homikus 22.12.10, 22:45 Ja nie śledziłem. I kompletnie mnie to nie obchodziło. Nie życzę sobie zatem tego rodzaju uogólnień. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jotdee No tak, typowa wypowiedź czytelnika GW 22.12.10, 23:40 A jak tam z aborcją, Agoro, nadal wporzo? Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 Tomek wrócił do domu 23.12.10, 04:04 PODZIWIAM LEKARZY.O ,GŁUPOCIE RODZICÓW NIE MOWIE. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzyblazej Tomek wrócił do domu 23.12.10, 09:47 a g....prawda !!! Ja to miałem w b. głębokim poważaniu ! - wcale mnie to nie obchodziło !!! Odpowiedz Link Zgłoś
norcia.only Trzymaj się dziecko, szybko wracaj do zdrowia 23.12.10, 10:28 To jeszcze nie koniec jego leczenia; a życie, na samym starcie ma już schrzanione z całą pewnością. Od czau sprawy z Tomkiem wydarzyło się u nas kilka tragedii - wyniku głupoty rodziców: maluchy poparzone w samochodzie, Karina z odmrożeniami i in. Ciekawe, kiedy ludzie zaczną mądrzeć ... Odpowiedz Link Zgłoś
hetmanwiechu Po co jesc grzyba? 23.12.10, 13:05 nie ma w nich nic poza smakiem... Spozywanie grzybow lesnych przez nieletnich powinno byc zabronione. Odpowiedz Link Zgłoś
wnec2005 grzyby 23.12.10, 14:40 Od malosci na wsi uczyli zbierania grzybyow, tylko jakis glupek mogl pomylic grzyby. Jak rodzice dopuscili ze dziecko zjadlo trujace grzyby? Przeciez musieli ugotowac czy jak. Wydaje mi sie ze rodzice Tomka byli pijani, ba teraz im nawet chate wyremontowano za pieniadze podatnika zamiast dziecko uczyc na tematy grzybow. Odpowiedz Link Zgłoś