Dodaj do ulubionych

Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwają...

10.06.10, 21:35
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • renata28 Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:43
      Żałosny ten twój komentarz. Jakieś kompleksy, a może przyjezdny.
      • menx Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:48
        jakiś nietutejszy tutaj...
        Wwa jest po obu stronach Wisły więc Twój komentarz
        świadczy co najwyżej o Twoim słabiutkim poziomie...
        • fagay Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 23:24
          Czy Warszawa to jest to miasteczko na poludnie od Zoliborza ?
          • odchudzacz Rozkoszne są kłótnie "warsiawiaków"... 11.06.10, 00:10
    • epupecki Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwają... 10.06.10, 21:48
      Ożyły wspomnienia z młodości. Przyjemnie było wiosłować po Wiśle...
    • alphaone Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:48
      eee, przeciez caly wal miedzeszynski jest na azjatyckim brzegu Wisly
    • nielenin Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:48
      klaa napisał:

      > Uff, dobrze, że nie po warszawskiej stronie ten przeciek.

      :)
      Racja przecież to w Azji na wschodzie.
      a temu zawiślanym "ruskom" przecieka bo ciągnie wał do wała.
      Kogo to nie było na wale ? I Komor i tusk a teraz po tych kontaktach to i
      gronkowiec im grozi.

    • domektomek Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:49
      Masz własne granice terytorialne Warszawy?
      To Wilanów też nie jest Warszawa,tak?
      • swan_ganz Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 22:11
        > To Wilanów też nie jest Warszawa,tak?


        nie... Wilanów lezy po tej lepszej stronie Wisły więc jest to Warszawa.
        • kosher_moher Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 22:32
          swan_ganz napisał:

          >
          > nie... Wilanów lezy po tej lepszej stronie Wisły więc jest to Warszawa.

          Wilanów po lepszej a ty po głupszej
        • domektomek Zadziwiasz mnie 11.06.10, 00:06
          A co powiesz o Saskiej Kępie? To lepsza, czy gorsza dzielnica?
    • bugatti Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:49
      klaa napisał:

      > Uff, dobrze, że nie po warszawskiej stronie ten przeciek.

      Głupich nie sieją! Jak widać - sami się rodzą. Mam nadzieję, że jesteś jednak świadoma/-y swojej ułomności.
    • pazdziernik2009 Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie ;) 10.06.10, 22:17
    • jaceq Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 22:30
      klaa napisał:

      > Uff, dobrze, że nie po warszawskiej stronie ten przeciek.

      To Łomianki to Warszawa?
    • halflitra Posłać tam Kaczyńskiego, ponoć niezły z 10.06.10, 22:55
      niego wał.
      • luuiii Re: Posłać tam Kaczyńskiego, ponoć niezły z 10.06.10, 23:05
        DObre
    • mariuszelwood Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwają... 10.06.10, 23:19
      Zapytam z prostej ciekawości;-która to strona WARSZAWY JEST LEPSZA LUB GORSZA
      I DLACZEGO?
      Mieszkam w Bielsku-Białej i z Warszawa nie mam nic wspólnego.
    • domektomek Słuchajcie, głąby 10.06.10, 23:21
      Wisłostrada jest nadal zamknięta,a Pani Prezydent zadecydowala o otwarciu
      szkół i przedszkoli na Pradze.A tu nieoczekiwany wyciek i to w najniższym
      rejonie.Nie podoba mi się to.
      • mistrz.prostej Słuchaj głąbie domkutomku 11.06.10, 07:09
        Wisłostrada jest otwarta na całej długości! To Wał Miedzeszyński
        jest zamknięty. Co za głąb - nie podoba mi się to.
    • twspawacz WAŻNE 10.06.10, 23:36
      ZOBACZ
      pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta_Wyborcza._Pocz%C4%85tki_i_okolice_%28kalejdoskop%29
    • mistrz.prostej Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 11.06.10, 07:16
      A mnie zawsze śmieszą te tradycyjne żarciki, że to co za rzeką, to
      już nie Warszawa. Zresztą funkcjonują one od zawsze, jak pamiętam :)

      Tak jak ten tekst, że żona to nie rodzina, tylko rzecz nabyta, liczy
      się sztuka.

      No, ale żeby się nie spinać niepotrzebnie, to trzeba mieć trochę
      luzu i poczucia humoru, i mieszkać trochę w tej Warszawie (dot.
      określenia "za rzeką")

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka