Dodaj do ulubionych

O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabiliza...

    • 3xm Dywersja 13.02.06, 19:28
      Realizacja programu PIS to dywersja i awanturnictwo. Brawo Prezesie Kaczynski. Powiedz to w oczy swoim wyborcom. Najlepiej w jakims ladnym programie telewizyjnym, jak te, ktore zrobiliscie podczas kampani, by naklamac ludziom, ze sie o nich martwicie. A moze teraz wyborcy moga juz "spieprzac" ze zacytuje twego brata?
      • antykagan Re: Dywersja 13.02.06, 19:43
        3xm napisał:

        > Realizacja programu PIS to dywersja i awanturnictwo. Brawo Prezesie
        Kaczynski.
        > Powiedz to w oczy swoim wyborcom. Najlepiej w jakims ladnym programie
        telewizyj
        > nym, jak te, ktore zrobiliscie podczas kampani, by naklamac ludziom, ze sie o
        n
        > ich martwicie. A moze teraz wyborcy moga juz "spieprzac" ze zacytuje twego
        brat
        > a?

        To paranoik. Fakt, realizację własnego programu nazywa awanturnictwem. Ale
        ciemny lud to kupi. Nie moja sprawa, ale szkoda mi tych biednych, prostych
        ludzi, którzy na niego głosowali, że ten kurdupel ma ich w takiej pogardzie i
        pluje im kłamstwami w twarz, których oni, niestety, nie dostrzegają..
    • halfliner Podobno teraz rozmawia z bratem. 13.02.06, 19:28
      • kelowna dywersyjne i awanturnicze propozycje PO ........ 13.02.06, 19:56
        czyli to co PiS obiecywal przed wyborami.
    • miss.take No to proponuje zmienic nazwe 13.02.06, 19:28
      z Pakt Stabilizacyjny na

      PAKT STALINIZACYJNY
    • halfliner Rozmawia dwóch w jednym czy jeden w dwóch? 13.02.06, 19:29
    • halfliner To jakieś chore. 13.02.06, 19:30
    • przyladek.dobrej.nadziei Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:32
      "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO"

      Niech tego Kaczora ges kopnie i to szybko.
    • halfliner To niech już lepiej założą tą 13.02.06, 19:34
    • halfliner Polską Zjednoczoną Partię Rydzyka (PZPR). 13.02.06, 19:35
    • halfliner I będzie trwała jedonść moralno-polityczna. 13.02.06, 19:35
    • taziuta Re: Streszczenie z Szoł o 20:00 :-)))))))))))))))) 13.02.06, 19:37
      1. Powitanie, sapka, sapka...
      2. Krytyka opozycji, która szcza rządowi do mleka, wiele sapek...
      3. Zaniepokojenie kruchością Paktu Stabilizacyjnego i podzielenie się z nami
      swoimi rozterkami, rozwiązać czy nie? sapek bez liku...
      4. Ale, drodzy parafianie, w ostatniej chwili za Paktem wstawił się mój Wielki
      Brat, który wierzy że pachciarze jednak dotrzymają słowa, a ponieważ Ja wierzę
      Bratu, więc tym razem tej bandy nie rozwiążę. Ale uważajcie, jak będziecie
      podskakiwać, to zawsze jeszcze będę mógł to zrobić. Posapie, posapie... i
      podziękuje za uwagę :-)
      • qc 40 mil narod zakladnikiem 13.02.06, 19:43
        pary (bo panow K jest dwoch) jelopow.
      • taziuta Re: Załatwili mnie, przełożyli na 21:00 :-( 13.02.06, 20:14
        Pomyliłem się, przyznaję, Szoł z 20-tej przełożono na 21:00.
        A co do streszczenia, to w pkt. 4 trzeba dodać, że "...ulegając namowom Mego
        Wielkiego Brata oraz marszałków Sejmu i Senatu...", reszta bez zmian :-)

        taziuta napisał:

        > 1. Powitanie, sapka, sapka...
        > 2. Krytyka opozycji, która szcza rządowi do mleka, wiele sapek...
        > 3. Zaniepokojenie kruchością Paktu Stabilizacyjnego i podzielenie się z nami
        > swoimi rozterkami, rozwiązać czy nie? sapek bez liku...
        > 4. Ale, drodzy parafianie, w ostatniej chwili za Paktem wstawił się mój
        > Wielki Brat, który wierzy że pachciarze jednak dotrzymają słowa, a ponieważ
        > Ja wierzę Bratu, więc tym razem tej bandy nie rozwiążę. Ale uważajcie, jak
        > będziecie podskakiwać, to zawsze jeszcze będę mógł to zrobić. Posapie,
        > posapie... i... podziękuje za uwagę :-)
        • sqmix Re: Załatwili mnie, przełożyli na 21:00 :-( 13.02.06, 22:45
          brawo, brawo i jeszcze raz brawo. reżyserujesz małego brata że tak dobrze wiesz
          co i jak powie?
      • ira22 Re: Streszczenie z Szoł o 20:00 :-))))))))))))))) 14.02.06, 07:00
        Wczorajszy show to było coć obrzydliwego.
        Ilu Polaków wierzyło, że nowe wybory będą? Ja ani przez chwilę. Mógł sobie PIS
        "dyscyplinować LPR i Samoobronę" bez całego tego szumu w tv, zamiast tego
        zachowali się jak nędne gwiadki, dla których nieważne czy mówi się o nich
        dobrze czy źle, byle było głośno. I to odwlekanie wystąpienia Prezydenta,
        "podnoszenie napięcia" jak z bardzo kiepskiego scenariusza.
        Niesmaczne, żenujące.
    • filips90 niech tam się chłopaki dogadują tylko... 13.02.06, 19:40
      ...tylko dlaczego moim kosztem- dosłownie- po co takie zamieszanie wprowadzać na
      giełdzie, nie mógł K. poczekać do 16.30 z tymi rewelacjami??? Widać, że ktoś ma
      w d...e (przepraszam kuprze) inwestorów.
    • ar.co Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:40
      Przynajmniej wiadomo, o co chodziło w wypowiedziach o możliwości rozwiązania
      sejmu: prezydent pokazał LPRowi i Samoobronie, kto trzyma w ręku wszystkie
      atuty. I teraz koniec z targami ze strony Giertycha i Leppera, co zresztą samo
      w sobie nie jest najgorszym wyjściem - ale jeśli ktoś w ten sposób traktuje
      swoich (choćby chwilowych) sojuszników, to nie wróży to najlepiej jego
      przeciwnikom.
      • rt7 Re: Poczekaj, aż nie będzie nad nimi wisiał miecz 14.02.06, 06:14
        jeszcze mu się odgryzą.
        Jarosław niewielki a kołderka z gróźb i tak za mała. Ciężkie życie kurdupli.
    • zhk Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:41
      A niech rozwiązuje ten sejm! Może tych mend będzie mniej. Może zniknie ten
      elpierd, samoosrana, pesel i ci bolszewicy. Byłoby jasno i prosto. Jedna partua
      i druga partyja. I tera se wybierajta ludki.
      • taziuta Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:44
        Spoko, nie rozwiąże. Dowiemy się o 20-tej, że Wielki Brat go w ostatniej chwili
        przekonał, że warto dać SO i LPR jeszcze jedną szansę :-)

        zhk napisał:

        > A niech rozwiązuje ten sejm! Może tych mend będzie mniej. Może zniknie ten
        > elpierd, samoosrana, pesel i ci bolszewicy. Byłoby jasno i prosto. Jedna
        > partua i druga partyja. I tera se wybierajta ludki.
        • czat-man Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:53
          taziuta napisał:
          > Spoko, nie rozwiąże. Dowiemy się o 20-tej, że Wielki Brat go w ostatniej chwili
          > przekonał, że warto dać SO i LPR jeszcze jedną szansę :-)

          Podpisali wlasnie aneks - a wiec po ptokach :-)
          • r306 Noooo :) 13.02.06, 20:00
            > Podpisali wlasnie aneks - a wiec po ptokach :-)
            Dokladnie :)

            Swoja droga przypomina mi sie jak w trudzie i znoju rodzila sie "przewodnia
            sila narodu" zwana PZPR :)
            Albo takie referendum: "trzy razy TAK" :)
            Ciekawe czy Pawlakow w naszej rzepie stanie jeszcze choc kilku, aby na scianach
            wymalowac biala farba "NIE!!!"
          • taziuta Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:04
            Czekaj, czekaj. Do pałacu przybyli marszałkowie Sejmu i Senatu. Wraz z Wielkim
            Bratem próbują odwieść prezydenta od rozwiązania Sejmu. Uda im się tuż przed
            21:00, na którą to przełożono wystapienie Lecha K. :-)

            czat-man napisał:

            > taziuta napisał:
            > > Spoko, nie rozwiąże. Dowiemy się o 20-tej, że Wielki Brat go w ostatniej
            > chwili
            > > przekonał, że warto dać SO i LPR jeszcze jedną szansę :-)
            >
            > Podpisali wlasnie aneks - a wiec po ptokach :-)
      • wet3 Aneks podpisany. 13.02.06, 19:58
        Jest wiec na rok stabilizacja. Moze wreszcie uzdrowienie (przynajmniej
        czesciowe) tego bardzo ciezko chorego kraju ma jakies szanse. ... Chyba, ze
        czerwono-rozowi sila rozbija wszystko. A maja wiele do stracenia: swoja
        uprzywilejowana pozycje, apanze oraz panicznie obawiaja sie odkrycia PRAWDY o
        nich oraz osadzenia ich. Tej mozliwosci wcale nie wykluczam bo cos dosc
        podobnego zdarzylo sie juz w 1992 roku.
        • swoj1112 Re: Aneks podpisany. 13.02.06, 21:57
          wet,ty masz leb!!!
    • nyped Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:51
      bardzo dobrze niech rozwali ten parlament i sam poda się do dymisji
      • dccircle Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:37
        nyped napisał:

        > bardzo dobrze niech rozwali ten parlament i sam poda się do dymisji

        Nie rozwali, nie rozwali, nie bójta się. Wadze strasznie pokochali,więc im
        kaczor nie rozwali.
    • jerzy30 to koniec LPR i Saoobrony - nareszcie 13.02.06, 19:52
      a wybory i tak beda
    • dzakarta Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 19:56
      UWAGA! Tajna wiadomość z kancelarii Prezydenta!

      Parlament nie będzie rozwiązany!
    • halfliner Podobno ostatecznie zdecyduje żona - to pantoflarz 13.02.06, 19:57
    • centrala Szaro-buraczana barwa Katobolszewizmu! 13.02.06, 19:58
      SCATOland project Start!
      • centrala Z twarza baba-jagi Maryji Kaczynskiej! 13.02.06, 19:59
    • halfliner Czy przez kurdupla nie będzie dzisiaj teatru TV? 13.02.06, 20:03
    • genekgenek Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:07
      Trudno komentować...
      Całe dzisiejsze zamieszanie nt rozwiązania Sejmu być może jest tylko jeszcze
      jedną kiwką aby zmusic Leppera i Giertycha do uległości.
      To nawet nie jest śmieszne a nie wiem czy już groźne gdyż bracia Kaczyńscy
      chociaż w dwu osobach to jednak nie Piłsudzki i zamachu nie zrobią. Zresztą
      skąd wojsko. Tu Radio Rydzyka nie wystarczy. Z tego samego powodu chyba również
      nie grozi nam stan wojenny. Raczej farsa jak było z Olszewskim...
    • lesio.kaczorek "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO" 13.02.06, 20:07
      te propozycje to obietnice wyborcze PiS.
    • gg1968 "dywersyjne i awanturnicze propozycje PO" 13.02.06, 20:10
      były programem PiS ... niedługo Jarek oskarży PO o "odchylenie prawicowo-
      nacjonalistyczne" Szkoda, że nie będzie nowych wyborów bo byłaby sznasa spuścić
      wodę w tym PiSuarze
    • dccircle Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:10
      Jak dodał Kaczyński: "poważnym elementem skłaniającym prezydenta do braku wiary"
      w powodzenie paktu były różnego rodzaju zapowiedzi, że "dywersyjne i
      awanturnicze propozycje PO zostaną w jakiejś mierze poparte przez naszych
      partnerów".

      To przedwyborcze propozycje PiS, które PO chce teraz przedstawić stały się
      "dywersyjne i awanturnicze"? hi hi
    • autochton Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:21
      To teraz zapowiedź wniesienia pod obrady sejmu zapowiadanych przez PIS reform nazywa się "dywersyjne i awanturnicze propozycje" ?
      Hm, ciekawe...
      • vinc0 Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:28
        Lepper z wałachem są gotowi oddac się za darmo.
        Tanie dziwki.
    • biegajacy_po_pagorkach Re: O 18.30 spotkanie sygnatariuszy Paktu Stabili 13.02.06, 20:26
      Hehe ogladacie Olejnik jak Giertych i Filipek proboja sie wymigac - to jest
      zalosne, ci faceci nie maja honoru.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka