Dodaj do ulubionych

Tusk grozi klubom

12.05.11, 07:32
Ocena działań Tuska będzie zależała od tego czy mu się uda czy nie. Miejmy nadzieję, że się uda.
Obserwuj wątek
  • wd47 Tusk grozi klubom 12.05.11, 08:08
   I słusznie. Kibol, bez względu na to kto za nim stoi, powinien być karany z całą surowością prawa. Próba wniesienia maczety, siekiery czy innego narzędzia winna być użyta do obcięcia mu dłoni przed meczem. Pomoc medyczna odpłatna.
  • rs_gazeta_forum Tusk grozi klubom 12.05.11, 08:08
   "Policja postawiła też zarzut naruszenia nietykalności cielesnej hersztowi kiboli Lecha Krzysztofowi M. "Litarowi". W listopadzie na meczu reprezentacji Polski w Poznaniu zaatakował i opluł rodzinę z dziećmi. "Litar" jest też szefem Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców i właścicielem firmy kateringowej, która sprzedawała przekąski na meczach Lecha. Wczoraj poznański klub zerwał umowę z tą firmą."

   Szybkość reakcji klubu na to zdarzenie jest zaiste tak imponująca, jak szybkość polskich piłkarzy. Czemu tego klubu jeszcze nie zamknięto? Trudno chyba nie zauważyć, że świadomie współpracował z bandytą?
  • adigyrb4 Tusk grozi klubom 12.05.11, 08:24
   " Normalny zdrowy młody chłopak chce od czasu do czasu spróbować swych sił w bijatyce – i to jest normalne. Młody mężczyzna powinien umieć się bić, powinien lubić się bić – bo skąd będą brali się żołnierze, gdy ktoś zagrozi Polsce? Kto będzie bronił Polski? Studenci europeistyki?!? Nie – właśnie ci kibole! To są właśnie patrioci – i właśnie ludzie, którzy lubią walką. Ilu może być w zawodowym wojsku, w policji, w gangach? Reszta nie chce być zawodowymi zabijakami – ale chce raz w tygodniu nabrać wprawy w mordobiciu. Starają się nie wchodzić nikomu w drogę, robią tę ustawkę w jakimś ustronnym miejscu – a policja i w tym im przeszkadza.
   No, to tluką się na stadionie, gdzie jest ich dużo i nie boją się policji.
   Powiedzmy jasno: awantury na stadionie, łamanie ławek, zakłócanie imprezy – powinno być surowo karane – niezależnie od tego, czy ktoś zakłóca mecz, zakończenie roku w szkole, czy mszę świętą. Natomiast niedopuszczalne jest traktowanie ludzi jako kandydatów na przestępców – a tak traktuje się kibiców.
   To, że PO MECZU kibice „Legii” wybiegli na boisko by cieszyć się ze zwycięstwa nie jest czynem kryminalnym! Po co policja ich prowokowała?? A koszty tych interwencyj to jeszcze inna sprawa!
   Proszę popatrzeć: z kibiców np. „Legii” formuje się jednolity oddział, umundurowany w szaliki i otoczony policją; z kibiców „Lecha” podobnie. Przepraszam: to co mają robić dwie wrogie armie, jak nie tłuc się ze sobą????
   Gdyby na nieszczęsnym meczu w Bydgoszczy kibice „Lecha” i „Legii” siedzieli na jednej trybunie, najlepiej: co drugie krzesełko – to najprawdopodobniej do niczego by nie doszło. A może by się pobili – kto wie? Natomiast na wydzielonych sektorach stadionów, chronionych, siedzieliby spokojni widzowie, którzy nie maja zamiaru się tłuc – i w najgorszym razie mieliby za darmo dodatkowe widowisko.
   Reżymowe telewizje i prasa pomijają przy tym fakt, że kibice obu drużyn zgodnie na 15 minut opuścili trybuny – protestując przeciwko działalności PZPN oraz polityce „Rządu”. Tego dotąd nigdy nie było – ale nikt o tym jakoś nie mówi."
  • wojtek-gdansk Tusku musisz! 12.05.11, 10:38
   "Większość klubów toleruje stadionowych bandytów, niektóre wręcz z nimi współpracują."
   Te powinny być rozwiązane a w odniesieniu do ich władz powinno sie podjąć działania karne.
   "Teraz za bezpieczeństwo odpowiada organizator, czyli zazwyczaj klub, który wynajmuje firmę ochroniarską."
   W tych firmach ochroniarskich pracują w wiekszości właśnie kibole, którzy różnią się w danym momencie od pozostałych kiboli tym, że akurat są w pracy. Podobnie jak w firmie kateringowej Litara.
   "Kluby powtórzyły, że zamykanie stadionów nie jest dobrą metodą walki z chuliganami, a pomysł powrotu policji na mecze skrytykowały."
   Kluby zapewne uważają, że lepszą metodą jest to co one stosują, czyli pobłażanie. Wszystkie bandy i mafie wolą jak policja trzyma sie od nich z daleka, kluby też.
   "Rusko zapowiada skuteczniejszą walkę ..."
   Nie uważa Pan, panie Rusko, że jesteś Pan śmieszny?
   Zapowiedzi, zapowiedzi, lepsze metody, większa skuteczność ... ile już razy to słyszeliśmy.
   Czas z tym skończyć raz na zawsze. Piłka nożna to nie jest górnictwo, ani rolnictwo. Bez niej się ogrzejemy i wyżywimy.
   Tusku musisz! Teraz albo nigdy. Szkoda, że tak późno.
  • marian391 Populizm czy infantylizm? 12.05.11, 11:17
   Walka z chuligaństwem na stadionach jest sprawą ważną, ale chyba nie najważniejszą dla większości polaków. Dziwne, że akurat tym osobiście zajmuje się premier to są przecież przede wszystkim kompetencje ministra spraw wewnętrznych - czyżby było to votum nieufności dla min. Millera? A możę o tylko kampania wyborcza? Już za kadencji tego rządu zdarzały się bardziej gorszące ekscesy na stadinach i wtedy premier milczał!!!
  • jasiekltd Tusk grozi klubom 12.05.11, 11:24
   Wystarczyło,że p.Tusk skierował wilcze oczy na prezesów i już na Wisła-Lech nie widziałem kto jest ch... oraz kto kogo zdymisjonuje.Fajnie było...Może kiedyś zabiorę dzieci....
  • mer-llink Premier Tusk Naczelnym Kibolem RP? 12.05.11, 16:33
   Premier Tusk grozi klubom.
   Premier Tusk grozi kibolom.
   A co będzie, jak kluby i kibole wyjma z archiwum tv pewien materiał antenowy, w którym Premier Tusk po pewnym meczu na ME publicznie wygrażał sedziemu mówiąc "-Zabiłbym sędziego"?
   Po tamtym dictum kibole mogliby z czystym sumieniem nadać Premierowi Tuskowi tytuł NAczelnego Kibola RP.
   Czemu do tej pory tego nie zrobili? Nie wiem.
   I czemu Premier Tusk stroi miny, że ależ za żadne skarby, ani-ani, nigdy w życiu nie promował kibolskiego poglądu. No przecież propagował - osobiscie i puiblicznie, patrz tamże.
   A kibolstwo wzięło sobie przykład z Premiera.
   I jedzie.....
  • ms_marian Tusk grozi klubom 14.05.11, 10:33
   Ty,Premier ! Segregację to Ty rób sobie na własnym podwórku,a stadiony nie są twoją własnością !!! Pilnowania porządku w kraju trzeba się nauczyć !!! Na edukację wybierz się za morze !! Może nie wrócisz ?
   • nie-tak Re: Tusk grozi klubom 14.05.11, 10:51
    ms_marian napisał:

    > Ty,Premier ! Segregację to Ty rób sobie na własnym podwórku,a stadiony nie są t
    > woją własnością !!! Pilnowania porządku w kraju trzeba się nauczyć !!! Na eduka
    > cję wybierz się za morze !! Może nie wrócisz ?
    _______________________________________________________________
    Zapóźnionym w rozwoju premier Tusk przypomina że Polska jest państwem praworządnym i tak jest dobrze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka