dotyczy Naszego Dziennika, każdy z
        jego czytelników kupując ND wie, że nie będzie tam o
        homoseksualistach i paradach równości, a jeśli już to na peweno nie
        dobrze.
        • na90procent Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 14.01.10, 17:59
          najpierw chcesz mnie obrazić pisząc coś o gimnazjalistach, a potem przyznajesz
          rację . GW Rzeczpospolita Nasz Dziennik itd reprezentują jakieś polityczne
          zaplecze. Akurat nasz dziennik i GW są najbardziej zajadłe w swojej doktrynie.
          Rzeczpospolita kogo wspiera też wiadomo, ale mimo wszystko wydaje się bardziej
          wyważona.
          Natomiast TOK FM jest jak radio maryja tylko "w drugą stronę"
          • 3henryk Re: "Gazeta Wyborcza" - wzór obiektywizmu:) 17.01.10, 15:45
            na90procent napisał:

            > najpierw chcesz mnie obrazić pisząc coś o gimnazjalistach, a potem przyznajesz
            > rację . GW Rzeczpospolita Nasz Dziennik itd reprezentują jakieś polityczne
            > zaplecze. Akurat nasz dziennik i GW są najbardziej zajadłe w swojej doktrynie.
            > Rzeczpospolita kogo wspiera też wiadomo, ale mimo wszystko wydaje się bardziej
            > wyważona.
            > Natomiast TOK FM jest jak radio maryja tylko "w drugą stronę"

            Jesteś naprawdę w 90% nienormalny.
    • unamatita Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydentem. 14.01.10, 16:40
      Pewnie i teraz nim zostanie - oczywiście wg sondazy:)
      Na POhybel nieudacznikom!
      u.
      • czan-dra Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 16:43
        Ale chyba nie załamiesz się, gdy Tusk zostanie prezydentem?

        Żeby było jasne, nie jestem fanem tego wydarzenia...
        • unamatita Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 16:51
          co tam ja. Pomysl raczej o Tusku. Po przegranej z Kaczyńskim, biedaczek juz się
          z tego nie otrząśnie. To go zniszczy.
          Na POhybel nieudacznikom!
          u.
          • czan-dra Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 16:56
            Każdy, tylko nie Kaczyński, a to co zrobi Tusk po porażce interesuje mnie tak
            samo jak ceny kitu okiennego...

            W PiSdu z PiSem!
            • unamatita Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 17:08
              czan-dra napisał:
              > W PiSdu z PiSem!


              PO nawet do tego się nie nadaje.
              Na POhybel nieudacznikom!
              u.
              • bankmodeli3d Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 18:08
                unamatita napisała:

                > czan-dra napisał:
                > > W PiSdu z PiSem!
                >
                >
                > PO nawet do tego się nie nadaje.
                > Na POhybel nieudacznikom!
                > u.

                Trochę ta dyskusja zmierza w kierunku "kibolstwa".

                Ja wiem, jakie mam zarzuty do PiS. Nie piszę, że "jezd gupie"...

                --
                Kupuj i sprzedawaj
                modele 3D!
      • majajekukubzdziongvamajaje Tusk jak Tusk, ale Irasiad prezydentem nie będzie 14.01.10, 16:50
        na pewno.
      • simonh Re: Tusk juz raz dzięki sondażom został prezydent 14.01.10, 18:11
        uwazaj koles bo ta nienawiść którejs nocy cie po prostu udusi>
    • malgoska_k --- GW juz zrobila Tusia prezydentem w sondazach-- 14.01.10, 16:42
      i potem Tusio sromotnie przegral, choc tez mial w cuglach wygrac - i tyle jest
      warta propaganda GW

      widac GW znow chce sie osmieszyc hihihi
      • czan-dra Re: --- GW juz zrobila Tusia prezydentem w sondaz 14.01.10, 16:50
        Ale wtedy nie wiedzieliśmy, że Kaczyński to matoł, sterowany przez innego
        Kaczyńskiego, bodajby ich licho wzięło...
    • bokassa [...] 14.01.10, 16:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • cmietek Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 16:53
        Ale tu na forum pisuarów,pora zmienić toaletę
      • tw_wielgus Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 17:05
        bokassa napisał:

        >.....Zastanowię się.

        Załozymy się, że nie potrafisz?
      • piemont12 unamatita, malgoska_k..Mamy 2010 nie 2005 !!!! 14.01.10, 17:06
        Przez te niecałe 5 lat,Kaczynski dał sie poznać jako kłamca,oszust i prezydent
        wyłącznie PIS-u ! Drugi raz Polacy nie dadzą sie nabrać "to se ne vrati"
      • akkj Re: Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię 14.01.10, 18:56
        Tobie ktoś groził ze dostaniesz kulkę w łeb?? Ciekawe, jak to możliwe... śmiecie
        utylizuje się przecież zupełnie inaczej...

        bokassa napisał:

        > Dzień bez kłamstw,jątrzenia,fałszowania rzeczywistości i
        > sondaży,plucia na Polaków,wychwalania ludzi honoru,"awtorytetów"
        > moralnych Polańskiego i Piesiewicza i innych PO-dlaków,i
        > judzenia,judzenia,judzenia przez rzygowiny,pardon żydowiny z GóWna
        > to dzień zmarnowany.
        > W odpowiedzi matołkowi,który nienawidzi katolickiego chłamu
        > przypominam,że polskojęzyczność nie oznacza polskości,a wy
        > tawariszczu pójdziecie w piach naturalnie bez kulki a Polska dalej
        > będzie katolicka .
        > Ten pasus o kulkach w łeb można potraktować jako grożbę karalną i to
        > poważną.Zastanowię się.
    • toedi53 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:50
      Dzięki Ci Gazeto!!Niech On już odejdzie!!Niech już więcej nie przynosi wstydu
      Polsce!!!
    • jurek4491 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 16:54
      Nie tak dawno po jednym sondażu że Platformie spada to cały PiS "szczytował" a
      teraz ględzą że nie należy się ekscytować. Wszyscy dobrze wiedzą że te wybory
      prezydenckie to Kaczyński przegra nawet z Jolą Rutowicz jeśli wystartuje.
      • piemont12 Towarzysz Wypych palnął mówkę... 14.01.10, 17:01
        Co to za buc !?
        • bankmodeli3d Re: Towarzysz Wypych palnął mówkę... 14.01.10, 18:10
          piemont12 napisał:

          > Co to za buc !?

          Wypych. Po prostu wypych. Wypychają go, jak nikt nie wie, co
          powiedzieć, a wszyscy czują, że powiedzieć coś trzeba...

          --
          Kupuj i sprzedawaj
          modele 3D!
    • birkut44 Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 17:01
      wyborcy bardzo polubili Schetynę. wręcz bez niego to prawie nie ma
      barwnego PO. To taki prawdziwy polityk, bardzo przejęty losem
      Polaków!! Dla tej ojczyzny to robi co może!!!
    • cmietek Wypych: "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła kampanię w... 14.01.10, 17:03
      kaczor nawet przegra z własnym cieniem , a pis ogłosi że wygrał
    • q_vw Bajkopisarz Wypych... 14.01.10, 17:07
      Panie Wypych, jak sondaże są dla PiS czy L. Kaczyńskiego niekorzystne, to mamy
      do czynienia z kampanią wyborczą czy wywieraniem presji etc, a jak sondaże są
      korzystne, to z pieśnią na ustach je cytujecie. Nieważne jest wówczas, kto je
      publikuje, ważne, że są dla was korzystne... Panie Wypych, jesteś pan 100%
      przedstawicielem partii zakłamanych hipokrytów.
    • malgoska_k ----GW zaczela urabiac pryszcze------------ 14.01.10, 17:08
      ktore nie potrafia samodzielnie myslec i tylko dzieki wskazowkom swoich
      wielkich mentorow beda wiedzieli na kogo zaglosowac
      • piemont12 malgoska_k,to co ty tu jeszcze robisz,kołtunie? 14.01.10, 17:10
        masz zatwardzenie mózgu, kołtunie?
      • tw_wielgus Re: ----GW zaczela urabiac pryszcze------------ 14.01.10, 17:29
        Nie w tym problem, "pryszcze" wyrosną. Problem jest z tymi starcami
        co ich PiSowski mentor urobił.
      • q_vw Re: ----GW zaczela urabiac pryszcze------------ 14.01.10, 17:35
        Wydział Propagandy KC PiS przekazuje informacje poprzez sms ?!

        Nie zmienisz tego, że jak sondaż był dla PiS korzystny, to mieliście orgazm i
        nie było ważne, że opublikowano go w GW... To jest zakłamanie...

        malgoska_k napisała:

        > ktore nie potrafia samodzielnie myslec i tylko dzieki wskazowkom swoich
        > wielkich mentorow beda wiedzieli na kogo zaglosowac
    • zyks Wypych trochę nerwowy: wie świetnie, że po 14.01.10, 17:11
      wyborach jednych i drugich będzie się już mógł tylko trocinami wypchac, a z
      jakąś posadką (byle jaką, nie taką jak obecna) mogą być baardzo duże
      trudności...:)
    • organmaster w gazetcie - już po wyborach 14.01.10, 17:15
      no to może...
      kolejny krok, i
      wypłacamy tuskowi
      8 patyków dla
      b y ł y c h prezydentów
    • krakus24kr Wiadomo że GW gra pod PO 14.01.10, 17:20
      a nieśmiało pod lewicę.
      • malgoska_k ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smierci--- 14.01.10, 17:32
        co widac bylo np w poprzednich wyborach, ktore Tusio mial w/g GW wygrac w
        cuglach, kolejny przyklad to Krakow, gdzie pupilka GW przegrala z kretesem z
        Min. Ziobra - takie przyklady mozna mnozyc - pokazuja one ile jest warte
        poparcie GW ...


        • piemont12 malgoska_k, a wybory 2007? 14.01.10, 17:38
          to były poprzednie wybory.. Wskaż linki GW z takimi tekstami, jakim
          sugerujesz,kołtunie!
        • czan-dra Re: ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smier 14.01.10, 17:40
          No a Buzek?
          Co teraz wypłodzisz?

          Gośka, daj se spokój, wydój krowy, czy co tam trzymasz, nakarm nutrie, bo
          biedactwa dawno strawy nie widziały...
        • q_vw Re: ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smier 14.01.10, 17:51
          Nie wysilaj się, pisuaresso...

          malgoska_k napisała:

          > co widac bylo np w poprzednich wyborach, ktore Tusio mial w/g GW wygrac w
          > cuglach, kolejny przyklad to Krakow, gdzie pupilka GW przegrala z kretesem z
          > Min. Ziobra - takie przyklady mozna mnozyc - pokazuja one ile jest warte
          > poparcie GW ...
          >
          >
        • tw_kaczor Małgośka mówią ci - oj głupiaś ty, głupiaś ty... 14.01.10, 18:38
          PIS zaczął rządzić 31 października 2005

          2006-02-10 - Prezes Prezesa ARP S.A składa do Ministerstwa
          Gospodarki i Skarbu ofertę kupna z deklaracją dodatkowego
          zainwestowania 220 mln zł w akcje Stoczni Gdynia S.A. i od 70 - 80mln zł w Stocznie Gdańsk.

          BRAK DZIAŁAŃ
          Ministerstwa Skarbu i Gospodarki ignorują ofertę inwestora
          2006-02-22 - PODJĘCIE ZOBOWIĄZANIA
          Zobowiązanie Rządu RP:
          a)w kwietniu 2006 r. przekazać strategię Rządu RP wobec sektora
          stoczniowego,
          b)do końca czerwca 2006 r. przekazanie Komisji Europejskiej
          zmodyfikowanych, zaktualizowanych, indywidualnych programów
          restrukturyzacji dla stoczni, uwzględniających prywatyzację
          a następnie:
          2006-03-14 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ - zignorowane
          2006-04-12 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ zignorowane
          2006-04-28 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ `Zaparkowanie' Stoczni Gdańsk - jest niezgodne z wytycznymi Komisji Europejskiej.
          - zignorowane
          2006-06-07 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ o niezgodności programu PiS z prawem UE - bez odpowiedzi
          2006-07-17 Pismo Pani Neelie Kroes, Komisarz ds. Konkurencyjności
          Komisji Europejskiej do Pana Wojciecha Jasińskiego Ministra Skarbu
          Państwa W piśmie stwierdzono, że wobec opóźnień po stronie polskiej,
          Komisja Europejska nie może dłużej zagwarantować podjęcia decyzji do
          końca listopada 2006 r., zgodnie z ustaleniami na spotkaniu w lutym
          2006 r. - ZIGNOROWANE !!!!! Nie podjęto jakichkolwiek negocjacji z
          Komisją Europejską w tej sprawie.
          2006-08-31 OPÓŹNIONA I NIEPRAWIDŁOWA DECYZJA
          Rząd J. Kaczyńskiego przyjmuje i przekazuje Komisji Europejskiej z
          pięciomiesięcznym opóźnieniem `Strategię dla sektora stoczniowego ',
          ignorując jednoznaczny i kilkukrotny sprzeciw Komisji Europejskiej wobec postępowania niezgodnego z prawem Uni.
          2006-09-04 OPÓŹNIONA I WADLIWA DECYZJA Rząd Jarosława Kaczyńskiego przekazuje z trzymiesięcznym opóźnieniem, niezgodne z warunkami Komisji programy restrukturyzacyjne trzech stoczni. dodatkowo NIEZREALIZOWANE ZOBOWIĄZANIE prywatyzacji Stoczni Gdynia i SSN do 30 czerwca 2007.
          2007-01-25 nowa deklaracja ZOBOWIĄZANIE RZĄDU J.KACZYŃSKIEGO: do prywatyzacji Stoczni Gdynia S.A. i Stoczni Szczecińskiej Nowej Sp. z o.o. do 30 czerwca 2007 r.
          2007-01-29 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ
          2007-03-15 NIEZREALIZOWANE ZOBOWIĄZANIE
          Zmiana stanowiska rządu J. Kaczyńskiego - w zakładanych wcześniej
          terminach prywatyzacji stoczni (Stoczni Gdynia i SSN do 30.06.2007
          r. oraz Stoczni Gdańsk do 31.12.2007 r.) NIEPODJĘCIE DZIAŁAŃ
          Nie została uruchomiona procedura prywatyzacji wszystkich stoczni,
          nie wystosowano do potencjalnych inwestorów zaproszeń do rokowań.
          2007-04-18 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ
          2007-05-01 BRAK DZIAŁANIA
          01.05.2007 r. upłynął 3 letni termin, w którym można było wykorzystać możliwości jakie daje Art.37 ust.1 Aktu dotyczącego
          przystąpienia do UE (zezwolenie na wprowadzenie środków ochronnych).
          Rząd J.Kaczyńskiego ostatecznie zaprzepaścił możliwość skorzystania
          z tego rozwiązania.
          2007-06-06 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ - skoro minister nie odpowiada to tym razem wysłane do Poncyliusza Sekretarza Stanu Ministerstwa Gospodarki
          2007-06-22 NIEZREALIZOWANE ZOBOWIĄZANIE Rząd J.Kaczyńskiego przesuwa termin prywatyzacji stoczni do końca grudnia
          2007-06-26 BRAK DZIAŁANIA Zlekceważenie przez Ministra Skarbu Państwa oferty łącznego zakupu wszystkich stoczni, zgodnej z oczekiwaniami Komisji Europejskiej. (Fortis)
          2007-07-19 - PiSmo Pani Neelie Kroes, Komisarz ds. Konkurencyjności
          tym razem do Pani Anny Fotygi, Ministra Spraw Zagranicznych bo
          ministerstwo gospodarki dalej milczy
          2007-07-31 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ
          2007-09-17 Odpowiedź Pana Wojciecha Jasińskiego, Ministra Skarbu
          Państwa, skierowana do banku FORTIS Intertrust (Netherlands) B.V.
          (po 3 miesiącach) informująca, że oferta nie będzie ropatrywana
          2007-10-01 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ
          2007-10-03 OSTRZEŻENIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ
          2007-10-23 Dwa dni po wyborach rząd J.Kaczyńskiego przedstawia nowy,

          nierealistyczny harmonogram prywatyzacji stoczni - Stoczni
          Szczecińskiej oraz Stoczni Gdynia S.A. a następnie bez porozumienia z UE sprzedaje bez przetargu stocznię Gdańsk proputinowskim oligarchom z Donbasu. W związku z czym Unia rząda zwrotu pomocy. Gdynia i Szczecin na lodzie. ... tak to było.
          • gregory501 [...] 14.01.10, 19:03
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • pvf Re: ---to super-bo poparcie GW to pocalunek smier 15.01.10, 12:56
          malgoska_k napisała:

          > cuglach, kolejny przyklad to Krakow, gdzie pupilka GW przegrala z kretesem z
          > Min. Ziobra - takie przyklady mozna mnozyc - pokazuja one ile jest warte
          > poparcie GW ...


          Kłamiesz. W Krakowie akurat było odwrotnie niż napisałaś. No ale właśnie w ten
          sposób pis kreuje rzeczywistość. A ciemny lud to kupi...

          Cytat:
          Wyniki wyborów potwierdziły prawidłowości znane z poprzednich lat - w Krakowie
          zdecydowanie wygrywa PO (50,63 proc.), PiS zdobył 32,35 proc. głosów.
          18-procentowa przewaga nad PiS-em pokazuje, że partia Tuska powiększyła dystans
          do konkurentów. W ostatnich wyborach parlamentarnych na PO w Krakowie głosowało
          47 proc. wyborców, a na PiS - 34 proc.

          Źródło:
          krakow.gazeta.pl/krakow/1,35824,6702631,Siedem_mandatow_z_Malopolski_i_Swietokrzyskiego.html


      • piemont12 krakus24kr, a jak jest z TVPIS,"Rz" "N.Dziennik" 14.01.10, 17:36
        "Dziennik" 'Fakt", PR, itd..
    • signal Wypych kapciowy małpki mlaskacz 14.01.10, 17:28
      przecież to ty się podniecasz bardziej niż kto inny
      • po_stach Wypych, potomek PZPR-owskiego ministra ... 14.01.10, 17:41
        z czasów Gomułki i Gierka..Też Wypych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka