klaa 10.06.10, 21:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renata28 Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:43 Żałosny ten twój komentarz. Jakieś kompleksy, a może przyjezdny. Odpowiedz Link Zgłoś
menx Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:48 jakiś nietutejszy tutaj... Wwa jest po obu stronach Wisły więc Twój komentarz świadczy co najwyżej o Twoim słabiutkim poziomie... Odpowiedz Link Zgłoś
fagay Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 23:24 Czy Warszawa to jest to miasteczko na poludnie od Zoliborza ? Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwają... 10.06.10, 21:48 Ożyły wspomnienia z młodości. Przyjemnie było wiosłować po Wiśle... Odpowiedz Link Zgłoś
alphaone Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:48 eee, przeciez caly wal miedzeszynski jest na azjatyckim brzegu Wisly Odpowiedz Link Zgłoś
nielenin Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:48 klaa napisał: > Uff, dobrze, że nie po warszawskiej stronie ten przeciek. :) Racja przecież to w Azji na wschodzie. a temu zawiślanym "ruskom" przecieka bo ciągnie wał do wała. Kogo to nie było na wale ? I Komor i tusk a teraz po tych kontaktach to i gronkowiec im grozi. Odpowiedz Link Zgłoś
domektomek Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:49 Masz własne granice terytorialne Warszawy? To Wilanów też nie jest Warszawa,tak? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 22:11 > To Wilanów też nie jest Warszawa,tak? nie... Wilanów lezy po tej lepszej stronie Wisły więc jest to Warszawa. Odpowiedz Link Zgłoś
kosher_moher Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 22:32 swan_ganz napisał: > > nie... Wilanów lezy po tej lepszej stronie Wisły więc jest to Warszawa. Wilanów po lepszej a ty po głupszej Odpowiedz Link Zgłoś
domektomek Zadziwiasz mnie 11.06.10, 00:06 A co powiesz o Saskiej Kępie? To lepsza, czy gorsza dzielnica? Odpowiedz Link Zgłoś
bugatti Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 21:49 klaa napisał: > Uff, dobrze, że nie po warszawskiej stronie ten przeciek. Głupich nie sieją! Jak widać - sami się rodzą. Mam nadzieję, że jesteś jednak świadoma/-y swojej ułomności. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 10.06.10, 22:30 klaa napisał: > Uff, dobrze, że nie po warszawskiej stronie ten przeciek. To Łomianki to Warszawa? Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszelwood Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwają... 10.06.10, 23:19 Zapytam z prostej ciekawości;-która to strona WARSZAWY JEST LEPSZA LUB GORSZA I DLACZEGO? Mieszkam w Bielsku-Białej i z Warszawa nie mam nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
domektomek Słuchajcie, głąby 10.06.10, 23:21 Wisłostrada jest nadal zamknięta,a Pani Prezydent zadecydowala o otwarciu szkół i przedszkoli na Pradze.A tu nieoczekiwany wyciek i to w najniższym rejonie.Nie podoba mi się to. Odpowiedz Link Zgłoś
mistrz.prostej Słuchaj głąbie domkutomku 11.06.10, 07:09 Wisłostrada jest otwarta na całej długości! To Wał Miedzeszyński jest zamknięty. Co za głąb - nie podoba mi się to. Odpowiedz Link Zgłoś
twspawacz WAŻNE 10.06.10, 23:36 ZOBACZ pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta_Wyborcza._Pocz%C4%85tki_i_okolice_%28kalejdoskop%29 Odpowiedz Link Zgłoś
mistrz.prostej Re: Przecieka Wał Miedzeszyński? Drogowcy rozkuwa 11.06.10, 07:16 A mnie zawsze śmieszą te tradycyjne żarciki, że to co za rzeką, to już nie Warszawa. Zresztą funkcjonują one od zawsze, jak pamiętam :) Tak jak ten tekst, że żona to nie rodzina, tylko rzecz nabyta, liczy się sztuka. No, ale żeby się nie spinać niepotrzebnie, to trzeba mieć trochę luzu i poczucia humoru, i mieszkać trochę w tej Warszawie (dot. określenia "za rzeką") Odpowiedz Link Zgłoś