lolovaxman 01.08.05, 00:07 i tak rozpoczęła się IV wojna światowa...:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dan3iger Szybko się uczymy od Rosjan Azji 01.08.05, 00:07 Sowieci w czasie drugiej wojny światowej i po niej przez 45 lat okupacji - dopuszczali się znacznie większych bestialstw w Polsce, można więc powiedzieć że dobrze zaszczepili w Polsce Azję. Dziękujemy Ci, o Rosjo! Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Współczuję i przepraszam 01.08.05, 00:14 Jest mi bardzo przykro i wstyd z powodu tego incydentu. Żal mi tych niewinnych dzieci i ich rodziców. Są to skutki uboczne bardzo złych stosunków między obydwoma państwami. Ale to niczego nie usprawiedliwia. Polscy bandyci powinni ponieść zasłużoną karę. Odpowiedz Link Zgłoś
pinokkio Re: Współczuję i przepraszam 01.08.05, 00:24 Za co przepraszasz? Rozumiem, że brałeś udział w rabunku, nie wiedząc, kto zacz? Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Re: Współczuję i przepraszam 01.08.05, 00:26 Przepraszam za zachowanie swoich rodaków, choć tli się we mnie iskierka nadziei że to nie byli Polacy. Odpowiedz Link Zgłoś
m635 Nie przepraszaj! Oddaj telefony i będzie ok! 01.08.05, 00:30 slowianska_dusza napisał: > tli się we mnie iskierka nadziei że to nie byli Polacy. Tak, masz rację, to pewnie ruska mafia. Choć oni zabraliby też zegarki (taki rosyjski zwyczaj). I przeproś też mnie! Ktoś mi okradł mieszkanie pół roku temu. Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Słowa przeprosin były do Rosjan 01.08.05, 00:36 Jest ich trochę na Forum GW i mogą rozpoznawać mojego nicka. Odpowiedz Link Zgłoś
twprezydent [...] 01.08.05, 00:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Re: Współczuję i przepraszam 01.08.05, 00:34 slowianska_dusza napisał: > Przepraszam za zachowanie swoich rodaków Szkoda, że nie napisałeś: "swoich rodaków - Rosjan", bo widać wyraźnie, że autorami tej prowokacji byli Rosjanie - forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=902&w=27167576&a=27168080 Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Jestem pesymistą 01.08.05, 00:39 Boję się, że niestety byli to polscy dresiarze lub kibole. Dziwi mnie tylko że ich zebrało się aż 15-tu. To tak jakby to było przygotowane. Odpowiedz Link Zgłoś
twprezydent Jesteś durak 01.08.05, 00:51 slowianska_dusza napisał: > Boję się, że niestety byli to polscy dresiarze lub kibole. A ja się nie boję. Zwisa mi to. Bandyci są w każdym kraju. W Rosji jeden z nich jest nawet prezydentem a całe ich sfory kradną, grabią, gwałcą i mordują np. w Czeczenii. I działają w imieniu tego bandyckiego państwa. > Dziwi mnie tylko że ich zebrało się aż 15-tu. To tak jakby to było > przygotowane. Tak, tak. Czekali tam od dwóch lat w zaparkowanym nieopodal czołgu. To prowokacja Mossadu. Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Re: Jesteś durak 01.08.05, 01:00 twprezydent napisał: > Zwisa mi to. Bandyci są w każdym kraju. W Rosji jeden z nich > jest nawet prezydentem a całe ich sfory kradną, grabią, gwałcą i mordują np. > w Czeczenii. I działają w imieniu tego bandyckiego państwa. Odpowiedzialność zbiorową to stosowali hitlerowcy. Te dzieci nie są niczemu winne. Nie ma znaczenia, że to są Rosjanie, ma znaczenie że to są obcokrajowcy. Wydawało się, że jesteśmy gościnnym i cywilizowanym narodem. A oni mogą być kalekami po spacerze po parku w Warszawie. Mam nadzieję że to tylko będzie złe wspomnienie... Odpowiedz Link Zgłoś
twprezydent Re: Jesteś durak 01.08.05, 01:10 slowianska_dusza napisał: > Odpowiedzialność zbiorową to stosowali hitlerowcy. Te dzieci nie są niczemu > winne. Nie ma znaczenia, że to są Rosjanie Jeśli to nie ma znaczenia to po cholerę ich przepraszasz w imieniu wszystkich Polaków? Skoro Rosjanie nie są hitlerowcami to nie będą stosowali odpowiedzialności zbiorowej i nie oskarżą Polaków a paru bandytów. Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Re: Jesteś durak 01.08.05, 01:14 Bo mi wstyd za moich rodaków. Za Jedwabne też przepraszaliśmy jako naród, choć było tylko kilku Polaków - morderców Żydów. Odpowiedz Link Zgłoś
twprezydent Re: Jesteś durak 01.08.05, 01:22 slowianska_dusza napisał: > Za Jedwabne też przepraszaliśmy jako naród, choć było tylko kilku Polaków - > morderców Żydów. To równie niemądre jak przepraszanie za kilku dresiarzy. Ja nie przepraszałem i nie mam zamiaru a Ty z Kwaśniewskim przepraszajcie za siebie i ewentualnie za wasze partie. Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz TASS = agencja prasowa KGB 01.08.05, 00:29 "Troje Rosjan w wieku 16-17 lat zostało zaatakowanych przez grupę 15 Polaków." [...] "około godz. 18.00 pobici zostali czterej chłopcy w wieku 13-14 lat: trzej Rosjanie i jeden Kazach." No to jak w końcu było: troje (a więc obu płci) Rosjan, czy czterech (a więc jednej płci) chłopców, w tym trzech Rosjan. A może jeden z tych Rosjan był też dziewczynką? Raz mieli 16-17 lat, a potem 13-14 lat. Czy nie mogliby Ruscy uzgodnić jednej wersji? A może jednak nie w Warszawie, tylko w Moskwie i nie zostało pobitych przez Polaków, tylko sami pobili polskich obywateli i nie chłopcy, tylko faceci z KGB??? Dziwne tylko, że tyle lat ćwiczyli takie prowokacje, a tutaj wyłożyli się jak małe dzieci na kłamstwach. Odpowiedz Link Zgłoś
polonus3 Re: TASS = agencja prasowa KGB 01.08.05, 02:27 Z tych postow wynika, ze Polacy sa opetani jakas obsesja antyrosyjska. Jak myslicie, ze takimi dzialaniami zyskujecie sobie przychylnosc Zachodu to grubo sie mylicie. Zachod ma was juz dokladnie dosc bo sie poznal na was. Rosja jaka jest, jest i bedzie zawsze partnerem do rozmow i wspolpracy z Zachodem i zawsze beda sie z nia liczyc a wy z waszym warcholstwem i ksenofobia jestescie tylko kula u nogi Zachodu i to kula smierdzaca. Oczywiscie, ze to zrobily mlodociane mendy spoleczne jakich teraz pelno w tej III RP ale to daje obraz nie tylko plagi chuliganstwa i bandytyzmu ale wrogosci do Rosji. Jezeli policja w krotkim czasie nie schwyta i nie postawi przed sadem a sad nie wyda surowych wyrokow na tych bandziorow to nie dziwcie sie jak KGB zorganizuje zulikow i bedziecie miec w Moskwie to samo. I tak was naucza rozumu. O waszym bandytyzmie i zlodziejstwie glosno wsrod Polonii Amerykanskiej i Polacy wrecz boja sie jechac do kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
twprezydent Re: TASS = agencja prasowa KGB 01.08.05, 02:54 My ci sendujemy ze Starego Kraju wielkie gritings za twoja dobra rada. Waxuj w offisie z bojsami z Jackowa i nami se heda nie zawracaj. Jak kupisz większą karę to senduj foto. I jak sie boisz u nas fajtować z ruskimi to zostań za Wielka Woda. Si ju lejter Czerwony Bracie! Odpowiedz Link Zgłoś
kerebron Dziwny polonus 01.08.05, 03:41 Ja też życzyłbym sobie, by tych łotrów szybko złapano i surowo ukarano, bo dla mnie, jako stałego mieszkańca Wawy, stanowią oni trwalsze zagrożenie niż dla tymczasowo tu bytujących obcych dyplomatów i ich rodzin. Ale zawsze istnieje ryzyko, że łobuzy umkną, zwłaszcza, że policja w III RP sprawnością raczej nie imponuje (o czym sam najwyraźniej wiesz, bo implicite piszesz). Dlatego nie rozumiem, czemu z góry usprawiedliwiasz oczekiwany bandycki rewanż ze strony "KGB" (teraz to się FSB nazywa). Na kim ten rewanż? Kogo miałby rozumu nauczyć? Odpowiedz Link Zgłoś
koopa To może zmusi wreszcie władze by zajęły się 01.08.05, 01:32 zwalczaniem band grasujących bezkarnie na ulicach. Mam nadzieję, że Rosjanie tego tak łatwo nie odpuszczą i odpowiednio nagłośnią. Będzie to tylko z korzyscią dla zwykłych mieszkańców Warszawy. Może straż miejska zamiast zajmować się blokadą kół w samochodach zajmie się wreszcie czymś pożytecznym w p.p. nie widzę sensu istnienia tej formacji. Odpowiedz Link Zgłoś
klkak albo dresiarze albo akcja "profanacja cmentarza" 01.08.05, 02:22 zolnierzy radzieckich. Mlodzi pewnie tego nie pamietaja, ale one sie nagle "poajwily" po roku 1980. I robili to "nieznani sprawcy", najprawdopodobniej ubeckiej lub kagiebowskiej proweniencji (o ile pamietam zadnego nie zlapano). Odpowiedz Link Zgłoś