guru133 To nie liberalizm, tylko fatalizm wynikający z 12.05.10, 08:40 katolicyzmu (wszystko i tak jest w rękach Boga, więc wystarczy mu zaufać) jest przyczyną wielu klęsk Polski, ale tego watykańscy okupanci naszego kraju nigdy nie przyznają, bo to podcięło by korzenie i sens ich nie potrzebnego istnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
brave48 Od takich 'profesorów' uchowaj nas Boże ... 12.05.10, 08:43 Ile w tym klerze jest głupoty i ograniczenia umysłowego - 'baby im trzeba, baby ...' Odpowiedz Link Zgłoś
tow.ortalion Coraz większym debilom nadają tytuły naukowe 12.05.10, 08:43 w tym tam KUL-u, czy jak mu tam, he,he Ale podoba mi się jego tok myślenia: gdyby to i gdyby tamto, to nie byłoby tego, he, he. "Profesor" , he, he A gdyby nie było Żydów, nie mielibyśmy dziś takich profesorów, he, he. Boże, Ty to czytasz i nie grzmisz! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Coraz większym debilom nadają tytuły naukowe 12.05.10, 09:42 tow.ortalion napisał: > Boże, Ty to czytasz i nie grzmisz! Też coś?! Nie miałby czym zawracać sobie głowy? Odpowiedz Link Zgłoś
t1950 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:44 Ks. profesor ma rację. Mężczyzni i kobiety nie powinni podróżować jednym samolotem. Kobiety, do tego bez nakrycia głowy, rozpraszały pilotów i obsługę naziemną. A tak na poważnie, dlaczego to zawsze "prawdziwi" katolicy oczeniają innych katolików stanowiących większość Kościoła w Polsce? Dlaczego to " prawdziwym" katolikom nie przeszkadza wspóne rządzenia TVP z pogrobowcami PZPR? Proszę ks. profesora, jeżeli hierarchia Kościoła Katlickiego nie przejrzy na oczy, jeżeli nie wykorzysta łask płynących z Ducha Św. to niedługo obudzi się w pustych kościołach. Czy w Epikopacie nikt tego nie widzi, czy też jak w komunie proboszcz dopisuje 500 osób na niedzielnej mszy , dziekan 5000, biskup 50 000 i wszyscy są zadowoleni. Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:45 Tylko szurnięty katol,może w ten sposób tłumaczyć przyczynę katastrofy,mógł jeszcze dodać,że gdyby się nie urodzili,to by nie zginęli. Odpowiedz Link Zgłoś
turpin Mickey Mouse Academy 12.05.10, 08:47 Pomyśleć, że KUL był ongiś całkiem przyzwoitą uczelnią. Odpowiedz Link Zgłoś
nielenin Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawda ? 12.05.10, 08:50 mydlenie oczu .. wczoraj mgła, dzis liberalizm a jutro pingwiny. Napiszcie dlaczego rząd sie schował za "nieurażanie rosjan" zamiast zrobić prof śledztwo ? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawd 12.05.10, 09:49 nielenin napisała: > Napiszcie dlaczego rząd sie schował za "nieurażanie rosjan" zamiast zrobić > prof śledztwo ? Rząd się nigdzie nie chował, a śledztwo - zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego - prowadzi państwo, na(d) którego terytorium katastrofa miała miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
nielenin Re: Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawd 12.05.10, 12:19 nie pisałem o tym gdzie sie prowadzi sledztwo tylko jak ? Komorowski w mysiej dziurze a Donald zniknął. To jest rząd ? Jakby co to by zwiali pierwsi. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawd 12.05.10, 16:08 nielenin napisała: > nie pisałem o tym gdzie sie prowadzi sledztwo tylko jak ? Dokładnie tak, jak to robi prowadzący, który o prowadzeniu decyduje. Odpowiedz Link Zgłoś
toshiro32 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:52 Jeszcze njeden moherowy medrzec. Noeosocjalizm to jak nic PiS, a nawet neobolszewzm albo pisobolszewizm (jak kto woli) Odpowiedz Link Zgłoś
hanna69 Winny jest PAN BÓG 12.05.10, 08:55 Zawsze to Pan Bóg ponosi odpowiedZialność i w tym przypadku to on jest winny. Odpowiedz Link Zgłoś
the.gypsy "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:55 katabasy i przeklete klechy nie maja wsydu i honoru. razem z bolszewikami najwieksi szkodnicy naszego pieknego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw_moc "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:56 Szanowny Panie Profesorze, Można również na podstawie Pana wywodu dopasować go do tragedii Powstania Warszawskiego z 1944 roku. Proszę o rozważenie tej sprawy. To byłoby bardzo ciekawe, bo tam zginęło bardzo dużo niewinnych ludzi. Właśnie dlaczego.... Odpowiedz Link Zgłoś
marguyu Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:06 Ks. prof. Tadeusz Guz... coz, gminne nazwisko, to i gminna logika, jesli tego rodzaju wywody mozna nazwac logika. Niby kaplan majacy miec na uwadze milosc do blizniego swego, a jatrzy nic nowego do dyskusji nie wprowadzajac. Niegdys, w czasach gomulkowskiej retoryki, mawiano o wodzie na imperialistyczny mlyn , dzis zamieniono imperializm na liberalizm. Stan oglupienia i demagogii nie zmienil sie, zmienil sie tylko obiekt atakow. Nic dziwnego, kosciol nie ma interesu w tym zeby spoleczenstwo zaczelo myslec samodzielnie. Dlatego zbiorowa histeria bardzo mu odpowiada i pomaga w trzymaniu krotko za pysk najmniej wyedukowanej czesci spoleczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Odyebało księżulowi? 12.05.10, 09:00 Co on zażywa? A może niewyżyty seksualnie? Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:01 ....Po wyborach zaczniemy interesowac sie zboczeniami w kosciele i wspolpracownikami z SB ksiezy i biskopow. Odpowiedz Link Zgłoś
echfranka Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:04 Gospodarz uroczystości decyduje o tym kogo zaprosić.Putin premier zaprosił premiera Tuska.Prezydent zdecydował o drugich obchodach Dziennikarze którzy lecieli do Smoleńska dolecieli ,a ten spóźniony samolot z prezydentem nie.Nie snujmy nowych teoriii poczekajmy na śledztwo.Moje zdanie jest takie: Gdyby wyleciał punktualnie nie doszło by do tragedii. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:24 Lech Kaczyński miał nawyk małego człowieczka: "Muszę dyrdać, bo się spóźnię i beze mnie nie zaczną." Normalny Prezydent RP wiedziałby, że bez Jego obecności uroczystości po prostu będą musiały zostać przesunięte. Taki chociażby Jan Paweł II nigdy się nie spieszył, bo wiedział, że bez Jego obecności pielgrzymka nie może się rozpocząć. Przeleciał między wieloma kontynentami setki tysięcy kilometrów ale nigdy nie poganiał pilotów. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Jak by to wyglądało?! 12.05.10, 10:16 zigzaur napisał: > Lech Kaczyński miał nawyk małego człowieczka: "Muszę dyrdać, bo się spóźnię i > beze mnie nie zaczną." Normalny Prezydent RP wiedziałby, że bez Jego obecności > uroczystości po prostu będą musiały zostać przesunięte. > > Taki chociażby Jan Paweł II nigdy się nie spieszył, bo wiedział, że bez Jego > obecności pielgrzymka nie może się rozpocząć. Przeleciał między wieloma > kontynentami setki tysięcy kilometrów ale nigdy nie poganiał pilotów. JP II nie był skazany na stawanie do wyborów na drugą kadencję. Lech Kaczyński - i owszem. Ryzykował, że jego spóźnienie - i to wielogodzinne - zostanie bardzo źle odebrane przez oczekujących na uroczystości przedstawicieli Rodzin Katyńskich : komuna nimi pomiatała, prezydent wolnej Polski - również. Do tego nie można było dopuścić... Tylko pytanie, czemu któryś bałwan z kancelarii, organizujący całą imprezę, nie wziął pod uwagę faktu, że samolot może mieć kłopot z wylądowaniem? Przecież problemy pogodowe się zdarzają, a samoloty bywają zawracane, albo lądują setki kilometrów od pierwotnego miejsca przeznaczenia. Wystarczyło rozsądnie zaplanować przylot i godzinę rozpoczęcia obchodów; z dostatecznym "zapasem czasowym". Ale skoro śp. Pan Pisprezydent był łaskaw w tej swojej kancelarii (z przyległościami) pozbierać same tumanowate spady pisowe... Odpowiedz Link Zgłoś
divak2 Re: Jak by to wyglądało?! 12.05.10, 11:06 > Tylko pytanie, czemu któryś bałwan z kancelarii, organizujący całą imprezę, nie > wziął pod uwagę faktu, że samolot może mieć kłopot z wylądowaniem? Też o tym pomyślałem. Tylko czy ów człowiek żyje jeszcze i czy ktoś w ogóle wpadł na pomysł zbadania tej kwestii, i czy zbadanie tej kwestii nie skutkowałoby koniecznością wyciągnięcia konsekwencji wobec jakiegoś pociotka z kancelarii, którego nie wolno ruszać? Odpowiedz Link Zgłoś
divak2 Nie liberalizm tylko feudalizm 12.05.10, 09:05 Nie liberalizm tylko feudalizm, księdzu profu się pokićkało. Winny jest pośpiech, złe planowanie podróży, bo nikt nie przewidział ze może się nie dać wylądować w Smoleńsku i nie zostawił czasu żeby lecieć na zapasowe lotnisko. Zlekceważono też warunki pogodowe bo czym jest mgła wobec takiego pakietu VIPów. Pogoda to jednak nie jest chłop pańszczyźniany i w razie jej lekceważenia może wyciągnąć konsekwencje od razu, tak jak w opisywanym przypadku. Po raz kolejny (!) okazało się że obecność VIPów nie zawiesza działania praw fizyki, a samolot to nie jest taka fajna duża taksówka, która lata. Odpowiedz Link Zgłoś
flyb52 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:12 Wielebny ma racje. Wszystkiemu winien "liberalizm". Trzesienia ziemi, tsunami, katastrofy lotnicze, pedofilia i inne zboczenia wsrod kleru, wszystko to zawdzieczamy liberalizmowi. A i brudne toalety w szkolach, bezrobocie itd. Odpowiedz Link Zgłoś
mittad Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:38 Tak jest to swieta racja. Liberalowie nabili guza panu Guzowi i teraz bredzi. A co to za gazeta co ten wywiad drukuje, nie jest to czasem wydanie rydzykowskie?. A to jest fak , ze ta tragedia to nie przypadek. Gdyby Kaczynscy nie klocili sie z calym swiatem to wspolna delegacja bylaby wtedy kiedy byli w Katyniu miedzy innymi liberalowie i nic by sie nie wydarzylo, ale zwyciezyla "madrosc"braci i stalo sie tak jak sie stalo. Szkoda tych ludzi ktorych Prezydent zabral ze soba na zaglade. Odpowiedz Link Zgłoś
slask383 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:16 TO WSZYSTKO PRZEZ lECHA KACZYNSKIEGO ,JEGO NIENAWISCI DO WSZYSTKIEGO CO NIE JEST OSIEMNASTOWIECZNE!!!TUSK GO ZAPRASZAL,ALE NIE,ON MOSIAL POSTAWIC NA SWOIM I ZABIL 95 OSOB ZA CO ZOSTAL POCHOWANY NA WAWELU BEZ POROZUMIENIA Z POLAKAMI,A TERAZ JARECZEK CHCE GLOSOW?! JAK UMRZE MAMA KACZYNSKICH PRZED 20 CZERWCA TO TEZ POJDA GLOSOWAC BO JARUS ZOSTANIE SIEROTA W WIEKU 60 LAT!!! KPINA! Odpowiedz Link Zgłoś
aldovar Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:16 Jestem pod ogromnym "wrażeniem" myśli pana profesora. Panie Boże! Ja nie wiem jakie masz plany dla naszego kraju, ale jeśli to możliwe, to UCHROŃ nas przed dominacją kleru i urzędników pisowskich. Będę Ci bardzo wdzięczny za to! Odpowiedz Link Zgłoś
aurita "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:17 Pis to komunisci przeciez: zwiazki zawodowe nie bylyby za prawica bo sa z zalozenia lewicowe (pro "robotnicze"). po cholere lecial tam L.Kaczynski ze swoja swita? przeciez obchody juz tam byly, musial sie pokazac? Odpowiedz Link Zgłoś
aldovar Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:20 aurita napisała: absolutnie masz rację aurita :) > Pis to komunisci przeciez: zwiazki zawodowe nie bylyby za prawica bo sa z > zalozenia lewicowe (pro "robotnicze"). > > po cholere lecial tam L.Kaczynski ze swoja swita? przeciez obchody juz tam > byly, musial sie pokazac? Odpowiedz Link Zgłoś
munaciello Pytania do ks.Guza: dlaczego Bóg wspiera 12.05.10, 09:17 liberalizm i neosocjalizm? Dlaczego dopuścił do śmierci tylu katolickich patriotów? Śmiem podejrzewać, że Bóg nie jest Polakiem- katolikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Pytania do ks.Guza: dlaczego Bóg wspiera 12.05.10, 09:28 Bo Bóg jest protestantem i najchętniej wysłuchuje modlitw w języku angielskim. Cała historia tego dowodzi. W Polsce panuje kult "cudu nad Wisłą" jako pewnego powodzenia militarnego. Ale czyż nie było cudem rozbicie hiszpańskiej floty w 1588? Czyż nie cudem była bitwa pod Midway, w której jednym nalotem zatopiono 4 japońskie lotniskowce? W obu przypadkach wyniki bitew mogły być odwrotne... Odpowiedz Link Zgłoś
anowi22 Cóż za bezczelna manipulacja G#wn Prawdy ! 12.05.10, 09:17 Główne i jedyne uroczystości polskie były 10 kwietnia . 7 kwietnia były uroczystości rosyjskie, na które zostali zaproszeni wybrańcy, którzy nie mieli uczestniczyć w głównych obchodach polskich. Dlaczego nie mieli? Oto jest pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Cóż za bezczelna manipulacja G#wn Prawdy ! 12.05.10, 12:44 anowi22 napisała: > Główne i jedyne uroczystości polskie były 10 kwietnia . Były? Czyżby? Odpowiedz Link Zgłoś
otoosh Winny lib... 12.05.10, 09:18 Komu to w Polsce nadaje się tytuły profesorskie? W dodatku na uczelni "katolickiej"... Ten pan, bo kapłanem prowokatora i kłamcy nie nazwę, nie dosyć, że przeinacza fakty, to jeszcze rzuca kalumnie na ludzi, z którymi sie nie zgadza. Panie propagandysto! Katolik nie kłamie, nie judzi, nie dzieli ludzi na gorszych i lepszych, nie insynuuje... Chyba, że ja nie wiem nic o Katolikach... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Winny lib... 12.05.10, 12:55 otoosh napisał: Katolik nie kłamie, nie judzi, nie dzieli ludzi > na gorszych i lepszych, nie insynuuje... Chyba, że jest to PPP-K, tzn.: Prawdziwy Patriota Polak-Katolik. Odpowiedz Link Zgłoś
munaciello Wygląda na to, że Bóg nie jest jednak Polakiem- 12.05.10, 09:19 katolikiem i genetycznym patriotą. Odpowiedz Link Zgłoś
slask383 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:25 Tragedia Smolenska to wina Zwierzchnika Sil Zbrojnych,ktory wyslal osobe do kokpitu z rozkazem ladowania!!! Ksiadz nie lepiej zrobi porzadek z "chlopczykami" a nie polityka! Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:25 I to takie "uniwersytety" z takimi "naukowcami" finansuje państwo z kieszeni podatników! Równie dobrze można zakładać uniwersytety badające cywilizacje krasnoludków! Odpowiedz Link Zgłoś