4pirat Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 19:22 Znam jednego z Poznania,ktory tez zaczynal od sprzedazy kaset no a potem to byl Elektromis,Biedronki i Zabki i dramat ludzi,ktorzy podpisali umowe wspolpracy z Zabka.Poszkodowanych jest ca 2500 ajentow.To jest w Polsce biznes. Odpowiedz Link Zgłoś
lordoftomka Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 19:30 To pewnie dlatego banany są takiej marnej jakości .... Już dawno nie widziałem ładnych żółtych bananów, albo niedojrzałe albo jakieś z plamami i to nie od dojrzałości. Odpowiedz Link Zgłoś
yattawawa ferrari 360 moreno?? GL za 1.5 mln 26.09.10, 19:44 Co to za bajki? Zaden merc nie kosztuje takiej kasy, nawet GL po max wypasie. Odpowiedz Link Zgłoś
turbo-liberal W bananowej republice to nie takie dziwne :) 26.09.10, 20:12 W bananowej republice to nie takie dziwne :) Rzekłbym, wręcz normalne. Odpowiedz Link Zgłoś
pytajacy1111 Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 20:58 A co mu z aktu notarilanego, ktory jest wypisany na tych "kumpli" ? Czyli jak ja zgubie swoj akt notarialny, to ktos, kto go znajdzie bedzie wlascicielem mojej nieruchmosci? hahaha? Odpowiedz Link Zgłoś
argo35 Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 21:03 Chodziły słuchy że w latach 90 w bananach woził prochy nawet UC go parę razy trzepało ale niestety nic mu nie udowodniono , i niech napisze jak pobił kierowce co u niego pracował że połamał mu kośći Odpowiedz Link Zgłoś
brylant1 18 letni szczyl i 125P w 78! dobre... 26.09.10, 21:24 młodzieży trzeba przypomnieć iż aby uzyskać w 78 talon na takie autko to trzeba było być wysoko,wysoko... i trzymać z SB lub wariant drugi cena giełdowa to x4-5 ceny nówki :) tak tak auto im starsze tym zyskiwało na wartości :)) (to były czasy... eh) Tak więc niezły "model" byznesmena wybiórcza prezentuje. W Polsce nie ma biznesmenów na styl amerykański czyli od pucybuta (bez koneksji i układów) do milionera!!! Te wielkie majątki są w 99% oparte na układach z PRL u. Tak naprawdę to JPII i Wałęsie Ci ludzie powinni prowizję do końca życia płacić za obalenie komuny :)) Odpowiedz Link Zgłoś
vigilansx Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 21:27 a co to za zastaw na akcie notarialnym?jakie to ma znaczenie, ze sobie będzie miał czyjś akt notarialny? Odpowiedz Link Zgłoś
gandalph "Polski kociołek" w piekle strażników nie wymaga, 26.09.10, 21:34 co widać po powyższych wpisach. Już sami "pensjonariusze" skutecznie zadbają o to, żeby nikt nie wylazł! "A co, w czym ON lepszy ode MNIE? Skoro ja siedzę w kotle, oops, w g...nie, jakim prawem ON wyłazi?" Żałosne! Odpowiedz Link Zgłoś
malkos_i_chrostula Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 22:49 Co za burak z tego Toronowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mycard Toronowski i citronex.pl.Gratulacje. 26.09.10, 23:07 Dodam do gratulacji ze wiele spraw w ex-PRL bylo mozliwe.O kadrach wysylanych przez Budimex czy Pagart nie wspominam.Tak jak nie o 2 walucie jakim byl $.Blok wschodni byl koncernem taniej sily roboczej.1.Dodam na marginesie ze strone trzeba uaktualnic. www.citronex.pl/web/index.php/static/index/page/swiat_bananow 2.Opracownie w jezykach wymaga korrektury.3.Gratuluje za nastepne miejsca pracy www.citronex.pl/web/index.php/static/index/page/kariera Citronex I Sp. z o.o. ul. II Armii Wojska Polskiego 64 59-900 Zgorzelec Wojewodschaft: dolnośląskie tel.: +48 75 77 21 940 fax: +48 75 77 21 946 www.citronex.pl citronex<at>citronex.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 23:41 Tak na marginesie. Te jego pożyczki bez umowy z aktem notarialnym zamiast zastawu (nie bardzo rozumiem o co tu chodzi, bo akt notarialny to jedno, a wpis w księgi wieczyste to drugie, i nie rozumiem, w jaki sposób akt notarialny może być zastawem?). 1. te pożyczki zalatują mi metodami gangu z Otwocka, potocznie zwane lichwą (ciekawe czy dłużnikom ten pan łamie nogi czy obcina palce?) 2. co na to fiskus i prawnicy? Odpowiedz Link Zgłoś
gewurztraminer Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 23:44 Janusz Starosielski - Fabryka Przekładni Kątowych w Słupsku. Zna ktoś tego rzutkiego przedsiębiorcę? Zaczynał w latach 70-tych czy 80-tych... Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz nie wiem jakim jest ten facet człowiekiem 26.09.10, 23:46 ale juz go nie lubię.... Chyba z powodu tego złotego łańcucha .. Odpowiedz Link Zgłoś
swiety_76 Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 26.09.10, 23:53 "Czysty samochód nie budzi podejrzeń wśród policjantów, dlatego ten interes dobrze się kręci - wyjaśnia Toronowski" To brzmi jak wypowiedz szefa przemytników :D Odpowiedz Link Zgłoś
conspicuousfrom Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 01:06 znam tego pajaca osobiscie, typ buraka, ktoremu kasa w dekiel wali, slownictwo ma naganne, gruby lancuch na byczej szyi ale brud za paznokciami. Za komuny wozil SBcje i handlowal waluta, teraz zamarzylo mu sie aby pisali o nim wiec zamowil artykulik u pozal sie Boze dziennikarzyny w pozal sie Boze portalu gazeta. Po prostu rozpaczliwie chce byc kims, zauwazylem juz dawno ze ma straszne kompleksy wobec ludzi po studiach a jak stoi ktos wyzszy od niego to rozmawiajac z nim staje na palcach. Ja mam ponad 190 cm wzrostu wiec wiem co mowie. Jego synowie podobno tez nie lepsi ale sie nie wypowiadam, bo nie znam ich osobiscie. Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 01:39 Odniosl sukces i zostal zamozny,bo....nie zawieral zadnych umow z Amerykanami!!!! Zlota dewiza. Bogaty nigdy Ci nie pomoze - pomoze Ci zbankrutowac. Odpowiedz Link Zgłoś
malmoeviking Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 05:48 Tylko sie nie poplacz z tego faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
vald Baju baju będziem w raju. Do kogo ten tekst? Chyba 27.09.10, 05:51 tylko do małolatów, którzy nie wiedzą jak było w latach 80'. Dorobił się na taksówce. Ludzie i to piszą niby w poważnej gazecie? Kto w to uwierzy? W Zgorzelcu 100% taksówkarzy handlowało markami i dolarami, a także innym dobrami z NRD. Na taksówce, to sobie mógł co najwyżej zarobić na paliwo do tego Fiata. To typowy nuworysz , bez ogłady, jakiejkolwiek filozofii biznesowej , zwyczajny dorobkiewicz. Wszędzie pełno takich. Nie, nie zazdroszczę, ale proszę takich ludzi nie nazywać biznesmenami. Jak się już ma pieniądze i brak skrupułów, to pieniądze robią pieniądze i tu żadnej wielkiej zdolności nie potrzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
romad2447 Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 06:47 Typowa komunistyczna zazdrosc Polakow,ktorzy nadal uwarzaja,ze studia, tytuly magisterskie,doktoskie itp. to wszystko,tymczsem w kapitalizmie liczy sie tylko wiedza jak zrobic pieniadze i niestety ciezka praca. Odpowiedz Link Zgłoś
lichttrager Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 07:44 - I naprawdę nie stracił pan w ten sposób przyjaciół? Prezes zastanawia się krótką chwilę. - Nie. Nigdy. Co znaczy źle zadane pytanie. Właściwe pytanie powinno brzmieć: "A czy kiedykolwiek miał pan jakiegokolwiek przyjaciela?" Oczywiście odpowiedź byłaby ta sama ale w dialogu byłoby więcej sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
grzechudwr Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 09:10 > Jego synowie podobno tez nie lepsi ale sie nie wypowiadam, bo nie znam ich osobiscie. Współpracowałem kiedyś z Citronexem i obserwowałem rozwój firmy, czyli otwarcie dojrzewalni czy też potem nowego biurowca. Kontakt miałem przede wszystkim z Panami Rafałem a potem Robertem, który przejął transport. Z szefem miałem tylko jedno spotkanie, a potem tylko podpis na umowie. Biznesowo nie ma się czego czepiać - konkretne rozmowy, konkretne wymagania i konkretna sprzedaż. Super płatnik. Jak wygląda teraz to nie wiem, gdyż zmieniłem branżę. Odpowiedz Link Zgłoś
bopin Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 09:57 uii napisał: > Na liscie najbogatszych Polakow gosciu ktory sprowadza banany. Bardzo to smutne > . banany ci śmierdzą? Dorób się na kartoflach. Skoro jesteś taki wesoły to dlaczego nie jesteś bogaty? Odpowiedz Link Zgłoś
bopin Respect 27.09.10, 09:59 On po prostu oczekuje od pożyczkobiorców szacunku... Odpowiedz Link Zgłoś
archivario Re: Respect 27.09.10, 10:35 Juz popisaliscie sobie ? Ulzylo wam? To teraz poczytajcie sobie wasze wpisy i wpisy podobnych wam forumowiczow......zauwazyliscie cos? Przeciez wy wszyscy krytykanci jestescie prymitywnymi oszustami,zawistnikami i jak latwo zauwazyc niezbyt wyksztalconymi osobnikami,nie mowiac o "SALONOWYCH"manierach ,ktorych brak mu zarzucacie.jestescie po prostu zyciowymi menelami i juz! Odpowiedz Link Zgłoś
bopin Re: Respect 28.09.10, 09:30 archivario napisał: > .jestescie po prostu zyciowymi menelami i juz! No bo się obrażę. Uważam, że jesli ludzie beda go szanować, to żadne umowy nie będa potrzebne. On pewnego dnia poprosi ich o przysługę, to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
szeregowy_agent Czy to aby nie on "wyprostował" banany 27.09.10, 10:30 wycinając w ten sposób całą konkurencję i podnosząc horrendalnie ceny? Odpowiedz Link Zgłoś
xp17 Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 27.09.10, 13:36 W Ameryce jest facet od jablek i nikt nie robi problemow. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
taka-sobie-mysz Re: Król bananów ze Zgorzelca marzy o pomidorach 28.09.10, 10:25 A ja bym chciała, BARDZO CHCIAŁA, by było w tym kraju więcej takich ludzi. Bym mogła kupować towary wspierając polskich inwestorów, a nie tylko zagraniczny kapitał. Odpowiedz Link Zgłoś