Dodaj do ulubionych

Kakofonia PO

17.03.12, 16:17
Nie ma sprzeczności między zapraszaniem Kaczyńskiego do obrad a wysyłaniem go przed Trybunał. Trybunał ma osądzić jego czyny a zapraszany jest bo głosowała na niego (niestety) duża część Polaków.
Obserwuj wątek
  • inkwizytorstarszy Kakofonia PO 17.03.12, 23:41
   Panie "Szacki", współczuję że Rodzice nie nauczyli myślenia, tylko wiary w "katolicki patryotyzm"!
   Ale na ~65% niewierzących to drobnostka, proszę wierzyć że kapłani załatwią panu bilet do nieba...
   A cha, czy ktoś (oprócz kapłanów) Pana kocha...? Jeśli nie, to proszę się nie dziwić....
  • 25cz Kakofonia PO 18.03.12, 15:33
   My Polacy, nigdy nie przepuścimy okazji, żeby być oryginalni. W interesie obywateli jest, by politycy podejmujący działania niekonstytucyjne, stawali przed trybunałem stanu. W interesie polityków jest aby ten trybunał był martwy. Doskonale rozumiem, że Kaczyński i Ziobro, to ulubieńcy ludu, a ludu nie należy drażnić. Dlatego, może należałoby postawić przed trybunałem Tuska i Schetynę - powiedzmy za Smoleńsk i przegrane wybory Kaczyńskiego. Może lepiej byłoby w ogóle zlikwidować ten irytujący i nikomu nie potrzebny trybunał. Kaczyńskiemu, gdy wróci do władzy, wystarczą służby specjalne i klasyczne areszty wydobywcze, nie wspominając o doskonale sprawdzonych kryminałach.
  • abers Kakofonia PO 18.03.12, 16:23
   Kurcze, byłem przekonany, że "ponadczteroletnim" pisze się oddzielnie.
   Nawet mój głupi komputer podkreślił mi to słowo czerwoną kreską !
  • tapry Kakofonia PO 18.03.12, 21:04
   Tak, to jest kakofonia PO i rządu. Proszę zwrócić uwagę na fakty. Minister Boni na posiedzeniu komisji wspólnej rządu i episkopatu składa propozycję opodatkowania dobrowolnego obywateli w wysokości 0,3 % należnego podatku. Na drugi dzień dowiadujemy się, że minister finansów Vincent Rostowski nic o tym nie wie. W dniu następnym dowiadujemy się, że Tusk też o tym nic nie wie. W czyim imieniu działa Boni? Następny przypadek. Szef parlamentarnego klubu PO zapowiada złożenie wniosku o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu. Za dwa dni dowiaduję się, że Pan Premier Tusk nic o tym nie wie i nie wiadomo co o tym sądzi! PARANOJA !!! Działania były ustalone z rudym Kaszubem od początku. PO wypuszcza "balony" i czeka na reakcje ludzi. Po uzyskaniu wyników sondaży rudy Kaszub podejmie decyzję, "opieprzy" ministra za nadgorliwość lub go pochwali, jeżeli sondaże będą przychylne propozycjom zmian. Żenujące.Szkoda, że większość Polaków daje się na to nabierać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka