Dodaj do ulubionych

Tomek wrócił do domu

22.12.10, 22:45
Ja nie śledziłem. I kompletnie mnie to nie obchodziło. Nie życzę sobie zatem tego rodzaju uogólnień.
Obserwuj wątek
    • jotdee No tak, typowa wypowiedź czytelnika GW 22.12.10, 23:40
      A jak tam z aborcją, Agoro, nadal wporzo?
    • kufa-62 Tomek wrócił do domu 23.12.10, 04:04
      PODZIWIAM LEKARZY.O ,GŁUPOCIE RODZICÓW NIE MOWIE.
    • jerzyblazej Tomek wrócił do domu 23.12.10, 09:47
      a g....prawda !!!
      Ja to miałem w b. głębokim poważaniu ! - wcale mnie to nie obchodziło !!!
    • norcia.only Trzymaj się dziecko, szybko wracaj do zdrowia 23.12.10, 10:28
      To jeszcze nie koniec jego leczenia; a życie, na samym starcie ma już schrzanione z całą pewnością. Od czau sprawy z Tomkiem wydarzyło się u nas kilka tragedii - wyniku głupoty rodziców: maluchy poparzone w samochodzie, Karina z odmrożeniami i in. Ciekawe, kiedy ludzie zaczną mądrzeć ...
    • hetmanwiechu Po co jesc grzyba? 23.12.10, 13:05
      nie ma w nich nic poza smakiem... Spozywanie grzybow lesnych przez nieletnich powinno byc zabronione.
    • wnec2005 grzyby 23.12.10, 14:40
      Od malosci na wsi uczyli zbierania grzybyow, tylko jakis glupek mogl pomylic grzyby. Jak rodzice dopuscili ze dziecko zjadlo trujace grzyby? Przeciez musieli ugotowac czy jak.
      Wydaje mi sie ze rodzice Tomka byli pijani, ba teraz im nawet chate wyremontowano za pieniadze podatnika zamiast dziecko uczyc na tematy grzybow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka