Dodaj do ulubionych

"Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib...

    • guru133 To nie liberalizm, tylko fatalizm wynikający z 12.05.10, 08:40
      katolicyzmu (wszystko i tak jest w rękach Boga, więc wystarczy mu zaufać) jest
      przyczyną wielu klęsk Polski, ale tego watykańscy okupanci naszego kraju nigdy
      nie przyznają, bo to podcięło by korzenie i sens ich nie potrzebnego istnienia.
    • brave48 Od takich 'profesorów' uchowaj nas Boże ... 12.05.10, 08:43
      Ile w tym klerze jest głupoty i ograniczenia umysłowego - 'baby im
      trzeba, baby ...'
      • 1andy_b Bo to profesor na miarę zmarłego 12.05.10, 09:32
        kaczaka...
    • tow.ortalion Coraz większym debilom nadają tytuły naukowe 12.05.10, 08:43
      w tym tam KUL-u, czy jak mu tam, he,he

      Ale podoba mi się jego tok myślenia: gdyby to i gdyby tamto, to nie byłoby tego, he, he.

      "Profesor" , he, he

      A gdyby nie było Żydów, nie mielibyśmy dziś takich profesorów, he, he.


      Boże, Ty to czytasz i nie grzmisz!
      • koloratura1 Re: Coraz większym debilom nadają tytuły naukowe 12.05.10, 09:42
        tow.ortalion napisał:

        > Boże, Ty to czytasz i nie grzmisz!

        Też coś?!
        Nie miałby czym zawracać sobie głowy?
    • t1950 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:44
      Ks. profesor ma rację. Mężczyzni i kobiety nie powinni podróżować
      jednym samolotem. Kobiety, do tego bez nakrycia głowy, rozpraszały
      pilotów i obsługę naziemną. A tak na poważnie, dlaczego to
      zawsze "prawdziwi" katolicy oczeniają innych katolików stanowiących
      większość Kościoła w Polsce? Dlaczego to " prawdziwym" katolikom nie
      przeszkadza wspóne rządzenia TVP z pogrobowcami PZPR? Proszę ks.
      profesora, jeżeli hierarchia Kościoła Katlickiego nie przejrzy na
      oczy, jeżeli nie wykorzysta łask płynących z Ducha Św. to niedługo
      obudzi się w pustych kościołach. Czy w Epikopacie nikt tego nie
      widzi, czy też jak w komunie proboszcz dopisuje 500 osób na
      niedzielnej mszy , dziekan 5000, biskup 50 000 i wszyscy są
      zadowoleni.
    • mus-zek0 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:45
      Tylko szurnięty katol,może w ten sposób tłumaczyć przyczynę katastrofy,mógł
      jeszcze dodać,że gdyby się nie urodzili,to by nie zginęli.
    • turpin Mickey Mouse Academy 12.05.10, 08:47
      Pomyśleć, że KUL był ongiś całkiem przyzwoitą uczelnią.
    • nielenin Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawda ? 12.05.10, 08:50
      mydlenie oczu .. wczoraj mgła, dzis liberalizm a jutro pingwiny.
      Napiszcie dlaczego rząd sie schował za "nieurażanie rosjan" zamiast zrobić
      prof śledztwo ?
      • koloratura1 Re: Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawd 12.05.10, 09:49
        nielenin napisała:

        > Napiszcie dlaczego rząd sie schował za "nieurażanie rosjan" zamiast zrobić
        > prof śledztwo ?

        Rząd się nigdzie nie chował, a śledztwo - zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego - prowadzi państwo, na(d) którego terytorium katastrofa miała miejsce.
        • nielenin Re: Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawd 12.05.10, 12:19
          nie pisałem o tym gdzie sie prowadzi sledztwo tylko jak ?
          Komorowski w mysiej dziurze a Donald zniknął. To jest rząd ?
          Jakby co to by zwiali pierwsi.
          • koloratura1 Re: Komedia !! co i raz nowy winny. a kiedy prawd 12.05.10, 16:08
            nielenin napisała:

            > nie pisałem o tym gdzie sie prowadzi sledztwo tylko jak ?

            Dokładnie tak, jak to robi prowadzący, który o prowadzeniu decyduje.

    • toshiro32 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:52
      Jeszcze njeden moherowy medrzec. Noeosocjalizm to jak nic PiS, a nawet
      neobolszewzm albo pisobolszewizm (jak kto woli)
    • hanna69 Winny jest PAN BÓG 12.05.10, 08:55
      Zawsze to Pan Bóg ponosi odpowiedZialność i w tym przypadku to on
      jest winny.
    • the.gypsy "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:55
      katabasy i przeklete klechy nie maja wsydu i honoru. razem z
      bolszewikami najwieksi szkodnicy naszego pieknego kraju.
    • stanislaw_moc "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 08:56
      Szanowny Panie Profesorze,

      Można również na podstawie Pana wywodu dopasować go do tragedii
      Powstania Warszawskiego z 1944 roku. Proszę o rozważenie tej sprawy.
      To byłoby bardzo ciekawe, bo tam zginęło bardzo dużo niewinnych
      ludzi. Właśnie dlaczego....
      • marguyu Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:06
        Ks. prof. Tadeusz Guz... coz, gminne nazwisko, to i gminna logika,
        jesli tego rodzaju wywody mozna nazwac logika.
        Niby kaplan majacy miec na uwadze milosc do blizniego swego,
        a jatrzy nic nowego do dyskusji nie wprowadzajac.
        Niegdys, w czasach gomulkowskiej retoryki, mawiano o wodzie na
        imperialistyczny mlyn
        , dzis zamieniono imperializm na
        liberalizm. Stan oglupienia i demagogii nie zmienil sie, zmienil sie
        tylko obiekt atakow. Nic dziwnego, kosciol nie ma interesu w tym
        zeby spoleczenstwo zaczelo myslec samodzielnie. Dlatego zbiorowa
        histeria bardzo mu odpowiada i pomaga w trzymaniu krotko za pysk
        najmniej wyedukowanej czesci spoleczenstwa.
    • zigzaur Odyebało księżulowi? 12.05.10, 09:00
      Co on zażywa? A może niewyżyty seksualnie?
    • kociewiak2 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:01
      ....Po wyborach zaczniemy interesowac sie zboczeniami w kosciele i
      wspolpracownikami z SB ksiezy i biskopow.
    • echfranka Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:04
      Gospodarz uroczystości decyduje o tym kogo zaprosić.Putin premier
      zaprosił premiera Tuska.Prezydent zdecydował o drugich obchodach
      Dziennikarze którzy lecieli do Smoleńska dolecieli ,a ten spóźniony
      samolot z prezydentem nie.Nie snujmy nowych teoriii poczekajmy na
      śledztwo.Moje zdanie jest takie:

      Gdyby wyleciał punktualnie nie doszło by do tragedii.
      • zigzaur Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:24
        Lech Kaczyński miał nawyk małego człowieczka: "Muszę dyrdać, bo się spóźnię i
        beze mnie nie zaczną." Normalny Prezydent RP wiedziałby, że bez Jego obecności
        uroczystości po prostu będą musiały zostać przesunięte.

        Taki chociażby Jan Paweł II nigdy się nie spieszył, bo wiedział, że bez Jego
        obecności pielgrzymka nie może się rozpocząć. Przeleciał między wieloma
        kontynentami setki tysięcy kilometrów ale nigdy nie poganiał pilotów.
        • koloratura1 Jak by to wyglądało?! 12.05.10, 10:16
          zigzaur napisał:

          > Lech Kaczyński miał nawyk małego człowieczka: "Muszę dyrdać, bo się spóźnię i
          > beze mnie nie zaczną." Normalny Prezydent RP wiedziałby, że bez Jego obecności
          > uroczystości po prostu będą musiały zostać przesunięte.
          >
          > Taki chociażby Jan Paweł II nigdy się nie spieszył, bo wiedział, że bez Jego
          > obecności pielgrzymka nie może się rozpocząć. Przeleciał między wieloma
          > kontynentami setki tysięcy kilometrów ale nigdy nie poganiał pilotów.

          JP II nie był skazany na stawanie do wyborów na drugą kadencję.
          Lech Kaczyński - i owszem.
          Ryzykował, że jego spóźnienie - i to wielogodzinne - zostanie bardzo źle odebrane przez oczekujących na uroczystości przedstawicieli Rodzin Katyńskich : komuna nimi pomiatała, prezydent wolnej Polski - również.
          Do tego nie można było dopuścić...

