3xm Dywersja 13.02.06, 19:28 Realizacja programu PIS to dywersja i awanturnictwo. Brawo Prezesie Kaczynski. Powiedz to w oczy swoim wyborcom. Najlepiej w jakims ladnym programie telewizyjnym, jak te, ktore zrobiliscie podczas kampani, by naklamac ludziom, ze sie o nich martwicie. A moze teraz wyborcy moga juz "spieprzac" ze zacytuje twego brata? Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Dywersja 13.02.06, 19:43 3xm napisał: > Realizacja programu PIS to dywersja i awanturnictwo. Brawo Prezesie Kaczynski. > Powiedz to w oczy swoim wyborcom. Najlepiej w jakims ladnym programie telewizyj > nym, jak te, ktore zrobiliscie podczas kampani, by naklamac ludziom, ze sie o n > ich martwicie. A moze teraz wyborcy moga juz "spieprzac" ze zacytuje twego brat > a? To paranoik. Fakt, realizację własnego programu nazywa awanturnictwem. Ale ciemny lud to kupi. Nie moja sprawa, ale szkoda mi tych biednych, prostych ludzi, którzy na niego głosowali, że ten kurdupel ma ich w takiej pogardzie i pluje im kłamstwami w twarz, których oni, niestety, nie dostrzegają.. Odpowiedz Link Zgłoś
kelowna dywersyjne i awanturnicze propozycje PO ........ 13.02.06, 19:56 czyli to co PiS obiecywal przed wyborami. Odpowiedz Link Zgłoś
miss.take No to proponuje zmienic nazwe 13.02.06, 19:28 z Pakt Stabilizacyjny na PAKT STALINIZACYJNY Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:32 "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO" Niech tego Kaczora ges kopnie i to szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Streszczenie z Szoł o 20:00 :-)))))))))))))))) 13.02.06, 19:37 1. Powitanie, sapka, sapka... 2. Krytyka opozycji, która szcza rządowi do mleka, wiele sapek... 3. Zaniepokojenie kruchością Paktu Stabilizacyjnego i podzielenie się z nami swoimi rozterkami, rozwiązać czy nie? sapek bez liku... 4. Ale, drodzy parafianie, w ostatniej chwili za Paktem wstawił się mój Wielki Brat, który wierzy że pachciarze jednak dotrzymają słowa, a ponieważ Ja wierzę Bratu, więc tym razem tej bandy nie rozwiążę. Ale uważajcie, jak będziecie podskakiwać, to zawsze jeszcze będę mógł to zrobić. Posapie, posapie... i podziękuje za uwagę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
qc 40 mil narod zakladnikiem 13.02.06, 19:43 pary (bo panow K jest dwoch) jelopow. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Załatwili mnie, przełożyli na 21:00 :-( 13.02.06, 20:14 Pomyliłem się, przyznaję, Szoł z 20-tej przełożono na 21:00. A co do streszczenia, to w pkt. 4 trzeba dodać, że "...ulegając namowom Mego Wielkiego Brata oraz marszałków Sejmu i Senatu...", reszta bez zmian :-) taziuta napisał: > 1. Powitanie, sapka, sapka... > 2. Krytyka opozycji, która szcza rządowi do mleka, wiele sapek... > 3. Zaniepokojenie kruchością Paktu Stabilizacyjnego i podzielenie się z nami > swoimi rozterkami, rozwiązać czy nie? sapek bez liku... > 4. Ale, drodzy parafianie, w ostatniej chwili za Paktem wstawił się mój > Wielki Brat, który wierzy że pachciarze jednak dotrzymają słowa, a ponieważ > Ja wierzę Bratu, więc tym razem tej bandy nie rozwiążę. Ale uważajcie, jak > będziecie podskakiwać, to zawsze jeszcze będę mógł to zrobić. Posapie, > posapie... i... podziękuje za uwagę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
sqmix Re: Załatwili mnie, przełożyli na 21:00 :-( 13.02.06, 22:45 brawo, brawo i jeszcze raz brawo. reżyserujesz małego brata że tak dobrze wiesz co i jak powie? Odpowiedz Link Zgłoś
ira22 Re: Streszczenie z Szoł o 20:00 :-))))))))))))))) 14.02.06, 07:00 Wczorajszy show to było coć obrzydliwego. Ilu Polaków wierzyło, że nowe wybory będą? Ja ani przez chwilę. Mógł sobie PIS "dyscyplinować LPR i Samoobronę" bez całego tego szumu w tv, zamiast tego zachowali się jak nędne gwiadki, dla których nieważne czy mówi się o nich dobrze czy źle, byle było głośno. I to odwlekanie wystąpienia Prezydenta, "podnoszenie napięcia" jak z bardzo kiepskiego scenariusza. Niesmaczne, żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
filips90 niech tam się chłopaki dogadują tylko... 13.02.06, 19:40 ...tylko dlaczego moim kosztem- dosłownie- po co takie zamieszanie wprowadzać na giełdzie, nie mógł K. poczekać do 16.30 z tymi rewelacjami??? Widać, że ktoś ma w d...e (przepraszam kuprze) inwestorów. Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:40 Przynajmniej wiadomo, o co chodziło w wypowiedziach o możliwości rozwiązania sejmu: prezydent pokazał LPRowi i Samoobronie, kto trzyma w ręku wszystkie atuty. I teraz koniec z targami ze strony Giertycha i Leppera, co zresztą samo w sobie nie jest najgorszym wyjściem - ale jeśli ktoś w ten sposób traktuje swoich (choćby chwilowych) sojuszników, to nie wróży to najlepiej jego przeciwnikom. Odpowiedz Link Zgłoś
rt7 Re: Poczekaj, aż nie będzie nad nimi wisiał miecz 14.02.06, 06:14 jeszcze mu się odgryzą. Jarosław niewielki a kołderka z gróźb i tak za mała. Ciężkie życie kurdupli. Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:41 A niech rozwiązuje ten sejm! Może tych mend będzie mniej. Może zniknie ten elpierd, samoosrana, pesel i ci bolszewicy. Byłoby jasno i prosto. Jedna partua i druga partyja. I tera se wybierajta ludki. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:44 Spoko, nie rozwiąże. Dowiemy się o 20-tej, że Wielki Brat go w ostatniej chwili przekonał, że warto dać SO i LPR jeszcze jedną szansę :-) zhk napisał: > A niech rozwiązuje ten sejm! Może tych mend będzie mniej. Może zniknie ten > elpierd, samoosrana, pesel i ci bolszewicy. Byłoby jasno i prosto. Jedna > partua i druga partyja. I tera se wybierajta ludki. Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:53 taziuta napisał: > Spoko, nie rozwiąże. Dowiemy się o 20-tej, że Wielki Brat go w ostatniej chwili > przekonał, że warto dać SO i LPR jeszcze jedną szansę :-) Podpisali wlasnie aneks - a wiec po ptokach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Noooo :) 13.02.06, 20:00 > Podpisali wlasnie aneks - a wiec po ptokach :-) Dokladnie :) Swoja droga przypomina mi sie jak w trudzie i znoju rodzila sie "przewodnia sila narodu" zwana PZPR :) Albo takie referendum: "trzy razy TAK" :) Ciekawe czy Pawlakow w naszej rzepie stanie jeszcze choc kilku, aby na scianach wymalowac biala farba "NIE!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:04 Czekaj, czekaj. Do pałacu przybyli marszałkowie Sejmu i Senatu. Wraz z Wielkim Bratem próbują odwieść prezydenta od rozwiązania Sejmu. Uda im się tuż przed 21:00, na którą to przełożono wystapienie Lecha K. :-) czat-man napisał: > taziuta napisał: > > Spoko, nie rozwiąże. Dowiemy się o 20-tej, że Wielki Brat go w ostatniej > chwili > > przekonał, że warto dać SO i LPR jeszcze jedną szansę :-) > > Podpisali wlasnie aneks - a wiec po ptokach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Aneks podpisany. 13.02.06, 19:58 Jest wiec na rok stabilizacja. Moze wreszcie uzdrowienie (przynajmniej czesciowe) tego bardzo ciezko chorego kraju ma jakies szanse. ... Chyba, ze czerwono-rozowi sila rozbija wszystko. A maja wiele do stracenia: swoja uprzywilejowana pozycje, apanze oraz panicznie obawiaja sie odkrycia PRAWDY o nich oraz osadzenia ich. Tej mozliwosci wcale nie wykluczam bo cos dosc podobnego zdarzylo sie juz w 1992 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
nyped Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:51 bardzo dobrze niech rozwali ten parlament i sam poda się do dymisji Odpowiedz Link Zgłoś
dccircle Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:37 nyped napisał: > bardzo dobrze niech rozwali ten parlament i sam poda się do dymisji Nie rozwali, nie rozwali, nie bójta się. Wadze strasznie pokochali,więc im kaczor nie rozwali. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 to koniec LPR i Saoobrony - nareszcie 13.02.06, 19:52 a wybory i tak beda Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:56 UWAGA! Tajna wiadomość z kancelarii Prezydenta! Parlament nie będzie rozwiązany! Odpowiedz Link Zgłoś
centrala Szaro-buraczana barwa Katobolszewizmu! 13.02.06, 19:58 SCATOland project Start! Odpowiedz Link Zgłoś
genekgenek Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:07 Trudno komentować... Całe dzisiejsze zamieszanie nt rozwiązania Sejmu być może jest tylko jeszcze jedną kiwką aby zmusic Leppera i Giertycha do uległości. To nawet nie jest śmieszne a nie wiem czy już groźne gdyż bracia Kaczyńscy chociaż w dwu osobach to jednak nie Piłsudzki i zamachu nie zrobią. Zresztą skąd wojsko. Tu Radio Rydzyka nie wystarczy. Z tego samego powodu chyba również nie grozi nam stan wojenny. Raczej farsa jak było z Olszewskim... Odpowiedz Link Zgłoś
lesio.kaczorek "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO" 13.02.06, 20:07 te propozycje to obietnice wyborcze PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
gg1968 "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO" 13.02.06, 20:10 były programem PiS ... niedługo Jarek oskarży PO o "odchylenie prawicowo- nacjonalistyczne" Szkoda, że nie będzie nowych wyborów bo byłaby sznasa spuścić wodę w tym PiSuarze Odpowiedz Link Zgłoś
dccircle Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:10 Jak dodał Kaczyński: "poważnym elementem skłaniającym prezydenta do braku wiary" w powodzenie paktu były różnego rodzaju zapowiedzi, że "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO zostaną w jakiejś mierze poparte przez naszych partnerów". To przedwyborcze propozycje PiS, które PO chce teraz przedstawić stały się "dywersyjne i awanturnicze"? hi hi Odpowiedz Link Zgłoś
autochton Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:21 To teraz zapowiedź wniesienia pod obrady sejmu zapowiadanych przez PIS reform nazywa się "dywersyjne i awanturnicze propozycje" ? Hm, ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
vinc0 Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:28 Lepper z wałachem są gotowi oddac się za darmo. Tanie dziwki. Odpowiedz Link Zgłoś
biegajacy_po_pagorkach Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:26 Hehe ogladacie Olejnik jak Giertych i Filipek proboja sie wymigac - to jest zalosne, ci faceci nie maja honoru. Odpowiedz Link Zgłoś