          Tylko pytanie, czemu któryś bałwan z kancelarii, organizujący całą imprezę, nie wziął pod uwagę faktu, że samolot może mieć kłopot z wylądowaniem?
          Przecież problemy pogodowe się zdarzają, a samoloty bywają zawracane, albo lądują setki kilometrów od pierwotnego miejsca przeznaczenia.
          Wystarczyło rozsądnie zaplanować przylot i godzinę rozpoczęcia obchodów; z dostatecznym "zapasem czasowym".
          Ale skoro śp. Pan Pisprezydent był łaskaw w tej swojej kancelarii (z przyległościami) pozbierać same tumanowate spady pisowe...
          • divak2 Re: Jak by to wyglądało?! 12.05.10, 11:06
            > Tylko pytanie, czemu któryś bałwan z kancelarii, organizujący całą imprezę, nie
            > wziął pod uwagę faktu, że samolot może mieć kłopot z wylądowaniem?

            Też o tym pomyślałem. Tylko czy ów człowiek żyje jeszcze i czy ktoś w ogóle
            wpadł na pomysł zbadania tej kwestii, i czy zbadanie tej kwestii nie
            skutkowałoby koniecznością wyciągnięcia konsekwencji wobec jakiegoś pociotka z
            kancelarii, którego nie wolno ruszać?
    • divak2 Nie liberalizm tylko feudalizm 12.05.10, 09:05
      Nie liberalizm tylko feudalizm, księdzu profu się pokićkało. Winny jest pośpiech, złe planowanie podróży, bo nikt nie przewidział ze może się nie dać wylądować w Smoleńsku i nie zostawił czasu żeby lecieć na zapasowe lotnisko. Zlekceważono też warunki pogodowe bo czym jest mgła wobec takiego pakietu VIPów. Pogoda to jednak nie jest chłop pańszczyźniany i w razie jej lekceważenia może wyciągnąć konsekwencje od razu, tak jak w opisywanym przypadku. Po raz kolejny (!) okazało się że obecność VIPów nie zawiesza działania praw fizyki, a samolot to nie jest taka fajna duża taksówka, która lata.
    • flyb52 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:12
      Wielebny ma racje. Wszystkiemu winien "liberalizm". Trzesienia
      ziemi, tsunami, katastrofy lotnicze, pedofilia i inne zboczenia
      wsrod kleru, wszystko to zawdzieczamy liberalizmowi. A i brudne
      toalety w szkolach, bezrobocie itd.
      • mittad Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:38
        Tak jest to swieta racja. Liberalowie nabili guza panu Guzowi i
        teraz bredzi. A co to za gazeta co ten wywiad drukuje, nie jest to
        czasem wydanie rydzykowskie?. A to jest fak , ze ta tragedia to nie
        przypadek. Gdyby Kaczynscy nie klocili sie z calym swiatem to
        wspolna delegacja bylaby wtedy kiedy byli w Katyniu miedzy innymi
        liberalowie i nic by sie nie wydarzylo, ale
        zwyciezyla "madrosc"braci i stalo sie tak jak sie stalo. Szkoda tych
        ludzi ktorych Prezydent zabral ze soba na zaglade.
    • slask383 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:16
      TO WSZYSTKO PRZEZ lECHA KACZYNSKIEGO ,JEGO NIENAWISCI DO WSZYSTKIEGO
      CO NIE JEST OSIEMNASTOWIECZNE!!!TUSK GO ZAPRASZAL,ALE NIE,ON MOSIAL
      POSTAWIC NA SWOIM I ZABIL 95 OSOB ZA CO ZOSTAL POCHOWANY NA WAWELU
      BEZ POROZUMIENIA Z POLAKAMI,A TERAZ JARECZEK CHCE GLOSOW?! JAK UMRZE
      MAMA KACZYNSKICH PRZED 20 CZERWCA TO TEZ POJDA GLOSOWAC BO JARUS
      ZOSTANIE SIEROTA W WIEKU 60 LAT!!! KPINA!
    • aldovar Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:16
      Jestem pod ogromnym "wrażeniem" myśli pana profesora. Panie Boże! Ja
      nie wiem jakie masz plany dla naszego kraju, ale jeśli to możliwe,
      to UCHROŃ nas przed dominacją kleru i urzędników pisowskich. Będę Ci
      bardzo wdzięczny za to!
    • aurita "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:17
      Pis to komunisci przeciez: zwiazki zawodowe nie bylyby za prawica bo sa z
      zalozenia lewicowe (pro "robotnicze").

      po cholere lecial tam L.Kaczynski ze swoja swita? przeciez obchody juz tam
      byly, musial sie pokazac?
      • aldovar Re: "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny l 12.05.10, 09:20
        aurita napisała: absolutnie masz rację aurita :)

        > Pis to komunisci przeciez: zwiazki zawodowe nie bylyby za prawica
        bo sa z
        > zalozenia lewicowe (pro "robotnicze").
        >
        > po cholere lecial tam L.Kaczynski ze swoja swita? przeciez obchody
        juz tam
        > byly, musial sie pokazac?
    • munaciello Pytania do ks.Guza: dlaczego Bóg wspiera 12.05.10, 09:17
      liberalizm i neosocjalizm? Dlaczego dopuścił do śmierci tylu
      katolickich patriotów? Śmiem podejrzewać, że Bóg nie jest Polakiem-
      katolikiem.
      • zigzaur Re: Pytania do ks.Guza: dlaczego Bóg wspiera 12.05.10, 09:28
        Bo Bóg jest protestantem i najchętniej wysłuchuje modlitw w języku angielskim.
        Cała historia tego dowodzi.

        W Polsce panuje kult "cudu nad Wisłą" jako pewnego powodzenia militarnego.
        Ale czyż nie było cudem rozbicie hiszpańskiej floty w 1588? Czyż nie cudem była
        bitwa pod Midway, w której jednym nalotem zatopiono 4 japońskie lotniskowce?
        W obu przypadkach wyniki bitew mogły być odwrotne...
    • anowi22 Cóż za bezczelna manipulacja G#wn Prawdy ! 12.05.10, 09:17
      Główne i jedyne uroczystości polskie były 10 kwietnia . 7 kwietnia były
      uroczystości rosyjskie, na które zostali zaproszeni wybrańcy, którzy nie mieli
      uczestniczyć w głównych obchodach polskich. Dlaczego nie mieli? Oto jest pytanie
      • koloratura1 Re: Cóż za bezczelna manipulacja G#wn Prawdy ! 12.05.10, 12:44
        anowi22 napisała:

        > Główne i jedyne uroczystości polskie były 10 kwietnia .

        Były? Czyżby?
    • otoosh Winny lib... 12.05.10, 09:18
      Komu to w Polsce nadaje się tytuły profesorskie?
      W dodatku na uczelni "katolickiej"...
      Ten pan, bo kapłanem prowokatora i kłamcy nie nazwę, nie dosyć, że
      przeinacza fakty, to jeszcze rzuca kalumnie na ludzi, z którymi sie
      nie zgadza.
      Panie propagandysto! Katolik nie kłamie, nie judzi, nie dzieli ludzi
      na gorszych i lepszych, nie insynuuje... Chyba, że ja nie wiem nic o
      Katolikach...
      • koloratura1 Re: Winny lib... 12.05.10, 12:55
        otoosh napisał:


        Katolik nie kłamie, nie judzi, nie dzieli ludzi
        > na gorszych i lepszych, nie insynuuje...

        Chyba, że jest to PPP-K, tzn.: Prawdziwy Patriota Polak-Katolik.
    • munaciello Wygląda na to, że Bóg nie jest jednak Polakiem- 12.05.10, 09:19
      katolikiem i genetycznym patriotą.
    • slask383 "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:25
      Tragedia Smolenska to wina Zwierzchnika Sil Zbrojnych,ktory wyslal
      osobe do kokpitu z rozkazem ladowania!!! Ksiadz nie lepiej zrobi
      porzadek z "chlopczykami" a nie polityka!
    • dzakarta "Tragedia smoleńska to nie przypadek. Winny lib... 12.05.10, 09:25
      I to takie "uniwersytety" z takimi "naukowcami" finansuje państwo z
      kieszeni podatników!
      Równie dobrze można zakładać uniwersytety badające cywilizacje
      krasnoludków!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka